13:14 22-09-2017 -   Вихідні в жовтні: скільки відпочиватимуть українці
  13:12 22-09-2017 -   Луценко шокований станом другої лінії оборони в зоні АТО
  10:44 22-09-2017 -   Житомирщину накрив аномально великий град
  15:15 22-09-2017 -   Актрису з "Мухтара" ввели в кому через травму
  13:11 22-09-2017 -   У російській Держдумі з виставки вкрали хамон
  13:9 22-09-2017 -   Вчені назвали легкий спосіб продовження життя
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм

·  ·

sport-Postup  »  ВІЛЬНА БОРОТЬБА

___________________________________________________________________________

Виходити на килим, щоб перемагати

14 -- 15 березня у Львові відбувся ХІ Міжнародний турнір з вільної боротьби на призи Львівської міської ради пам'яті заслуженого тренера України Юрія Ворончука.

Юрій Ворончук -- видатний педагог, який усе життя присвятив спорту та виховав не одне покоління талановитих спортсменів. Його вихованці Олександр та Володимир Раковські у вдячність своєму наставнику й організували цей турнір, який став eже традиційним. Цього року співорганізаторами стали відділення спорту Львівської міської ради (голова Олександр Пазичук), Львівське училище фізичної культури (директор Сергій Родак) та голова Львівської обласної ради Михайло Сендак.

Понад 200 борців України, Словаччини та Польщі віком до 17 років приїхали до Львова, щоб у чесній боротьбі здобути звання переможця. Перемогти у турнірі не лише почесно, а й принципово. Адже ці змагання є етапом підготовки та відбору до першості України, яка відбудеться наприкінці березня у Трускавці, та першості Європи.

Українці гідно представили державу: на найвищу сходинку п'єдесталу у всіх вагових категоріях піднімались лише представники нашої країни. Так, у ваговій категорії до 42 кг перемогу здобув Віктор Кубишин (Херсон), Юрій Баландюк (Ковель, Львів) став першим у категорії до 46 кг, Максим Бебик (Херсон) виявився найсильнішим у вазі до 50 кг. Переможець першості України Тарас Герчук (ЛУФК) переміг у категорії до 54 кг, представник Маріуполя Сергій Трамбола виборов перемогу у вазі до 58 кг, а харків'янин Станіслав Тілінін -- до 63 кг. Львів'янин Андрій Фурманчук вийшов переможцем у сутичці з польським спортсменом Пьотрем Холіком у категорії до 69 кг, Єгор Сініцин (Харків) поборов суперників у вазі до 76 кг, а Анатолій Босий (Коломия) -- до 85 кг. А у категорії важковиків (100 кг) найсильнішим став представник Херсона Євген Дзюбак. Його суперником у фіналі був польський борець Михал Станек.

У командному заліку перемогу відсвяткувало Львівське училище фізичної культури, борці Харківського УФК здобули "срібло" для свого закладу освіти, а у третій лінійці заліку розташувалось Херсонське УФК. А найкращим борцем турніру було визнано львів'янина Андрія Фурманчука. Його техніка та результативність прийомів у фінальному поєдинку були найкращими.

Цього року в турнірі вперше взяли участь дівчата. Як не дивно, у виді спорту, де успіх забезпечують швидкісно-силові якості, дівчатка не були "одягнуті" у панцир м'язів, а виявились стрункими та граціозними. Їм, як і чоловікам, подобається боротьба. Подобається бути сильними, виходити на килим та перемагати.

»  ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Колекція медалей з Чемпіонату світу
Єжи ВАЗОВСКІ

У Бірмінгемі завершився ІХ Чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщеннях. З 14 по 16 березня 600 атлетів зі 121 країни на суперсучасному зимовому стадіоні змагались у 28 видах програми. Найбільш численні делегації прибули зі Сполучених Штатів та Росії. Кількість спортсменів складала відповідно 52 та 51 особу відповідно. Кольори нашого національного прапору захищало 23 спортсмени.
»
Другий тур ми вже відіграли
Казімєж БАБІЦЬКИЙ

Чемпіонат України дарує все більше насолоди прихильникам спорту номер один. Тримає марку чемпіон -- донецький "Шахтар". Він обіграв на своєму полі дніпропетровський "Дніпро" з рахунком 2:0.
»
Весь п'єдестал -- український

Вже одинадцятий рік столиця України приймала найсильніших гімнасток світу на змаганнях серії Гран-прі "Кубок Дерюгіної -- Нафтогаз". Талановиті грації різних країн та континентів вже традиційно щороку відвідують Київ, щоб примхливі арбітри визначили найчарівнішу та найбільш вправну серед них.
»
Петрова привезла "срібло"

З того часу, як Олена Зубрилова стала на змаганнях виступати під прапором Бєларусі, в українському жіночому біатлоні настала медальна пауза.

Вболівальникам залишалось не втрачати сподівань та терпляче чекати. І, врешті, вони дочекались. Їх сподівання виправдались. Ще одна Олена -- Петрова привезла "срібло" Чемпіонату світу, який у ці вихідні розпочався в Ханти-Мансійську.
»
kOROTKO

КЛОЧКОВА. Скульптура найкращої спортсменки України минулого року, чемпіонки світу з плавання Яни Клочкової найближчим часом поповнить експозицію української виставки воскових фігур. За словами скульптора Сергія Єрмакова, який днями зняв зі спортсменки необхідні мірки, воскова копія Клочкової буде встановлена по сусідству з легендарним футбольним тренером Валерієм Лобановським і гімнасткою Лілією Подкопаєвою.