Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Тема Поступу.    Точка зору.    Інавгураційний Поступ.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

9 травня 2019 р.
  13:41 24-05-2019 -   З початку року правоохоронці встановили чотирьох неповнолітніх псевдомінерів
  12:45 24-05-2019 -   У Львівській області блокували канал контрабанди наркотиків за кордон
  10:59 24-05-2019 -   На Львівщині вшанували пам’ять Томаша Масарика
  10:37 24-05-2019 -   Дев’ять вулиць Львова сьогодні залишаться без світла
  10:32 24-05-2019 -   З 1 липня зміниться вартість оформлення біометричних паспортів
  14:30 24-05-2019 -   У Раді отримали заяву Гройсмана про відставку
  13:58 24-05-2019 -   «Голос» Вакарчука озвучив свої вимоги до кандидатів у нардепи від їхньої партії
  13:47 24-05-2019 -   Митрополит Макарій закликає патріарха Філарета до покори
  12:47 24-05-2019 -   Україна стала найбіднішою країною регіону за оцінками Світового банку
  11:5 24-05-2019 -   У Запорізькій області перекинулася вантажівка з тоннами полуниці
  14:36 24-05-2019 -   До Землі наближається потенційно небезпечний астероїд з власним місяцем

Ліверпуль відправив Барселону дивитися фінал Ліги чемпіонів по телевізору

Підопічні Юргена Клоппа зробили феєричний камбек у повторному півфінальному матчі, здобувши путівку в фінал (4: 0)

На Енфілді відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, в якому місцевий Ліверпуль приймав іспанську Барселону. Після великої виїзної поразки "червоні" практично втратили шанси на вихід у фінал, але все ж плекали надію на повторення торішнього приклад італійської Роми, яка відіграла у каталонців дефіцит в три забиті м'ячі. Перешкодити досягненню мети команді Юргена Клоппа могла відсутність двох зіркових нападників мерсисайдців Мохаммеда Салаха і Роберто Фірміно, які пропускали матч через проблеми зі здоров'ям.

Відразу ж після стартового свистка господарі активно пішли вперед, показавши суперникові, що будуть боротися до кінця. Шакірі міг відкрити рахунок вже на 1-й хвилині, але Джердан завдав відверто невдалий удар з вигідної позиції. Ліверпульці високо пресингували гостей на чужій половині поля, що призвело до помилки Альби, після якої Хендерсон увірвався в штрафну і пробив по воротах, тер Штеген впорався з цим ударом, але з добиванням від орігамі вже нічого не зміг вдіяти - 1: 0.

Після пропущеного гола підопічні Ернесто Вальверде активізувалися, відправившись в наступ на ворота Аліссона. Спершу їх атаки не доставляли голкіперу клопоту, але потім удари посипалися один за іншим. Спочатку Аліссон перевів м'яч на кутовий після удару Мессі під поперечину, після цього бразилець відбив удар свого співвітчизника Коутиньо, а потім той же Мессі пробив поруч зі штангою з-за меж штрафного. Після домінування Барселони на поле господарі заспокоїли гру, знову перехопивши ініціативу, і мали ще одну нагоду забити, коли Робертсон завдав сильного удару метрів з 17-ти, але тер Штеген зіграв надійно, відбивши м'яч.

На початку другої половини першого тайму темп гри значно впав, спершу через те, що команди взяли паузу, по черзі неспішно перекочуючи м'яч, а потім деякі гравці відчували проблеми зі здоров'ям і потребували медичної допомоги. Після цього швидкості так і не повернулися на рівень, який команди показували на початку зустрічі.

Каталонці більше володіли м'ячем до відходу на перерву, але не створювали небезпечних моментів, що можна сказати і про господарів, які більше не турбували тер Штегена. Проте, вболівальники ледь не побачили забитий гол, коли Мессі вивів Альбу на побачення з Аліссон, але Хорді не вдалося перекинути м'яч через воротаря, так що до свистка на перерву рахунок не зазнав змін.

Відразу ж після перерви Клопп був змушений зробити заміну через травми Робертсона. випустивши на поле Війнальдума, чий вихід вплинув на результат матчу. "Червоні" знову приступили до активних дій на чужій половині поля відразу ж після відновлення гри, ван Дейк міг забити швидкий гол, пробивши п'ятою після подачі кутового, але, на щастя тер Штегена, м'яч полетів прямо в нього. Уже в наступній атаці Суарес міг зрівняти рахунок, опинившись на ударній позиції після пасу Мессі, але Луїсу не вдалося пробити повз Аліссон.

Незабаром після цього Ліверпуль перевернув все з ніг на голову, вкинувши суперника в шок двома голами протягом трьох хвилин. Спершу Александер-Арнольд відвоював м'яч у Альби і прострілив у штрафну куди вбіг Вейналдум, який відправив м'яч у ворота - 2: 0. А через дві хвилини Жоржиньйо оформив дубль, замкнувши ювелірну подачу Шакірі - 3: 0. Тепер загальний рахунок за сумою двох матчів був рівним, а психологічна перевага була повністю на боці Ліверпуля.

Барселона довгий час не могла прийти в себе після такого ляпаса, дозволяючи супернику повністю контролювати хід гри, але з часом гості оговталися і мали дві хороших можливості забити, але Мессі не скористався жодною з них - спочатку аргентинець не зміг перекинути м'яч через стінку прямим ударом зі штрафного, а потім Аліссон впорався з пострілом Ліонеля в ближній кут.

Через деякий час ліверпульці знову вирівняли гру і знову залишили оборону суперника не при справах, в цей раз особливо витончено познущавшись над захисниками - на 79-й хвилині Александер-Арнольд заробив кутовий і вирішив не чекати своїх партнерів, відпасував на вільного орігамі, чого не чекали каталонці, а Дівог відправив м'яч під поперечину - 4: 0.

До закінчення звітного поєдинку "червоні" грали другим номером, обороняючись великими силами, але і не забуваючи про контратаки, які чудово вдавалися господарям, правда, до чергового голу справа не дійшла. Що стосується фінального штурму Барселони, то, по суті, його і не було, Мессі надійно закрили, а його партнери не змогли нічого придумати своїми силами. Як підсумок, Ліверпуль втримав необхідний для себе результат, здобувши фантастичну перемогу над Барселоною, і став першим учасником фіналу Ліги чемпіонів, тепер чекаючи ім'я свого суперника по вирішальному матчу, а каталонці другий рік поспіль залишають турнір, зазнавши принизливої ​​поразки.

Ліверпуль - Барселона 4: 0 (перший матч - 0: 3)

Голи: Орігі, 7, 79, Вейналдум, 54, 56

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон (Вейналдум, 46) - Хендерсон, Фабіньо, Мілнер - Шакірі (Старрідж, 90), Орігі (Гомес, 85), Мане

Барселона: тер Штеген - Роберто, Піке, Лангле, Альба - Відаль (Артур, 74), Бускетс, Ракітіч (Малком, 81) - Мессі, Суарес, Коутіньо (Семеду, 60)

Попередження: Фабіньо, Матіп - Бускетс, Ракітіч, Семеду

Джерело: Детальніше>>