Благодійна кухня” в руках злочинців
Призупиняють реалізацію проекту “Благодійна кухня” – це перший такий випадок за 12 років успішної роботи. Причиною стала не відсутність коштів для придбання супів, а викрадення мікроавтобуса “Мерседес”, яким харчі доставляли потребуючим, повідомила Мальтійська служба допомоги. Програму, в межах якої понад 400 старших людей отримували гарячі супи щодня, відновлять, як тільки влагодять питання транспортування. Упродовж 12 років праці було роздано майже 1 млн. 400 тис. порцій гарячого супу. Для більшості людей, які їх отримували, – це чи не єдина гаряча страва протягом дня.
І знову сало...
25 лютого на митному посту “Краковець” затримали львів’янина, який намагався перевезти 2100 кг свинячого сала (десь на 12400 грн.), повідомила прес-служба Галицької митниці.Львів’янин прямував із Польщі в автомобілі “Фольксваген”. Цю справу передано до суду.
А біля села Верхнє Синьовидне, що на Львівщині, було затримано машину марки МАН, якою керував мешканець Чернівців Р., в авто знайшли 750 кг свинячого сала вартістю 3 тис. грн. без супровідних документів, розповіла прес-служба ДПА у Львівській області. Виконуючи Закон України “Про державну податкову службу”, перевізника та вантаж доставили в приміщення ДПА у Львівській області, а матеріали затримання передали в податкову міліцію для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.
Громадянин Р. намагався пояснити, що вантаж чужий, він перевозив його з Рава-Руської у Славське на прохання невідомого чоловіка. Імовірний власник, котрий назвався Михайлом, їхав за автомобілем перевізника, а коли помітив затримання вантажу співробітниками ДПА, то зник у невідомому напрямку.
Пошуки фактичного власника вантажу виявились марними. Оскільки вилучений товар належить до категорії товарів, що швидко псуються, його реалізували, а на чергове засідання сесії міськвиконкому буде винесене питання про визнання вантажу безгосподарним.
Порушники на кордоні
25 лютого на північно-західній ділянці кордону України було виявлено та затримано 6 його порушників, 4 із них – громадяни Афганістану, повідомив прес-центр Північно-Західного напряму Прикордонних військ України.
Протягом цієї доби прикордонники спільно з митниками затримали контрабандних товарів на загальну суму 12 тис. грн. У пункті пропуску “Краковець” ОКПП “Прикарпаття” в багажному відсіку рейсового автобуса “Мерседес” сполучення “Краків-Львів” знайшли близько 100 пар шкіряного взуття на суму 7 тис. грн. Як з’ясувалося, даний товар транспортував в Україну мешканець Донецької області.
китайці люблять їздити в крутих автомобілях
На об’їзній дорозі м. Стрия було затримано автомобіль “Опель-Омегу”, у салоні якого знаходилися 5 громадян Китаю, а також автомобіль “Аудi-100”, у якому їхали 4 громадян Китаю без документів, повідомив ЦГЗ УМВСУ у Львівській області. Серед затриманих – 8 чоловіків та жінка, вік нелегалів – 20-30 років. При огляді вищевказаних автомашин було виявлено радіостанцію марки “Стандарт” виробництва Японії. |