Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Пост-Faktum.    Дайджест Поступу.    Арт-Поступ.    Ї-Поступ.    Спорт-Поступ.

6 травня 2003 р.

14:41 24-05-2017 -   Начальника міграційної служби Львівщини відсторонили від посади
  14:37 24-05-2017 -   У театрі Леся Курбаса тривають заходи до 130-річчя від дня народження
  13:15 24-05-2017 -   До кінця тижня АТП-1 отримає від «Електронтрансу» ще сім автобусів
  12:22 24-05-2017 -   Прокуратура підтвердила затримання директора львівського заводу ЛОРТА за підозрою у сутенерстві
  12:21 24-05-2017 -   На Львівщині внаслідок негоди підтопило садиби
  14:34 24-05-2017 -   Затримано 23 екс-чиновника Міндоходів
  14:32 24-05-2017 -   ГПУ: Януковича у справі Майдану судитимуть пізніше
  13:16 24-05-2017 -   В Івано-Франківську силовики припинили діяльність конвертаційного центру
  12:16 24-05-2017 -   У назві села на Волині змінили одну букву
  11:20 24-05-2017 -   Рада правосуддя люструвала суддю Вищого спеціалізованого суду
  12:18 24-05-2017 -   Помер онук Сталіна
  11:14 24-05-2017 -   Папа Римський прийняв Трампа у Ватикані
  10:23 24-05-2017 -   В Італії зробили обов'язковими щеплення для дітей дошкільного віку
  10:8 24-05-2017 -   Британська яхта затонула в Атлантичному океані після зіткнення з китом
  16:33 23-05-2017 -   У Сенаті Нідерландів розпочалися дебати щодо асоціації Україна-ЄС

·  ·

___________________________________________________________________________

Попередній фініш
Валерій МАКОВНІК

Окрасою 23 туру чемпіонату України став, безперечно, матч нашого лідера (не в таблиці, а по грі і по нагородах на міжнародній і внутрішній арені) "Динамо" -- "Кривбас". Вже на перших хвилинах нагоду "розпечатати" ворота мав "найтехнічніший" захисник "Динамо" Юрій Дмитрулін. Як і годиться, перекидаючи м'яч через воротаря, не попав у ворота. Далі почали лупити технарі Чернат та Рінкон. На своєму місці виявися воротар "Кривбасу" Беляков.

"Небезпечний удар" форварда "Кривбасу" Попхадзе відбувся аж на 28-й хвилині. М'яч після удару пролетів вище воріт. "Динамо" додало, і на 34-й хвилині Максим Шацьких відкрив рахунок. До перерви кияни могли ще двічі забити. Спочатку Бялькевич, а потім Шацьких втратили нагоду подвоїти рахунок.

У другому таймі картина не змінилась. "Динамо" грало, цілковито контролюючи гру. На жаль, а можливо, й ні, цього не скажеш про "Шахтар". На щастя, для нас, фанатів, адже зберігається інтрига в чемпіонаті, розрив між "Динамо" і "Шахтарем" лише два очки. Чемпіон України, донецький "Шахтар" не зумів перемогти не надто сильну "Ворсклу". При цьому "кроти" безперервно атакували, а "Ворскла" безперервно захищалась, не мріючи про контратаку. На 11-й хвилині Воробей мало таки не забив, але як кажуть, таке не рахується. Не пішла гра, і в результаті -- мирна нічия. Не вистачило, можливо, класу, аж надто вже одноманітно і академічно атакували шахтарі.

З інших матчів слід відзначити вимучену, при сумнівному суддівстві, перемогу аутсайдера запорізького "Металурга" над "пивоварами", київською "Оболонню", 2:0. Красиво перемогла сімферопольська "Таврія". Кримчани, на воротах в них стоїть колишня гордість львів'ян Богдан Стронціцький, здолали ФК "Александрію", 3:1.

Поразка 1:0 харківського "Металіста" від маріупольського "Іллічівця" ставить під сумнів претензії харків'ян на перебування у вищому ешелоні. І насамкінець не можна не порадіти за одеський "Чорноморець". Навіть беручи до уваги ігровий спад в грі "Дніпра", заслужена бойова нічия 0:0 з третьою командою України -- це заслуга Семена Альтмана і його хлопців. Порадували вболівальників і львівські "Карпати". Єдиний гол забив на 35 хвилині Мізін. Таким чином, львів'яни переграли "Волинь" з рахунком 1:0.

»  ФОРМУЛА-1
ІСПАНСЬКА ВІКТОРІЯ ШУММІ!
Василь ЦИРКУЛЬ

Міхаель Шумахер
Гран-прі Іспанії очікували з нетерпінням. Після першої в цьому сезоні перемоги в Імолі Шумахера, брати Шумахери і Барикелло підтвердили свій авторитет, перегони Формули- 1 почали набирати максимальної інтриги. На додаток боси "Феррарі" заявили, що на старт автодрому "Каталунья", Барселона (65 кіл, 4 730 м -- коло), випустять нові машини F2003-GA. Барселона, як і вся Іспанія мала ще одну причину вітати спортсменів по-особливому. Серед пілотів був 22-річний іспанський пілот Фернандо Алонсо, команда "Рено".
»
Рекордоманія

Одним з найгучніших та найбільш інтригуючих заходів на День міста Львова був... ні не концерт за участю гурту "Плач Єремії" та Олександра Пономарьова, і навіть не перегони на горбатих "Запорожцях". Переважна більшість мешканців міста від 5 до 65 років прагнула стати свідком встановлення чергових рекордів найсильнішої людини України Василя Вірастюка.
»
Аматор чи професіонал?

Сьогодні ні для кого не секрет, що спортсмени вищої кваліфікації, які на змаганнях прославляють нашу країну, майже весь свій час проводять у тренуваннях. Спорт -- не лише їх захоплення, а й основне заняття, професія, вони за це одержують хоч і незначну, але зарплатню. Тому навіть тих, хто ніколи не виступав на професійній арені, сміливо можна назвати професіоналами. Хоча їх діяльність в олімпійському спорті досі ще називають аматорством. А ще зовсім недавно переважну більшість сьогоднішніх всесвітньо визнаних майстрів Міжнародний Олімпійський Комітет не допустив би до участі в Олімпійських іграх.
»
Фінський тайфун

У Фінляндії продовжуються матчі другого кола чемпіонату світу з хокею. Українські хокеїсти чергові поєдинки провели проти збірних Чехії та Фінляндії. Обидві зустрічі наші хлопці програли, але якими різними були ці поразки!
»
Об'єднала гімнастика

У московському спорткомплексі "Олімпійський" в неділю завершились останні офіційні змагання передолімпійського сезону -- командний чемпіонат Європи з гімнастики. Особливістю цього турніру є те, що на поміст вийшли представники як спортивної, так і художньої гімнастики. Відбір на ці змагання проводився за підсумками чемпіонату континенту-2002 та першого командного чемпіонату Європи 2001 року. Позмагатись на турнірі вибороли право збірні команди гімнастів України, Росії, Болгарії, Білорусі, Великобританії, Угорщини, Італії та Австрії. Кожна команда складається з двох учасників на кожен вид.
»
Привітання по-одеськи

Завершились півфінальні серії чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі. У фіналах трьох попередніх чемпіонатів незмінно зустрічалися МБК "Одеса" та БК "Київ". Цього сезону доля звела непримиренних суперників вже у 1/2 фіналу. У Києві команди обмінялися перемогами, а минулими вихідними суперництво продовжилося на майданчику Одеського палацу спорту.
»
КОРОТКО

БОКС. Претендент №1 на чемпіонський пояс за версіями WBC і WBA українець Віталій Кличко 21 червня проведе 10-раундовий бій у Лос-Анджелесі. Цей поєдинок передуватиме битві Леннокса Льюїса і Кірка Джонсона за версією IBO. Поки не відомо, за якою саме версією проводитиметься поєдинок, але скоріше за все, це буде титульний бій, у якому Кличко відстоюватиме свій пояс Інтерконтинентального чемпіона WBA. Суперник Віталія ще не відомий.