Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Електоральний Поступ.    Кадровий Поступ.    Економіка у Поступі.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: новини.    Сьогодні у світі.    postup.in.ua.

14 жовтня 2015 р.
  12:50 21-12-2021 -   Радник Байдена обговорив з Кремлем умови переговорів про "гарантії безпеки"
  12:7 21-12-2021 -   "Тисяча Зеленського": за два дні українці витратили понад 130 мільйонів
  12:5 21-12-2021 -   У Львові переодягнений жінкою невідомий намагався розбестити дитину у шкільному туалеті
  9:39 08-12-2021 -   шахрайка облаштувала у центрі Львова фіктивний обмінник і обдурила львів'янина на $19 тис.
  9:29 08-12-2021 -   Байден відмовився йти на поступки Путіну щодо перспективи членства України в НАТО
  10:13 24-01-2022 -   Командувач ООС заявив про готовність українців роздирати росіян голими руками
  10:12 24-01-2022 -   Міністр оборони: розгортання територіальної оборони в Україні триває цілодобово
  12:6 21-12-2021 -   Синоптики прогнозують морози до -19°
  9:27 08-12-2021 -   Вантажівка і маршрутка зіткнулися на Чернігівщині: нові дані свідчать про 13 смертей
  9:26 08-12-2021 -   Мер Полтави заявив, що в Україні воюють США і РФ, а також брат із братом
  10:12 24-01-2022 -   Командувач ВМС Німеччини заявив, що Україна не поверне Крим: МЗС вимагає спростування
  10:12 24-01-2022 -   США і Британія: Росія планує поставити на чолі України проросійського лідера
  10:11 24-01-2022 -   У Росії заявили, що відключити її від SWIFT "де-факто неможливо"
  12:6 21-12-2021 -   Кремль опублікував вимоги "гарантій безпеки" до НАТО із пропозицією не приймати Україну
  9:26 08-12-2021 -   У Німеччині СДПН і Вільні демократи схвалили коаліційну угоду

·  ·

___________________________________________________________________________

Збірна України свої амбіції на Євро-2016 буде доводити у раунді плей-офф

Збірна України може потрапити до другого кошика, якщо вийде на Євро-2016
Збірні, що пробилися на Євро-2016 у Франції, вже можуть прикинути потенційних суперників по груповій стадії.

Україна, Боснія та Герцеговина Швеція й Угорщина отримають при жеребкуванні стикових матчів Євро-2016 статус "сіяних" і складуть пари з кимось із четвірки Данія, Ірландія, Норвегія та Словенія.

Жеребкування стикових матчів відбудеться у неділю, 18 жовтня, о 12:20 за київським часом, інформує офіційний сайт УЄФА.

Учасниками плей-офф стали команди, що зайняли треті місця у своїх відбіркових групах, за винятком Туреччини. Та отримала пряму путівку до Франції на правах найкращого з володарів третіх місць.

Словенія

Перші матчі плей-офф відбудуться 12/13/14 листопада, матчі-відповідь - 15/16/17 листопада.

Це дозволяє зробити новий проміжний рейтинг національних збірних УЄФА, на базі якого буде визначатися посів для жеребкування фінальної стадії. Церемонія відбудеться 12 грудня в Парижі.

Рейтинг, опублікований після завершення боротьби у дев'яти групах відбірного циклу Євро-2016, визначив посів команд, які 18 жовтня візьмуть участь у жеребкуванні стикових матчів. За підсумками цих поєдинків стане відомий остаточний склад всіх кошиків для жеребкування фінальної стадії.

Збірна Франції на правах господині у будь-якому випадку займе першу позицію у групі А. Чинний чемпіон Європи Іспанія отримає місце у першому кошику. Крім Іспанії, у кошик 1 потраплять Німеччина, Англія, Португалія та Бельгія, які виграли свої відбіркові групи.

У кошику 2 точно будуть Італія, Росія, Швейцарія, Австрія та Хорватія. Якщо збірна Боснії та Герцеговини пройде стикові матчі, вона теж потрапить до кошика 2.

Якщо ні, тоді у другому кошику опиниться Україна - знову ж, якщо переможе за сумою стикових матчів. Якщо і боснійці, і українці не вийдуть, склад другого кошика доповнить Чехія.

У кошик 4 точно потраплять Ісландія, Вельс, Албанія та Північна Ірландія.

Посів збірних Чехії, Польщі, Румунії, Словаччини та Туреччини визначиться тільки за підсумками стикових матчів.

Відзначимо, збірна України свої амбіції поїхати на ЧЄ-2016 до Франції буде доводити у раунді плей-офф.

У понеділок, 12 жовтня, у поєдинку проти Іспанії, який команді Михайла Фоменка потрібно було вигравати, щоб пройти напряму як найкраща третя збірна, українська команда показала досить непоганий футбол, проте без забитих м'ячів.

Для іспанців ця гра турнірного значення не мала, тому тренерський штаб, враховуючи серйозні кадрові проблеми, дав можливість себе проявити найближчому резерву. І вже на четвертій хвилині українці скористалися незіграністю суперників, однак Ротань з класної позиції після прострілу Кравця не влучив.

Українці розпочали дуже потужно, постійно граючи вперед, намагаючись високо зустрічати суперника через пресинг. Проте, іспанцям вдавалося стримувати атаки нашої збірної, а моментами і самим гостро вистрілювати.

На 15-й в України було два моменти для взяття воріт, однак команді Фоменка тут не вистачило ні удачі, ні реалізації. Вихід сам на сам Кравця і потужний удар Ротаня парирував Де Хеа, який сьогодні зробив дуже багато роботи для того, щоб ворота іспанської збірної залишилися сухими.

А от у іспанців з реалізацією все трохи краще, і на 21-й хвилині гри вони рахунок відкрили. В штрафному помилку захисників використав Гаспар, який на випередження зіграв після подачі з флангу, і пробив головою П'ятова.

Буквально за хвилину здавалося, що шанси України в цій грі остаточно будуть знищені, однак Фабрегасу не вдалося переграти українського воротаря з одинадцяти метрів.

Після пропущеного м'яча українці почали грати трохи з думками про свої ворота, і це дозволило іспанцям заволодіти м'ячем в центрі поля. При цьому, суперник давав нашій команді розбігтися флангами, і здавалося, що для команди Фоменка ще не все втрачено.

В другій половині матчу малюнок гри особливо не змінився. Українці бігли вперед, Коноплянка, Ярмоленко, Кравець, Гармаш та Ротань постійно намагалися загострювати, однак м'яч відмовлявся йти у ворота іспанської збірної. При цьому, самі іспанці вдруге змогли забити на 56-й хвилині, однак суддя скасував взяття воріт через фол в атаці.

Украина - Испания 0:1. Обзор матча. 12.10.2015 - відеосюжет

Синьо-жовті до самого завершення гри шукали свого щастя попереду, проте, ні вихід Селезньова, ні підсилення півзахисту дебютантом Зінченком не принесло хоча б одного забитого м'яча, який би реально відображав картину гри, яку продемонстрували команди, проте не мав би ніякого впливу на турнірне становище в таблиці третіх команд.

У підсумку, Україна програла, і найкраще третє місце отримала збірна Угорщини. Михайлу Фоменку ж і його підопічним тепер доведеться готуватися до плей-офф, який історично нашій команді не дається.

При цьому, першу гру пропустять Кучер і Степаненко, які отримали жовті картки в грі з Іспанією. Тому, завдання по виходу на ЧЄ залишається актуальним, а як з ним впорається команда - відкритим питанням.

»
Прем'єр-ліга. 11 тур. Сталь Д - Дніпро 0:6. Розібрали по гвинтиках

Дніпропетровське дербі між Дніпром та Сталлю, яке проходило в рамках 11-го туру УПЛ, завершилося розгромною перемогою підопічних Мирона Маркевича. Вже з перших хвилин матчу номінальні гості взяли м'яч під свій контроль, а вже на 4-й хвилині рахунок міг відкривати Матеус - трохи не вистачило влучності. Втім, вистачило влучності через три хвилини партнеру бразильця Руслану Ротаню. Сталь привезла на свої ворота штрафний, а голкіпер дніпродзержинців Бандура привіз у підсумку гол.
  ·  Нідерландський звіт про збитий над Донбасом боїнг: крапки над ''і'' так і не розставлено
  ·  Відмова від ідеї трибуналу: як покарати винних у катастрофі "Боїнга"?