Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Тема Поступу.    Інтерв''ю у Поступі.    Поступ технологій.    ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ.    sport-Postup.    post-Faktum.

27 березня 2003 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

sport-Postup  »

___________________________________________________________________________

КОРОТКО

ДЗЮДО. У Римі закінчився Міжнародний турнір із дзюдо серед чоловіків серії А. На цих змаганнях українські дзюдоїсти вибороли чотири нагороди, та друге загальнокомандне місце у неофіційному заліку. Першими стали голландці, третє місце у дзюдоїстів Куби. В особистому заліку переможцем турніру став Муса Настуєв у категорії до 66 кг. Срібні нагороди вибороли українці Георгій Діденко (81 кг) та Валентин Греков (90 кг). На третю сходинку п'єдесталу пошани піднявся Ілля Чімчаурі (81 кг).

ФУТЗАЛ. В італійському містечку Прато завершився другий півфінальний турнір Кубка УЄФА з футзалу. Перемогу в групі В здобув діючий володар європейського трофея іспанський "Плайас де Кастельйон". В іншому матчі групи В чемпіон України донецький "Шахтар" виграв у чемпіона Сербії клубу "Ніс" -- 4:2. Три м'ячі у ворота югославів забив Москвичев. Український клуб у групі "В" посів третє місце. У фіналі другого розиграшу Кубка УЄФА зустрінуться два іспанські клуби "Плайас де Кастельон" та "Бумеранг-Інтерв'ю", який переміг у групі А.

СТРІЛЬБА З ЛУКА. У Львові закінчився Всеукраїнський турнір найсильніших лучників. У змаганнях серед чоловіків перемогу здобув Владислав Данелюк з Чернівців. На другій позиції -- львів'янин Маркіян Івашко, який у фіналі програв переможцю 109:112. Третє місце виборов ще один представник Львова Дмитро Тарасов. Він із мінімальним рахунком 110:109 переміг одеського лучника Павла Беккера. Серед жінок "золото" здобула харків'янка Тетяна Бережна, яка вирвала перемогу у львів'янки Юлії Лобженідзе -- 108:106. Ще одна львівська лучниця Катерина Палеха опинилась на третій сходинці п'єдесталу.

ШАХИ. Результати 9 туру шахового турніру в Амбері (Монако). Гра "наосліп": Морозевич (Росія) -- Барєєв (Росія), 1:0; Ананд (Індія) -- Алмаши (Угорщина), 1:0; ВАСИЛЬ ІВАНЧУК (УКРАЇНА) -- Топалов (Болгарія), 0:1; Любоєвіч (Сербія і Чорногорія) -- Широв (Іспанія), 0:1; Гельфанд (Ізраїль) -- Крамник (Росія), 0:1; ван Велі (Голландія) -- Леко (Угорщина), 0:1.
Швидкі шахи: Барєєв -- Морозевич, 1:0; Алмаши -- Ананд, 0,5:0,5; Топалов -- ІВАНЧУК, 1:0; Широв -- Любоєвіч, 1:0; Крамник -- Гельфанд, 0,5:0,5; Леко -- ван Велі, 1:0. Турнірна таблиця: Ананд -- 12 очок, Леко і Топалов -- по 11,5, Морозевич -- 11, Гельфанд -- 10,5, Крамник -- 10, Барєєв -- 9, Широв -- 8,5, Алмаши -- 8, ІВАНЧУК і ван Велі -- по 7, Любоєвіч -- 2.

ГІМНАСТИКА. Українка Тамара Єрофеєва є першим номером світової художньої гімнастики, принаймні за рейтингом. Так Єрофеєва випереджає у списку кращих грацій світу росіянку Аліну Кабаєву та свою співвітчизницю Ганну Безсонову, яка нещодавно перемогла на турнірі серії Гран-прі "Кубок Дерюгіної 2003". Якщо ж врахувати завойовані очки лише за 2003 рік, то тут лідером є інша українка Ганна Безсонова, яка з початку року додала до свого активу 76 очок. Другою йде болгарка Сімона Пейчева -- 58, і лише третьою Тамара Єрофеєва -- 43.

»  ФІГУРНЕ КОВЗАНЯРСТВО
Сподіваємось на медалі

В понеділок у столиці Сполучених Штатів зібрались найбільш вправні фігуристи планети, щоб у запеклій боротьбі виявити найкращих. Представники 41 країни виборюють медалі Чемпіонату світу у вашингтонському "Ем-Сі-Ай центрі". Окрім почестей та медалей на переможців чекають грошові призи. Як повідомляє ІТАР-ТАРС, найкращі у чоловічому та жіночому одиночному катанні одержать 55 тис. доларів, а спортивні та танцювальні пари -- по 82,5 тисячі. Якщо б це не було фігурне ковзанярство, де долю золотої медалі вирішують арбітри за принципом особистого уподобання, то кожен спортсмен мріяв би прокинутись вранці після стартів багатим та знаменитим. А так, реально за призові місця боротиметься обмежена кількість фігуристів у кожній дисципліні.
»
Леонід Буряк: З гарячим сонцем і холодною головою
Валерій МАКОВНІК

Ще є час купити телевізор тим, у кого немає, відремонтувати його тим, у кого не працює. А у кого є гроші і можливості -- взагалі рванути на Київ. До матчу національних збірних Україна -- Іспанія (29 квітня, 20.00 національний спортивний комплекс "Олімпійський"), а до гри молодіжних збірних (28 березня о 18 .00, стадіон ім. В. В. Лобановського) взагалі часу не залишилось. Момент істини не за горами.
»
6:0
МАЙКЛ

З нами були монголи, болгари і представники всіх поневолених і не дуже розвинутих народів Південно-східної Азії, Африки і Латинської Америки. Проти: угорці, чехи (вони нас ще тоді не сильно любили), частина поляків і чомусь індуси. Кубинці -- не футбольна нація -- зберігали нейтралітет. Ми купили пива, вина і ще раз вина, вони принесли автомобільні і мотоциклетні клаксони, настроїли свої "Електрони", підключили підсилювач "Амфітон" і принесли національний прапор Угорщини. До матчу Чемпіонату світу 1986 Угорщина -- СРСР залишались лічені години, але ми змогли, встигли ще раз сходити до магазину. Мадяри надягали білі сорочки і співали національний гімн, ми різали пластмасові корки зі "Струмків" і смажили бульбу.