Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Мандри Поступу.    Мікроскоп пана Юрка.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Поступ реляксу.    Пост-Faktum.

10 травня 2003 р.

15:28 28-04-2017 -   У Львові буде встановлено меморіальну таблицю Андрію Білику
  15:23 28-04-2017 -   Шахрай не заплатив львів’янці $6 тис. за куплений автомобіль
  15:21 28-04-2017 -   На Львівщині судитимуть чоловіка, який викрав з могили на кладовищі погруддя пам’ятника
  14:5 28-04-2017 -   Через ремонт колії трамваї не їздитимуть до львівського залізничного вокзалу п'ять місяців
  14:1 28-04-2017 -   Внаслідок задимлення через коротке замикання електромережі у 1-ій поліклініці постраждалих і збитків немає
  15:30 28-04-2017 -   4 травня почнеться суд над Януковичем, докази неспростовні – Порошенко
  15:25 28-04-2017 -   Двоє офіцерів ЗСУ продавали перепустки через лінію розмежування
  15:17 28-04-2017 -   Ситник: ГПУ порушила справи проти Супрун
  13:59 28-04-2017 -   Порошенко: Гроші Януковича уже в Держказначействі
  12:46 28-04-2017 -   Шахраї зняли більше десяти мільйонів із карток українців
  15:33 28-04-2017 -   Самойлова підтвердила, що 9 травня співатиме в окупованому Севастополі

СПОРТ-НОВИНИ

ВІТРИЛЬНИЦТВО. Королева Іспанії нагородила кубком українських яхтсменів Родіона Луку та Георгія Леончука (клас яхт 49er), які посіли третє місце на регаті Кубок принцеси Софії (Пальма де Мальорка, Іспанія). На цих змаганнях український екіпаж лише на 0,6 очка поступився чемпіонам світу (іспанці Ікер Мартінес та Хаб'єр Фернандес). А тижнем пізніше у Франції на Йерській регаті (яка є етапом Кубка світу) українські яхтсмени посіли перше місце, випередивши найсильніших яхтсменів світу.

ФУТБОЛ. Переможець турніру пам`яті Валерія Лобановського, який пройде у Києві з 12 по 14 травня отримає 50 тисяч доларів, фіналіст -- 35 тисяч, третій призер -- 25 тисяч, аутсайдер -- 15 тисяч. Всі матчі будуть проводитися, згідно із затвердженим реґламентом. У разі нічийного результату в основний час, буде призначений додатковий час -- два тайми по 15 хвилин, в яких діє правило "золотого гола". Якщо ж і тоді не буде виявлений переможець, все вирішиться у серії післяматчевих пенальті. Обслуговувати поєдинки будуть словацький (Любош Міхел), латвійський (Роман Лаюкс) і український рефері.

БАСКЕТБОЛ. Валенсійська "Памеса", головний переслідувач "Барселони" у боротьбі за "золото" чемпіонату Іспанії підписала у четвер вранці контракт з українським центровим Григорієм Хижняком. Останнім часом 29-річний баскетболіст, зріст якого 216 см, виступав за БК "Київ", з яким йому не вдалося пробитися до фіналу Суперліги, поступившись у серії МБК "Одеса". У чемпіонаті Іспанії командам залишилося провести по дві гри і Хижняк зможе взяти в них участь. Терміновість підписання цього контракту пояснюється травмою основного "великого" "Памеси", югослава Деяна Томашевича.

ОРІЄНТУВАННЯ. На третє місце піднявся у рейтингу Світового паркового туру український орієнтувальник Юрій Омельченко. На другому етапі, який відбувся у рамках відкритого чемпіонату північних країн, підопічний Дениса Тищука, виступаючи із не до кінця залікованою травмою, показав шостий результат. Проте, як зазначив Юрій, він вже може не їздити на рейтингові старти, оскільки вже відібраний на фінальні змагання розіграшу Кубка світу з паркового орієнтування, в якому, нагадаємо, українець тріумфував три роки поспіль.

»  ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
Землетрус не відбувся
Василь ЦИРКУЛЬ

Паоло Мальдіні
Власне так, землетрус на стадіоні Сан-Сіро не мало-не багато обіцяли в нескінченних телеінтерв'ю тренери і гравці двох міланських клубів перед початком першого міланського дербі в рамках Ліги Чемпіонів 2003.
»  ХОКЕЙ
Фінський тайфун зупинили шведи

Підходить до завершення 67-й Чемпіонат світу з хокею, який цього року приймає Фінляндія. Збірна України так і не змогла в другому колі змагань здобути жодного очка. Після прогнозованих поразок від Чехії та Фінляндії, в останньому поєдинку наша команда поступилась збірній Австрії 2:5. В нашій команді шайби закинули Вадим Шахрайчук та Борис Проценко. В підсумку збірна України посіла 12 місце. Тобто виконала завдання-мінімум: збереження прописки у вищому дивізіоні. Для цього нам вистачило обіграти відверто найслабшого учасника чемпіонату -- збірну Японії. А от про вихід до 1/4 фіналу, про який говорилось напередодні чемпіонату, з таким рівнем гри можна було й не мріяти.
»
КОРОТКО

Загальновідомо, що найкращими спринтерами є темношкірі спортсмени. Всі світові рекорди на коротких дистанціях належать їм. Це правило. Але з кожного правила є винятки. На легкоатлетичному турнірі, який відбувся в японському місті Міто, австралійський спринтер Патрік із розповсюдженим серед спринтерів прізвищем Джонсон показав феноменальний час на дистанції 100 м -- 9,93 с, повідомляє французька газета Equipe.

Тридцятирічний Джонсон -- перший в історії нетемношкірий спортсмен, який зумів "вибігти" з 10 секунд. До нього цей час здолали 38 темношкірих спортсменів.