Завершився процес розірвання шлюбу принца Луї Ксав'є Марі Гійома Люксембурзького і Тессі, принцеси Люксембурзької. Про це повідомляє видання Daily Mail.
Вищий суд Лондона постановив, що 34-річна принцеса може залишитися в лондонському особняку, який сім'я займала після весілля, поки її молодша дитина не отримає вищу освіту (зараз йому 11 років). Крім того, принцу доведеться виплачувати на утримання кожного з двох синів по чотири тисячі фунтів стерлінгів на рік.
Спочатку принцеса Тессі вимагала 1,5 мільйона фунтів стерлінгів (128 мільйонів рублів) на покупку нового будинку для себе і синів. Принц Луї, в свою чергу, пропонував платити на утримання дітей по три тисячі фунтів стерлінгів.
Луї познайомився з Тессі Антоні у 2004 році, коли йому було 18 років. Дівчина служила в армії і входила в люксембурзький контингент в Косово, коли туди приїхав принц. У 2006 році у Луї і Тессі народився син, ще через півроку вони взяли шлюб. Після весілля принцу довелося відмовитися від права на люксембурзький престол через недоаристократичне походження нареченої. Тессі отримала титул принцеси Люксембурга лише у 2009 році. У січні 2017 року пара оголосила про намір розірвати шлюб. |