Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    art-Поступ.    Мікроскоп пана Юрка.    Музика Поступу.    Спорт-Поступ.    Поступ реляксу.    Пост-Faktum.

3 травня 2003 р.

16:23 23-06-2017 -   На полігони Львівщини вивантажили 140 тонн сміття
  16:21 23-06-2017 -   В Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентують новий арт-проект
  15:0 23-06-2017 -   На шахті «Степова» провели евакуацію
  14:34 23-06-2017 -   Садовий звернувся до посольств щодо евакуації дітей зі Львова
  13:8 23-06-2017 -   Сьогодні у другій половині дня – шквалистий вітер 25 м/с, гроза і град
  14:58 23-06-2017 -   Поліція назвали причину пожежі в багатоповерхівці Лондона
  13:7 23-06-2017 -   У Росії пацієнт побив лікаря за те, що той поцікавився його тату
  11:27 23-06-2017 -   Бундестаг реабілітував усіх засуджених у післявоєнні роки за гомосексуальні зв'язки
  11:24 23-06-2017 -   У Німеччині дозволили стеження за листуванням в месенджерах

·  ·

___________________________________________________________________________

"Берлінську стіну" не розвалили

На Чемпіонаті світу з хокею у Фінляндії завершилось перше коло змагань. Збірна України після поразки від чинних чемпіонів світу словаків (3:9) свою подальшу долю вирішувала у поєдинках проти Німеччини та Японії. Наші хокеїсти розраховували у матчах з цими суперниками набрати максимум очок. Але не все сталося, як гадалося.

Напередодні цих поєдинків табір нашої збірної підсилив нападник клубу "Сент-Луїс-Блюз" НХЛ Сергій Варламов. Видужав і один з провідних гравців Вадим Шахрайчук, який через простуду пропустив матч зі Словаччиною.

Перший період зустрічі з Німеччиною вселив у вболівальників надію у перемогу. Спочатку наші захисники змогли встояти втрьох проти п'яти німців, граючи в меншості впродовж півтора хвилини через вилучення В'ячеслава Завальнюка та Юрія Гунька. А на 18 хвилині капітан збірної України Валерій Ширяєв гарматним кидком скерував шайбу у ворота німецького голкіпера, реалізувавши вже чисельну перевагу нашої команди.

На жаль, це був наш останній успіх у цьому матчі. Починаючи з ІІ періоду, у наших гравців розладналась командна гра у нападі. Вони навіть не могли організовано увійти в зону оборони німців. Як наслідок, збірна Німеччини, яка теж нічого видатного не показала в цьому матчі, за рахунок дисциплінованої гри пробила по наших воротах майже втричі більше. Воротар збірної України Костянтин Сімчук не раз виручав команду, але й він двічі був змушений капітулювати після кидків німецьких форвардів Андреаса Мортінеца та Мартіна Райхеля. На останній хвилині ІІ періоду Сімчук відбив буліт у виконанні Клауса Катана.

В ІІІ періоді наші хокеїсти не змогли змінити хід поєдинку. Більше того, граючи в більшості, вони примудрилися пропустити третю шайбу після контратаки у виконанні Марселя Гоча. Як підсумок -- поразка 1:3, яка цілком відповідає тому, що відбувалося на майданчику. Можна лише додати, що наш найвідоміший нападник Дмитро Христич був вилучений до кінця поєдинку за суперечки з арбітром. І взагалі наша збірна -- лідер з кількості вилучень за порушення правил. Особливо часто наші хокеїсти небезпечно грають високо піднятою ключкою.

Третій поєдинок проти збірної Японії був останнім шансом потрапити у наступне коло змагань. Команда Країни сходу сонця -- відвертий аутсайдер чемпіонату, тому особливо зупинятися на цьому поєдинку немає сенсу. Наша збірна значно переважає японських хокеїстів у майстерності, що й довела перемога з рахунком 5:1 (2:0; 2:0; 1:1). У нас відзначились Борис Проценко, Роман Сальников, Валерій Ширяєв та двічі Сергій Харченко. А Костянтин Сімчук знову показав свій клас, не дозволивши Йошиказу Кабаямі реалізувати буліт.

Таким чином, збірна України вийшла у друге коло змагань, але з двома заліковими поразками. Потрапити в 1/4 фіналу буде практично неможливо, адже нашими суперниками будуть знані збірні Чехії та Фінляндії, з яким нашій команді змагатись буде вкрай важко. А от збірна Австрії -- суперник, у якого українська команда повинна брати очки. В іншій групі боротьбу продовжать команди Росії, Канади, Швеції, Швейцарії, Латвії та Данії.

»  ВОДНЕ ПОЛО
Ігор Зінкевич: "За одну зарплатню гравця "Карпат" ми б утримували всю команду

Львівська ватерпольна команда "Динамо" стала срібним призером Чемпіонату України, здолавши у IV турі команду ВК "Київ" та зігравши у нічию з лідером та чемпіоном України "Іллічівцем-1" з Маріуполя. "Срібло" чемпіонату дозволяє динамівцям бути учасниками Ліги Чемпіонів. Але участь в іграх найсильніших стоїть під знаком питання. Виборовши право участі, спортсмени передали естафетну паличку спортивним функціонерам та урядовцям, від яких тепер залежить, побачимо ми чи ні команду "Динамо" Львів у переліку учасників змагань. Про наших гравців та про перспективи розвитку водного поло у Львові розповідає заслужений тренер України, тренер збірної України та головний тренер львівської команди "Динамо" Ігор Зінкевич.
»  ЛЕГЕНДИ СПОРТУ
ВЛАСОВ
МАЙКЛ

Про нього можна сказати коротко і просто, і цього буде достатньо. Олімпійський чемпіон. П'ятиразовий чемпіон світу з важкої атлетики, володар понад тридцяти світових рекордів. Все це так, і для тих, кому ці цифри видаються абстрактними і сухими, можна додати -- він взяв жимом 199.5 кг. Це майже два центнери.
»
КОРОТКО

Збірна Росії зазнала своєї другої поразки у відбірковому турнірі до ЧЄ-2003, поступившись у Тбілісі команді Грузії з рахунком 1:0. Ця гра, перенесена через вимкнення світла, супроводжувалася постійною політичною заанґажованістю і постійно була під зривом. Після перемоги господарів у столиці Грузії розпочалися справжні масові гуляння, а мер Тбілісі по завершенні матчу відразу підкреслив, що збирається гравцям грузинської команди встановити пам`ятник, який буде присвячений саме перемозі над росіянами.