Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Поступ у світі  » 


Американці вважають КНДР і Росію головними ворогами США
 
Перше місце серед головних ворогів США займає Північна Корея. Так, за даними дослідження інституту громадської думки Gallup, вважає 51 відсоток опитаних американців.Показник майже в три рази перевищує дані за 2016 рік. Видання The Hill зазначає, що такі результати отримані на тлі загострення відносин між Вашингтоном і Пхеньяном. Президент США Дональд Трамп неодноразово називав в публічних виступах північнокорейського лідера Кім Чен Ина «людиною-ракетою».

Друге місце в списку головних ворогів США займає Росія. Так вважають 19 відсотків респондентів. Цей показник виріс на три відсотки в порівнянні з 2016 роком.

Вашингтон неодноразово звинувачував Росію у втручанні в президентські вибори. У жовтні 2016 року американська розвідка офіційно заявила, що російська сторона причетна до зломів і витоку конфіденційної інформації політичного характеру, пов'язаної з виборами президента США.

16 лютого офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера опублікував список обвинувачених у втручанні в американські вибори. У документі, опублікованому на сайті відомства, фігурує 13 прізвищ і три організації.

Обговорити в форумі