Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Поступ у Львові  »  ВАКАНСІЯ


Святе місце пустим не буває
Тарас КУХАР
 
Уже більше трьох тижнів посада голови Яворівської районної держадміністрації залишається вакантною. Після того, як колишній керівник району Степан Лукашик пішов на підвищення та отримав посаду заступника голови Львівської ОДА з економічних питань, в. о. став тоді перший заступник Лукашика Степан Новосядло. Сьогодні однозначної кандидатури на "святе місце" ще немає.

Не варто згадувати про можливості прямого доступу до мільйонних іноземних інвестицій, які отримує керівник району, враховуючи існування на його території чи не найуспішнішої в Україні Спеціальної економічної зони "Яворів". Попри кандидатуру самого пана Новосядла, Львовом невпинно ширилися чутки про те, що на вакантну посаду кандидує член СДПУ(о), президент Благодійного фонду "Галичина", директор медколеджу "Монада" Ігор Гайдучок. Хоча в розмові з кореспондентом "Поступу" пан Гайдучок спростував такі припущення. "З жодними пропозиціями до мене не зверталися. Ці чутки я чув сам, але поки що це лише чутки. Я про це нічого не знаю", -- заявив він.

На необґрунтованість чуток може вказати і той факт, що якби есдеки й зазіхнули на вакантну посаду, то справа не затягнулася б так надовго, а чуток, найімовірніше, не було б узагалі. Більше того, з поінформованих джерел "Поступу" стало відомо, що ще в жовтні минулого року пан Гайдучок міг обійняти посаду голови Городоцької райдержадміністрації, але відмовився.

Основний претендент на вакантну посаду пан Новосядло розповів "Поступу", що "знаходиться зараз у дуже цікавому стані". "Кандидатура моя була. Але особистої розмови на цю тему з Мироном Янківим я не мав. Мене ніхто не кличе і я, відповідно, не напрошуюся. Губернатор знає мене давно, йому відомі мої можливості, я виріс у цьому регіоні, вклавши в нього усі свої сили та можливості. Призначать -- буду працювати, не призначать -- трагедії робити не буду", -- сказав він.

Мирон Янків

голова Львівської облдержадміністрації

Зараз працює виконуючий обов'язки Степан Новосядло. Я хотів би дати йому випробувальний термін, тому що район є доволі складним, він вимагає клопіткої роботи. Придивимося до пана Новосядла, а потім будемо приймати рішення. Хотів би, аби вони (рішення. -- Авт.) були виваженими. Немає такого нормативного акта, який би диктував мені термін випробування, усе залежить від результатів роботи. Чутки стосовно кандидатури Ігоря Гайдучка ходили, але особисто я йому не пропонував цієї посади.

Обговорити в форумі»  НАША УКРАЇНА
Полювання на перших осіб
НРУ прагне узурпувати владу на Львівщині
Мар'яна П'ЄЦУХ
 
Олекса Гудима
Сьогодні політрада блоку "Наша Україна" у Львівській області інформуватиме свого лідера Віктора Ющенка про ситуацію, яка склалась із міськими депутами-"нашоукраїнцями". Політраду турбує те, що представники "НУ" в міській раді не об'єднані в єдину фракцію і частина активно виступає проти діяльності міського голови Любомира Буняка.

За словами члена політради, голови ЛОО УНП, народного депутата Олекси Гудими, потрібно, щоб у Києві на рівні партій учасниць "НУ" була розглянута дана ситуація. Адже, як він пояснює, "на сьогодні запорукою стабільності у Львові є створення єдиної фракції або ж міжфракційного об'єднання блоку "Наша Україна", у якому повинні об'єднатися 60 із 90 депутатів міськради". На думку Гудими, через брак єдиного лідера серед "нашоукраїнців" у міській раді реальнішим є варіант зі створенням міжфракційного об'єднання, в яке б увійшли три партійні фракції (УНП, НРУ та ПРП) та кілька депутатських груп.
Детальніше>>
»  ВІДПОВІДЬ
Янків знову просить вибачити
Мар'яна П'ЄЦУХ
 
"Якщо в деяких депутатів обласної ради та її голови Михайла Сендака виникають емоції з приводу їх оцінки в аналітичний записці, то я від імені авторів записки хочу попросити вибачення. Якщо треба буде Михайлу Дмитровичу ще три вибачення, то ще три рази це зроблю, якщо п'ять -- то п'ять. Головне, щоб це пішло на користь Львівській області", -- заявив голова Львівської облдержадміністрації Мирон Янків. Такою була його відповідь на вимогу голови львівської облради Михайла Сендака вибачитися перед ним та депутатами, яких він нібито образив і досі ображає тиском на них і ставленням до ради як до "приставки" ЛОДА.
Детальніше>>
» 
Шкіци до портрета міста
Ігор МЕЛЬНИК
 
У суботу, 1 березня, в Інституті розвитку міста відбувся круглий стіл за результатами опитування "Соціологічний портрет Львова". У круглому столі взяли участь депутати, науковці, урядовці та інші небайдужі львів'яни.

Із вступною доповіддю виступив учений секретар Інституту соціології НАН України, член етичної комісії Соціологічної асоціації України Сергій Стукало, котрий відзначив відсутність політично некоректних питань у соціології і фахову прийнятність формулювань презентованого опитування, однак застеріг від однозначної інтерпретації його результатів.
Детальніше>>
» 
Трускавецький рай
Орися ПІДЛІСНА
 
Перетворити Трускавець на такий собі "комунальний рай" обіцяє нова влада міста. Вона гарантує, що вже незабаром безпеці трускавчан можна буде позаздрити. По-перше, на вулицях міста патрулюватиме новий підрозділ з охорони комунальної власності та порядку в місті, що пильнуватиме за порядком у парках, закладах освіти і транспорті. Фінансуватиметься він з міського бюджету, його охоронці матимуть власну форму, а патрулювати за порядком вони будуть у присутності офіцера Державної служби охорони.
Детальніше>>
» 
Студенти вчаться на владі
Тетяна ВОЛИНКА
 
"Керувати можуть не всі. Спеціалісти, які працюють в органах влади, повинні мати відповідну базову підготовку і володіти відповідними знаннями", -- зазначив голова Львівської облдержадміністрації Мирон Янків на співбесіді зі студентами, які відучора розпочали стажування в головних управліннях ОДА. Про це повідомляє "Радіо Люкс ФМ".
Детальніше>>
» 
ХРОНІКА
 
Статистичні показники щодо захворюваності на грип у Львові засвідчили, що епідемія на спад не йде, епідеміологічний поріг у місті перевищений більше як удвічі. Враховуючи таку ситуацію, прийнято рішення продовжити карантин у львівських школах ще цього тижня. За час епідемії грипу на Львівщині перехворіло 98600 людей, серед яких 45% -- діти. Госпіталізовано 552 особи. В області на період епідемії закрито на карантин 364 школи та 12 шкіл-інтернатів.
Детальніше>>