Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    art-Поступ.    Літературний Поступ.    МІКРОСКОП ПАНА ЮРКА.    muzyka Поступу.    sport-Поступ.    Поступ реляксу.    Пост-Faktum.
Я хотів створити демократію, але не продумав, яким чином... Єдине, про що я шкодую — це про свою участь в уряді. Мій уряд допоміг людям прийняти капіталізм»
Яцек КУРОНЬ

1 березня 2003 р.

16:33 21-11-2017 -   На Личаківському кладовищі вшанували новітніх Героїв України
  14:57 21-11-2017 -   Поблизу парку «Знесіння» відкрили пам’ятний знак Романові Шухевичу
  13:37 21-11-2017 -   У Бориславі чоловік зарізав власну дружину
  13:34 21-11-2017 -   Медиків Львова перевірять на СНІД
  12:6 21-11-2017 -   На Львівщині зменшилась кількість безробітних
  14:21 21-11-2017 -   У МОЗ пояснили хто не отримуватиме безкоштовні медичні послуги
  14:20 21-11-2017 -   На Одещині скоїли ритуальне вбивство
  13:36 21-11-2017 -   Ціни на залізничні квитки можуть зрости
  13:32 21-11-2017 -   В Україні знову подорожчає газ для промисловості
  11:30 21-11-2017 -   Порошенко звільнив заступника голови Служби зовнішньої розвідки
  14:54 21-11-2017 -   У Росії онколог порадив пити пиво через радіоактивне забруднення
  11:25 21-11-2017 -   У Монако засипають море, щоб вмістити мільйонерів
  11:10 21-11-2017 -   Став відомий актор, який зіграє Джеймса Бонда
  11:9 21-11-2017 -   У Німеччині знайшли вкрадені щоденники Джона Леннона
  10:36 21-11-2017 -   На зйомках загинув оператор, який знімав «Шерлока» і «Гру престолів»

·  ·

sport-Поступ  »

___________________________________________________________________________

kOROTKO

Кубок УЄФА

Бешикташ -- Славія -- 4:2. Голи: Панчу (43), Роналдо (61), Дурсун (67), Ільхан (69), Досталек (76) -- з пенальті, Хрдлічка (83). Перший матч -- 0:1. Бешикташ виходить до чвертьфіналу.
Боавішта -- Герта -- 1:0. Гол: Авалош (85). Перший матч -- 2:3. Боавішта виходить до чвертьфіналу.
АЕК -- Малага -- 0:1. Гол: Ману (28). Перший матч -- 0:0. Малага виходить до чвертьфіналу.
Вісла -- Лаціо -- матч перенесено через негоду.
Андерлехт -- Панатінаікос -- 2:0. Голи: Йестровіч (70, 82). Перший матч -- 0:3. Панатінаікос виходить до чвертьфіналу.
Штуттгарт -- Селтік -- 3:2. Голи: Тіфферт (38), Глеб (75), Мутцель (87). Перший матч -- 1:3
Денізліспор -- Порту -- 2:2. Голи: Мартін (52), Озкан (58), Дерлей (43), Клейтон (85). Перший матч -- 1:6. Порту виходить до чвертьфіналу.
Ліверпуль -- Осер -- 2:0. Голи: Оуен (67), Мерфі (73). Перший матч -- 1:0. Ліверпуль виходить до чвертьфіналу.

Шахи. Росіянин Гаррі Каспаров, перемігши у 5-му турі супертурніру в іспанському Лінаресі чемпіона світу ФІДЕ Руслана Пономарьова, зробив його одноосібним аутсайдером турніру. Після партій чергового туру Пономарьов з одним очком посідає останнє місце серед семи гросмейстерів. Угорець Петер Леко -- ще один учасник об'єднаного матчу за світову шахову корону, очолив турнірну таблицю, обігравши іспанця Франціско Вальєхо. Він на півочка випереджає Вішванатана Ананда, який зіграв унічию з Теймуром Раджабовим. Суперники прийшли до мирної угоди після 25 ходів.

Теніс. Українка Тетяна Перебийніс увійшла до другого кола в парному розряді турніру в Арізоні з призовим фондом у 585 000 доларів. У першому раунді українсько-американська пара Перебийніс/Ембрі у двох сетах обіграла угорсько-американський дует Крейбас/Капрос з рахунком 6:0, 6:4.

Футбол. Зі штаб-квартири УЄФА на адресу Федерації футболу України надійшов офіційний циркуляр, який підтверджує участь футбольного клубу "Легенда-Чексил" (Чернігів) у ІІІ жіночому Кубку УЄФА сезону 2003/04 рр. Перші матчі кваліфікаційного раунду змагань відбудуться на початку осені цього року.

»  БОКС
За перемогою до Лас-Вегаса
Єжи ВАЗОВСКІ

Сьогодні український боксер-важковаговик Олександр Гуров проведе поєдинок за звання чемпіона світу за версією Всесвітньої Боксерської Асоціації (WBA), який відбудеться у "Thomas and Mack Center" Лас-Вегаса (штат Невада, США). Його супротивником буде француз Жан-Марк Мормек. Цього ж дня зустрінуться на рингу Джон Руїз та Рой Джонс.
»
Яна Шемякіна: "В Україні люди -- найкращі"

Нещодавно з етапу Кубка світу, що проходив у Німеччині, повернуласz львівська фехтувальниця, чемпіонка світу - 2002 серед кадетів Яна Шемякіна. За віком вона кадетка, але успішно виступає на змаганнях і серед юніорів та дорослих. Ось і зараз зі збірною командою України вона поїхала на ще один етап Кубка світу, який проходить у Катовіце (Польща). Між цими двома стартами Яна погодилася розповісти про свої враження від попередніх змагань.
»
Олімпіоніки

Стародавні греки надзвичайно полюбляли змагання. Вони змагалися в поезії та риториці, малярстві та навіть в архітектурному мистецтві. Але найбільше глядачів збирали стадіони, де мірялися силою та вправністю атлети. Видатні спортсмени користувалися популярністю та шаною серед населення. Коли олімпіонік повертався до свого рідного міста, його мешканці розбирали частину муру, що оточував поселення. Це означало, що місту, в якому мешкає олімпійський чемпіон, не страшні завойовники. Про героїв стародавніх олімпіад складали легенди, які дійшли й до нас.