Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Тема Поступу.    Точка зору.    Економіка у Поступі.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

19 липня 2017 р.
  13:41 15-11-2021 -   ЄС схвалив санкційний режим проти режиму Лукашенка за створення міграційної кризи
  13:41 15-11-2021 -   Франція попередила Росію про "серйозні наслідки" в разі ескалації ситуації в Україні
  13:41 15-11-2021 -   Україна – третя у світі і друга в Європі за добовою смертністю від Covid
  13:41 15-11-2021 -   В Україні за добу викрили три масштабні схеми підробки Covid-документів
  13:40 15-11-2021 -   Невакцинованим на Львівщині закрили вхід у приміський транспорт
  9:44 15-11-2021 -   У МОЗ розширили перелік професій, яким обов'язково потрібно щепитися проти COVID-19
  11:9 18-10-2021 -   Зеленський заявив, що не займався відмиванням грошей, хоча офшори використовував
  18:54 15-10-2021 -   Ще 4 області з понеділка потрапляють у “червону” зону
  8:41 30-09-2021 -   Мера Запоріжжя звільнили з посади
  8:40 30-09-2021 -   “Слуги народу” озвучили, де й коли проведуть великий “розбір польотів”
  11:4 05-10-2021 -   Люстри від компанії SkyLight: на будь-який смак і гаманець
  11:2 05-10-2021 -   Что нового появилось в Джойказино в 2021 году
  8:41 30-09-2021 -   Німеччина заперечила загрозу скасування безвізу з ЄС для України, Молдови чи Балкан
  8:40 30-09-2021 -   Угорщина жорстко відреагувала на реакцію України щодо угоди з "Газпромом"

·  ·

___________________________________________________________________________

Прем'єр-ліга. 1-й тур. Ворскла - Шахтар 0:3. Фонсека розпочинає з розгрому

У матчі першого туру Прем'єр-ліги команда Фонсеки на виїзді легко розібралася з Ворсклою Василя Сачка - 3:0.

Господарі досить непогано розпочали поєдинок, намагаючись грати проти Шахтаря на рівних. Матч не відзначався високим темпом, хоча в центрі поля м'яч на довго не затримувався, а практично вся боротьба відбувалася біля воріт.

Ближче до середини першого тайму Шахтар прогнозовано захопив ініціативу, а Ворскла грала від оборони з нечастими спробами виходу в контратаку. На 26-й хвилині гірники вперше відправили м'яч у сітку воріт Шуста. Феррейра отримав м'яч на куті штрафного, вигравши позицію у захисника, і пробив без шансів для воротаря Ворскли.

Ворскла після пропущеного м'яча трохи активізувалася, створила непоганий момент, в якому м'яч після удару Шарпара пройшов поруч зі стійкою, але зрівняти рахунок не змогла.

Другий тайм розпочався з домінування Шахтаря, яке підопічні Паулу Фонсеки втілили в забитий м'яч вже на 65-й хвилині. Цього разу Марлос отримав м'яч і продемонстрував техніку, відправивши його в кут воріт Шуста.

Після другого пропущеного Полтава спробувала підняти темп, але нав'язати реальної боротьби гірникам не змогла. Шахтар контролював м'яч і спокійно доводив гру до її логічного завершення.

А вже у доданий арбітром час гірники змогли втретє засмутити голкіпера Ворскли. Цього разу "вистрілив" ще один бразилець - Алан Патрік перед воротами отримав м'яч, хитнув двох захисників і впевнено переграв Шуста.

У підсумку, гірники взяли свої перші три очки в чемпіонаті і тепер готуються до протистояння з Динамо в другому турі. А Ворскла аналізує гру і чекає на гру з Карпатами у Львові.