Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    art-Поступ.    Дати Поступу.    mandry Поступу.    Листи у Поступ.    sport-Поступ.    Пост-Faktum.

15 листопада 2017 р.

17:48 17-11-2017 -   У центрі Львова побудують церкву
  15:13 17-11-2017 -   У Львові буде вулиця Яцека Куроня, але це не Стрийська
  15:10 17-11-2017 -   На Львівщині стартує сезон полювання на зайців
  14:46 17-11-2017 -   На Радехівщині затримали браконьєрів, що вполювали двох косуль
  13:25 17-11-2017 -   У районному суді Львова вибухівки не знайшли
  15:17 17-11-2017 -   Розробку спідньої білизни для жінок у ЗСУ відклали через критику
  15:15 17-11-2017 -   Луценко каже, що справа у НАБУ стосується його сина
  14:45 17-11-2017 -   Дніпровські лікарі рятують капітана поліції, що підірвався на міні
  14:44 17-11-2017 -   Дощі зі снігом: якою буде погода на вихідні
  13:38 17-11-2017 -   У Києві у ході весільних гулянь, сталося вбuвствo через необережність
  15:19 17-11-2017 -   Польські кардіологи безкоштовно прооперували жителів Львова
  15:8 17-11-2017 -   В італійській тюрмі помер колишній ватажок «Коза ностра» Тото Ріїна
  10:57 17-11-2017 -   Саудівським принцам запропонували обміняти свої статки на свободу - ЗМІ
  10:41 17-11-2017 -   В Японії залізнична компанія вибачилась за відправлення поїзда на 20 секунд раніше
  10:17 17-11-2017 -   Німеччина – фаворит букмекерів на перемогу у Чемпіонаті світу з футболу

·  ·

sport-Поступ  »

___________________________________________________________________________

СПОРТ-KOROTKO

Золото Чемпіонату

На Чемпіонаті Європи в італійському Форні-Авольтрі, який завершився у неділю, українські біатлоністи вибороли три золоті нагороди та одну срібну -- це найкращий результат серед усіх команд, що взяли участь у цій першості континенту. Найбільший внесок до скарбнички національної збірної України зробила чоловіча команда, якій не було рівних на трьох дистанціях.

У змаганні жінок єдину медаль виборола ветеран української збірної Олена Петрова, яка була другою в індивідуальній гонці на 15 км.

У заключний день чемпіонату, коли розігрувалися нагороди в естафеті, як чоловіча, так і жіноча збірна, на жаль, залишилися без призових місць. Чоловіча команда в естафеті 4x7,5 км фінішувала на 5-му місці, а жінки були четвертими у гонці 4x6 км.

Варто зазначити, що хоч у першості континенту не брали участі найсильніші біатлоністи з Норвеґії, Німеччини та Росії, все-таки виступ українців можна вважати більш, ніж пристойним і, мабуть, найбільш вдалим за останні роки.

Результати української збірної.

ЧОЛОВІКИ.

10 км, спринт.
Олексій Коробейников -- 26:06.6, 0 непопадань -- перше місце.

12,5 км гонка переслідування.
Андрій Дериземля -- 39:58.8, 1 непопадання -- перше місце.

20 км, індивідуальна гонка.
Олександр Біланенко -- 53:12.1, 0 непопадань.

Естафета 4x7.5.
Німеччина -- 1:36:26.4 -- перше місце.
УКРАЇНА (Біланенко, Коробейников, Деркач, Дериземля) -- відставання - +1:35.1 -- 5-те місце.

Знову без призів
У російському Санкт-Петербурзі завершився фінал "Гран-прі" з фігурного катання, у якому у двох видах програми виступали й представники України. Кращий результат українці показали у танцях, де дует Олена Грушина -- Руслан Гончаров виборов 4 місце. А переможцями у цьому виді змагань стали росіяни Ірина Лобачова та Ілля Авербух, на другу сходинку п'єдесталу піднялись Тетяна Навка та Роман Костомаров (Росія). Бронзовим призером стала болгарська пара Албена Денкова та Максим Ставінський.

В одиночному катанні серед чоловіків "золото" здобув росіянин Євген Плющенко, на другому місці опинився ще один росіянин Ілля Клімкін, бронзова нагорода дісталась французові Бріану Жуберу.

Лише п'ятою у змаганні жінок стала українка Олена Ляшенко. Першою у цьому виді програми стала американка Саша Коен, яка обійшла російську зірку Ірину Слуцкую. У змаганнях спортивних пар переможцями стали Тетяна Тотьмяніна та Максим Маринін.

Тріумфаторами "Гран-прі" стали росіяни на рахунку яких три золота з чотирьох видів програми.

З Кіпру -- з перемогою

Минулої суботи молодіжна жіноча збірна України під керівництвом Анатолія Куцева вирушила на навчально-тренувальний збір до Кіпру, який триватиме до 11 березня. У його межах заплановано проведення чотирьох матчів. У неділю українська команда провела одну із зустрічей проти чемпіона Кіпру місцевого жіночого клубу "АЕК" із Ларнаки.

Підопічні Куцева без надзвичайних зусиль обіграли суперниць, здобувши перемогу з рахунком 5:0. Свій наступний матч наші дівчата проведуть 5 березня проти збірної команди Росії (остаточно не визначено чи це буде національна чи молодіжна).

Нагадаємо, що з 14 по 19 квітня у Голландії молодіжна жіноча збірна України стартує у другому кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи. Тож нинішній збір є генеральною репетицією перед цими змаганнями.

МАРАФОН. 47-річна українка Тетяна Позднякова стала переможницею 18-го міжнародного марафону, який традиційно проходить у Лос-Анджелесі (США). Переможний час українки -- 2:29:40. Другою фінішувала росіянка Людмила Корчагіна, яка відстала від української спортсменки майже на 40 секунд.

ТЕНІС. Українська тенісистка Тетяна Перебийніс дійшла до чвертьфіналу турніру серії WTA в Арізоні у парному розряді з призовим фондом у 585 тисяч доларів. Українсько-американський дует Ембрі / Перебийніс лише в 1/4 фіналу поступився у двох сетах 6:4, 6:3 першій парі турніру Шоннесі / Штаббс.

СТРИБКИ У ВОДУ. Українка Олена Жупіна стала переможницею турніру "Гран-прі" зі стрибків у воду, який закінчився у Ростоці (Німеччина) . Українка перемогла у стрибках з вишки з результатом 310,83.2 балу. Друге місце дісталося китаянці Цзянь Люй -- 309,81, а третьою була росіянка Тимошиніна -- 302,61. У чоловіків переможцем зі стрибків з 3-метрового трампліна став китаєць Ченлян Сюй.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. На міжнародному турнірі з легкої атлетики, який завершився у німецькому місті Карлсрує, українські атлети вибороли дві медалі. Так, у бігу на 1500 метрів Ліщинська фінішувала першою з результатом 4.10,60. Бронзу в стрибках у висоту з жердиною виборов Юрченко, якому підкорилася висота у 5,63 метра. У потрійному стрибку досвідчена українка Говорова була лише 5-ою з результатом 13, 95 метра, перемогу ж отримала кубинка Алдама -- 14,88.

ШАХИ. Турнір ХХ, категорія ФІДЕ. Лінарес, Іспанія
Восьмий тур. РУСЛАН ПОНОМАРЬОВ (УКРАЇНА) -- Вішванатан Ананд (Індія) -- 0,5:0,5. Гаррі Каспаров (Росія) -- Володимир Крамник (Росія) -- 0,5:0,5. Петер Леко (Угорщина) -- Теймур Раджабов (Азербайджан) -- 1:0. Франсіско Вальєхо (Іспанія) не грав.

Положення після 8 турів: 1-2. Крамник (7), Леко (7) -- 4,5. 3-4. Каспаров (7), Ананд (7) - 4. 5-6. Раджабов (7), ПОНОМАРЬОВ (7) -- 2,5. 7. Вальєхо (6) -- 2. У 9-му турі українець Руслан Пономарьов зіграє з Володимиром Крамником.

»  БОКС
Надія померла останньою

У суботу, 1 березня, у Лас-Веґасі український важковик Олександр Гуров у поєдинку за звання чемпіона світу за версією WBA поступився діючому володарю цього титулу французу Жану Мормеку у 8 раунді. Цього ж вечора у суперважкій вазі Рой Джонс-молодший у дванадцятираундовому поєдинку за очками переміг Джона Руїза. Джон став першим у світі боксером, який зібрав у своїй колекції пояси переможця в середній (72,6 кг), суперсередній (76,2), важкій (79,4) та суперважкій вазі.

Гуров - Мормек
»
Прихід футболу на українські стадіони
Василь ЦИРКУЛЬ

Як співається в українській народній пісні "Прийшла весна, повилазили з-під снігу футболісти." Одним словом, ми на порозі відкриття нового футбольного сезону, а точніше, другого кола чемпіонату України. Вже в середу відбудуться перші матчі українських команд на Кубок України.