Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    digest Postupu.    Арт-Поступ.    Ї-Поступ.    sport-Postup.    Пост-Faktum.

8 квітня 2003 р.

13:59 17-10-2017 -   На Яворівщині розшукали бабусю, яка півтори доби блукала лісом
  13:57 17-10-2017 -   На Львівщині судитимуть посадовця «Народної міліції ЛНР»
  11:54 17-10-2017 -   У центрі Львова планують зробити безбар'єрну вулицю
  11:49 17-10-2017 -   У Львові на маршрути виїхала половина автобусів
  11:47 17-10-2017 -   Садовий доручив впорядкувати діяльність вуличних музикантів
  13:53 17-10-2017 -   У Луганській області провели навчання снайперів
  13:51 17-10-2017 -   Мінімальна пенсія для чорнобильців зросла на 11%
  13:50 17-10-2017 -   Саакашвілі прибув на мітинг під Раду
  11:57 17-10-2017 -   У Маріїнському парку перебувають військові 209-ї танкової бригади
  11:56 17-10-2017 -   На Закарпатті буде додатковий вихідний день
  13:54 17-10-2017 -   Фіни впевнені, що санкції проти Москви потрібно зберегти
  13:49 17-10-2017 -   Різ Візерспун заявила про домагання режисерів
  11:38 17-10-2017 -   Двоє українців претендують на престижну шведську премію з літератури
  10:59 17-10-2017 -   Лісові пожежі в Португалії та Іспанії забрали життя 39 людей
  10:10 17-10-2017 -   90 відсотків депортованих із Польщі нелегальних працівників – українці

·  ·

sport-Postup  »

___________________________________________________________________________

Формула-1

Ґран-прі Бразилії став найбільш цікавою та непередбачуваною гонкою сезону: після 75% дистанції фінішувало лише 8 неушкоджених болідів. Йшов дощ, тому гонку довелось відкласти на 15 хв. Автомобіль безпеки з'їхав з треку лише після 8 кола, і боліди стартували. Але для багатьох гонка завершилась незадовго після старту: одні ділянки траси підсихали швидше, інші повільніше, і не кожен пілот зміг впоратись з таким покриттям. Боліди вилітали один за одним.

Автомобіль безпеки ще тричі виїжджав на трасу, очолюючи караван болідів у загальному 19 кіл. Але коли після 50 кола Марк Веббер розбив машину, залишки якої розлетілись по трасі, а Фернандо Алонсо з розгону врізався в колесо, яке лежало посеред дороги (його Renault розлетілось на шматки, а пілота довелось госпіталізувати), організатори вирішили на цьому завершити перегони. До того часу пілоти проїхали 54 кола, на дистанції змагалось 8 болідів, а лідером йшов Джанкарло Фізікелла. Він скористався помилкою Кімі Райкконена. Механіки Jordan вдалися поздоровляти радісного італійця. Однак, порадившись, стюарди гонки вирішили провести залік по 53 колах і таким чином віддали перемогу Райкконену McLaren. На другій позиції Фізікелла (Jordan), третім фінішував Алонсо (Renault).

»  ГІМНАСТИКА
Фантазії гімнастичного помосту

Гімнастка
5-6 квітня на гімнастичний поміст столичного Палацу спорту учасників ІІ Міжнародного турніру на кубок Стелли Захарової виводив Чебурашка. Улюбленець дітей та талісман цих змагань, він своєю присутністю перетворив кропітку працю на свято, викликав посмішки таких не за віком серйозних та розважливих дітей. Спортсмени з 15 країн випробували у боротьбі свої сили та змагались за нагороди. Цей турнір є одним із підготовчих заходів до Чемпіонату світу та класифікаційним для участі в Іграх Олімпіади-2004.
»  ФУТБОЛ
ГАНЬБА
Валерій МАКОВНІК

Слухаючи, як теперішнє покоління тренерів української прем'єр-ліги роздає інтерв'ю і збирає прес-конференції, цілий рік святкує річниці клубів, які немають жодних здобутків на міжнародній арені, а у вітчизняному футболі остання перемога сталась ще за старого режиму, 24 роки тому, то виникає ностальгія за часами Лобановського. Мови немає, він був жахливим у спілкуванні з журналістами, але давав результат, давав гру. Його команди вигравали, і я переконаний, якщо фанам запропонувати альтернативу -- перемоги без прес-конференцій чи навпаки -- вони зроблять правильний вибір.
»
ЗОЛОТА ГАННА

Тріумфом Г. Бессонової закінчився чемпіонат Європи з художньої гімнастики, де вона завоювала три золоті та одну срібну нагороди. Ще три нагороди (срібну та дві бронзові) до скарбнички України додала Т. Єрофеєва.

У групових вправах нашим дівчатам не вдалося уникнути помилок. В підсумку вони посіли 7 місце. А "золото" дісталося росіянкам. Срібними та бронзовими призерками стали болгарки та італійки.
»
КУБОК ДЕВІСА

Минулого вікенду любителі тенісу спостерігали за чвертьфінальними поєдинками Кубка Девіса. Не всі фаворити виправдали прогнози спеціалістів: чинні володарі головного призу світового тенісу росіяни були розтрощені в Буенос-Айресі збірною Арґентини. Ніхто не очікував, що Євген Кафельников, Михайло Южний та Микола Давиденко зможуть взяти лише один сет. В підсумку поразка -- 0:5.
»
sPORT-KOROTKO

ЧЕМПІОНАТ ТУРЕЧЧИНИ. "Аданаспор" -- "Фенербахче", 3:1. Голи: Айдін 18, Aтес -- з пенальті 45, 81, Сентірк -- 69. СЕРГІЙ РЕБРОВ відіграв за "Фенербахче" увесь матч. Програвши "Аданаспору" клуб Сергій Реброва "Фенербахче" втратив можливість поборитися за місце у Лізі чемпіонів. Нині відставання від лідера "Бешикташа" у "Фенербахче" сягає 21 очко, а від "Генчлербирлігі", який йде третім -- 20 очок.