Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    art-Поступ.    Історія у Поступі.    mandry Поступу.    Листи у Поступ.    sport-Поступ.    Пост-Faktum.

25 березня 2003 р.

16:34 29-03-2017 -   У Стрию судитимуть водійку, яка збила жінку з дитиною
  16:30 29-03-2017 -   З 1 квітня львівський трамвай №2 їздитиме на Сихів
  15:22 29-03-2017 -   Через гідравлічні випробування у Львові на кількох вулицях не буде гарячої води
  15:14 29-03-2017 -   На Львівщині стартувала посівна кампанія
  14:13 29-03-2017 -   На Львівщині стартувала посівна кампанія
  16:42 29-03-2017 -   МВФ знову відклав розгляд траншу для України
  16:37 29-03-2017 -   В Україну йде похолодання
  16:36 29-03-2017 -   В Україну йде похолодання
  15:19 29-03-2017 -   У Дніпрі звільнили водія-сепаратиста за образи у бік учасниці АТО, – активісти
  15:17 29-03-2017 -   На Донеччині з гранатомета стріляли по магазину
  16:38 29-03-2017 -   Вчені знайшли слід найбільшої живої істоти
  15:16 29-03-2017 -   Польща призупинила роботу своїх консульств в Україні
  14:18 29-03-2017 -   Україна оскаржуватиме рішення суду Лондона щодо "боргу Януковича"
  13:14 29-03-2017 -   У США ухвалили резолюцію до річниці анексії Криму
  11:0 29-03-2017 -   Після успіху на Євро-2016 в Ісландії спостерігається демографічний вибух

·  ·

sport-Поступ  »

___________________________________________________________________________

sPORT-KOROTKO

БОКС. 27 березня український боксер-професіонал Володимир Ходаківській у 12-раундовом поєдинку за звання інтерконтинентального чемпіона світу за версією Міжнародної боксерської федерації (IBF) у ваговій категорії до 66,68 кг, зустрінеться з росіянином Сергієм Стьопкіним. Нагадаємо, що Володимир є чемпіоном Паназіатського реґіону за версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA).

ГАНДБОЛ. Відразу два українські клуби стали півфіналістами Єврокубків жіночих турнірів. Так, запорізький "Мотор" у повторному матчі Кубка ЄГФ розгромив іспанську "Рокаса Гран Канарія" -- 24:17 і вийшов до півфіналу турніру, перемігши за сумою двох матчів -- 52:31. Набагато складніше було київському "Спартаку" у розиграші Кубка Кубків. Поступившись у першому матчі на виїзді також іспанському "Алзо Елда Престіжо" з різницею у мінус 8 м'ячів, українки у Києві зуміли обійти суперниць, вигравши з рахунком 25:17. Результат за сумою двох матчів став 46:46 -- нічия, проте за рахунок більшої кількості забитих м'ячів на виїзді до півфіналу турніру вийшов київський "Спартак".

ГІМНАСТИКА. У німецькому Коттбусі закінчився другий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики. За підсумками змагань троє українців залишили Німеччину з нагородами. Найбільшого успіху досяг Роман Зозуля, який здобув "срібло" у змаганні на кільцях та у вільних вправах. Ще одна срібна нагорода на рахунку Аліни Козіч у вправах на брусах. На третю сходинку п'єдесталу пошани піднявся Руслан Мезенцев, який виступав в опорному стрибку.

ТЕНІС. На минулому тижні у Майямі стартував турнір WTA (1 категорія) з призовим фондом близько 3 мільйонів доларів. Українка Тетяна Перебийніс, яка завершила виступ у першому раунді одиночного розряду, не зуміла пройти перше коло і в парі. Так, Перебийніс разом з південноафриканкою Джесікою Стек у першому раунді у двох сетах програли австралійсько-німецькому дуету Ніколі Пратт/Барбара Ріттнер 6:1, 6:3.

»  ФОРМУЛА
Нові імена "Формули-1"

Рубенс Баррікелло
У неділю другу гонку сезону "Формули-1" -- Гран-прі Малайзії -- знову виграв McLaren-Mercedes. Але цього разу переможцем став № 2 відомого екіпажу молодий фінський пілот Кімі Райкконен, який змінив на п'єдесталі свого партнера Девіда Култхарда. Він вперше у своїй кар'єрі піднявся на найвищу сходинку у "Королівських гонках". Рубенс Баррікелло на Ferrari став другим. Ще однією сенсацією став фініш на третій позиції молодого та невідомого іспанця Фернандо Алонсо на Renault. П'ятиразовий чемпіон світу, "Чевоний барон" Міхаель Шумахер закінчив гонку шостим.
»  ФУТБОЛ
Ми віримо, перемога буде за нами
Валерій МАКОВНІК

На рідному стадіоні "Україна" -- аншлаг (22 тисячі глядачів). Скажемо відверто, всі хто там був, не пошкодував ні витраченого часу, ані витрачених грошей. Гра у виконанні двох команд цього вартувала. Результат? Це справа хитка. Найсправедливішим у цьому матчі могла б і мала би бути нічия.
»
Україно-європейська інтрига
Василь ЦИРКУЛЬ

Український чемпіонат починає дарувати всім прихильниками футболу інтригу, яка нічим не поступається європейській. Для прикладу, клуб, який посідав останню сходинку у турнірній таблиці, перемагає "в суху" лідера . "Шахтар" після перемоги над "Дніпром" так пролетів в Одесі! Навіть беручи до уваги що "кроти" загадкова команда, програш від "Волині" і провал у Кубку Співдружності.
»
Разом у боротьбі за медалі

Україна та Росія об'єднають свої зусилля для досягнення високих спортивних результатів, повідомляє ІТАР-ТАРС. Про це заявили на прес-конференції прем'єр-міністр України, голова НОК України Віктор Янукович, голова ДКР Леонід Тягачев. Серед учасників конференції був також 35-разовий рекордсмен світу зі стрибків з жердиною, шестиразовий чемпіон світу, член МОК Сергій Бубка.
»
Останні постріли Чемпіонату

У російському Ханти-Мансійську завершився Чемпіонат світу з біатлону. В перегонах на 12,5 км із загального старту серед жінок святкувала тріумф російська збірна: Альбіна Ахатова та Світлана Ішмуратова вибороли золоту та срібну нагороди. Росіянки стріляли влучно, і це стало запорукою їх перемоги. На третьому місці французька спортсменка Сандрін Бейлі. Альбіна Ахатова здобула Малий кришталевий глобус. А найголовніший приз -- Великий глобус дістався німкені Мартіні Глагов.
»
Протест Девіда Туа

Девід Туа подав у федерацію WBO протест щодо оголошення Лемона Брюстера обов'язковим претендентом на бій з новоявленим чемпіоном цієї організації Коррі Сандерсом. Дійсно, кандидатура Брюстера викликає здивування хоча б тому, що він посідає лише другу сходинку у рейтингу WBO, а перший рейтинговий номер належить саме Девіду Туа.