Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Економіка у Поступі  » 


МВФ відтермінував надання Україні раніше узгодженого траншу
 
Рада директорів Міжнародного валютного фонду відклала обговорення антикризової програми України, заплановане на 20 березня. Про це повідомляє джерело в МВФ.На засіданні планувалося прийняти рішення щодо виділення Україні траншу на суму 1 мільярд доларів. У повідомленні, розісланому в суботу, 18 березня, йдеться, що «коротке відстермінування необхідне для оцінки розвитку подій за останній час і політичних заходів, що впливають на фінансовий сектор і більш широкі економічні перспективи».

Дата нового засідання поки не визначена. Джерело назвав відтермінування обговорення безпрецедентним випадком.

Між тим джерело, близьке до переговорів, повідомило, що причиною відмови Міжнародного валютного фонду (МВФ) обговорювати антикризову програму України 20 березня могло стати рішення Києва про початок транспортної блокади Донбасу.

За словами іншого джерела, припинення транспортного сполучення з окремими районами Донецької та Луганської областей вимагає перегляду макропоказників, закладених в економічній програмі. Джерело уточнило, що цю роботу можна виконати в короткі терміни.Між тим Міністерство фінансів України повідомило, що перенесення обговорення чергового траншу Міжнародного валютного фонду, що виділяється Україні, пов'язаний з необхідністю перерахунку економічних показників у зв'язку з блокадою Донбасу.

«Уточнення цих розрахунків важливо для обох сторін задля максимальної ефективності програми. Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо завершити у найкоротші терміни», — йдеться в повідомленні.

В якості ще однієї причини перенесення засідання згадується визнання Росією документів, виданих на територіях самопроголошених Донецької та Луганської народних республік.

Обговорення виділення Україні чергового траншу допомоги від МВФ в розмірі мільярда доларів було заплановано на 20 березня, проте його відмінили без пояснення причин. Дата нової зустрічі не називалася. Мінфін України заявляє, що мова йде про невеликий термін.

Програма допомоги Україні розрахована на чотири роки. В кінці 2015 року країні був направлений транш фінансової допомоги в розмірі 55 мільйонів євро. У січні 2017 року МВФ висунув Україні ряд вимог для отримання нового траншу. Серед них підвищення пенсійного віку, приватизація підприємств, скорочення кількості чиновників і бюджетників, а також відкриття земельного ринку. Ще мільярд доларів, за словами міністра фінансів країни Олександра Данилюка, країна планувала отримати до кінця березня.

Обговорити в форумі» 
Как сказать на работе «нет»
Петр ВИННИК, ПОСТУП
 
Если вам приходится иногда оставаться после работы, чтобы завершить задание, к вам никак не относящиеся, то надо подумать об отказе от них. Необходимо научиться говорить в некоторых случаях «нет!».
Детальніше>>
» 
Чому в Україні зростають ціни на оренду житла
У більшості регіонів опалення вже включають в орендні ставки
Оксана Грішина
 
 Кожна третя квартира у минулому році, за даними аналітиків сервісу онлайн-оголошень OLX, була здана в Києві, далі за кількістю операцій лідирують Одеса (11,5%), Харків (9,7%) і Дніпро (8,4%). Більше всього в Україні було знято однокімнатних квартир – 47,04%, двокімнатні квартири дали 39,15%, трикімнатні – 13,81% від загальної кількості закритих операцій в 2016 р.

Дякуйте тарифу

Прямо або побічно, але зростання тарифів та курсові стрибки простимулювали апетити власників житла
Детальніше>>