Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Тема Поступу.    Книжковий Поступ.    Точка зору.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

20 вересня 2018 р.
  16:16 14-12-2018 -   Карпати засипало снігом
  16:14 14-12-2018 -   У Львові сім’ї Героїв Небесної Сотні сплетуть різдвяні віночки
  14:36 14-12-2018 -   У Львові встановлять інформаційну таблицю М. Гембаровичу на вул. Я. Стецька, 9
  12:38 14-12-2018 -   На Левандівці сталася масова бійка, є поранені
  12:37 14-12-2018 -   Внаслідок негоди у Львові скасували декілька авіарейсів
  14:39 14-12-2018 -   Варфоломій закликав Філарета та Макарія не висувати свої кандидатури на посаду голови помісної церкви
  12:33 14-12-2018 -   Негода в Україні залишила без світла 170 населених пунктів
  10:40 14-12-2018 -   Собор УПЦ КП підтримав кандидатуру митрополита Епіфанія на очільника нової церкви — ЗМІ
  15:55 13-12-2018 -   В Україні захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідемічний поріг
  14:53 13-12-2018 -   УПЦ КП проводить Архієрейський собор
  16:19 14-12-2018 -   Папа Римський закликав католиків з обережністю ставитися до явлінь Богородиці
  12:29 14-12-2018 -   Перший європейський Hyperloop побудують у Швейцарії
  12:26 14-12-2018 -   Після тижнів гарячих дебатів в Ірландії легалізували аборти
  12:21 14-12-2018 -   До Землі летить смарагдова комета
  10:50 14-12-2018 -   Телефонну книгу Сталіна продали з молотка за три мільйони рублів

·  ·

___________________________________________________________________________

Шахтар - Хоффенхайм 2:2. Нічия, якій раді

Спочатку Шахтар віддав супернику правий фланг, а потім - і центр лінії оборони. Хоффенхайм скористався проривом і Грілліч відкрив рахунок в матчі. Пізніше Салаї зіпсував цілих два моменти, тому що бив прямо в Пятова. Пробий він як треба - яким би рахунок був ще до перерви?

Хоффенхайм серйозно погрожував шахтарським воротам. Але чи в цьому проблема Шахтаря?

Проблема Шахтаря в тому, що він грав за чужими правилами. Хоффенхайм грамотно оборонявся. Все, що йому було потрібно - змусити суперника ганяти м'яч між боковими лініями. Дозволити суперникові піти на фланг, де у нього немає переваги - така тактика дозволила Хоффенхайму залишити Гірників без нападу.

Шахтарю потрібні були нестандартні ідеї. Наприклад, Ісмаїлі відіграв пропущений м'яч в результаті контратаки і індивідуальних дій. Наступний момент біля воріт Бауманна теж виник завдяки контратаці. Ключем до успіху була швидкість. Її Гірникам катастрофічно не вистачало, щоб розривати щільний стрій суперника.

У перерві Фонсека мав подумати не тільки про це. Головного болю додав гол Нордвейта, який він забив ударом головою після навісу з кутового, поки Пятов на виході ловив руками повітря. Після відпочинку Пятов вже зловить м'яч і врятує Гірників від третього нокдауну.

Якісь висновки з першого тайму Шахтар все-таки зробив. У другому таймі гра команди стала більш агресивною, більш динамічною - однак моменти ніяк не могли перерости стадію дозрівання. Тайсон сміливіше йшов в дриблінг і став виконавцем чи не головної ролі в атаці Шахтаря.

Напарикінці матчу Шахтарю взагалі пощастило, що Ракицький продовжив грати. У арбітра були всі підстави видаляти його з поля за відвертий підкат ззаду під Крамаріча, який міг вийти на дуель з П'ятовим, але той обмежився попередженням. Штрафний міг бути шансом Хоффенхайма зміцнитися в ролі лідера, але замість цього...

...він пропустив. Майкон щойно вийшов на заміну і під час атаки залишився без нагляду перед штрафним майданчиком німців. Його дальній удар був настільки щільним і точним, що Бауманн нічого не зміг з ним вдіяти. Рахунок став 2:2. Шахтар надихнувся і побіг виривати перемогу. Шанс стати героєм був у Марлоса, але його удар майже впритул заблокував Пош.

Пару хвилин потому цей самий Пош міг підвести свою команду підкатом під Мораеса, але арбітр не побачив у цьому епізоді навіть приводу для штрафного удару. В результаті, непроста нічия 2:2, причому непроста вона як для Шахтаря, так і для Хоффенхайма. Шлях по Лізі чемпіонів починається з одного очка.

Шахтар - Хоффенхайм 2:2

Голи: Ісмаїлі 27, Майкон де Андраде 81 - Флоріан Грілліч 6, Ховард Нордтвейт 38

Шахтар: Андрей Пятов, Богдан Бутко, Давід Хочолава, Тарас Степаненко, Тайсон, Жуніор Мораес, Марлос, Алан Патрік (Майкон де Андраде 76), Ісмаїлі, Ярослав Ракицький, Сергій Болбат (Віктор Коваленко 57)

Хоффенхайм: Олівер Бауманн, Павел Кадержабек, Ховард Нордтвейт, Флоріан Грілліч, Леонардо Біттенкорт (Керем Демірбай 64), Ніко Шульц, Кевин Фогт, Андрей Крамаріч (Рейсс Нелсон 85), Адам Салаї (Стівен Цубер 75), Жоелінтон, Стефан Пош

Попередження: Жуніор Мораес 45, Алан Патрік 52, Ярослав Ракицький 77 - Флоріан Грілліч 29