Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Політика у Поступі.    Тема Поступу.    Точка зору.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: новини.    Сьогодні у світі.    postup.in.ua.

19 вересня 2014 р.
  11:19 29-08-2019 -   В результаті обвалу під'їзду в Дрогобичі загинули 8 осіб, рятувальні роботи завершили
  15:19 27-08-2019 -   25-річна львів'янка відверто зізналася, як стала жертвою сексуального насилля на вулиці
  13:38 27-08-2019 -   На Львівщині за розкрадання 2 млн грн судитимуть злочинне угруповання
  13:35 27-08-2019 -   У Львові почали святкувати уродини Франка
  13:33 27-08-2019 -   Першим заступником голови Львівської ОДА став Василь Лозинський
  16:1 29-08-2019 -   Разумков очолив Раду і сказав, за що буде соромно
  16:0 29-08-2019 -   Зеленський пропонує призначити Гончарука прем'єром
  15:49 29-08-2019 -   Фракція Порошенка офіційно пішла в опозицію
  15:49 29-08-2019 -   "Слуга народу" сама із себе створила коаліцію
  15:49 29-08-2019 -   У Раді створили 5 фракцій і депутатську групу. Список керівників
  11:19 29-08-2019 -   Сенцова перевезли в Москву – РосЗМІ
  11:19 29-08-2019 -   У партії Зеленського звинуватили В'ятровича у погіршенні відносин з Польщею
  16:1 27-08-2019 -   Макрон проголосив кінець епохи Заходу
  10:54 27-08-2019 -   Газопровід "Північний потік-2" завершено на три чверті
  10:25 27-08-2019 -   Президент Бразилії відмовився від допомоги G7 у боротьбі з пожежами

·  ·

___________________________________________________________________________

Побиття команди Моурінью
Ліга Європи. 1-й тур. Ріу Аве - Динамо 0:3

Київське Динамо з розгромної перемоги розпочало свій турнірний шлях у Лізі Європи. У Португалії Динамо переграло маловідомий Ріу Аве з рахунком 3:0. Суперник киян був битий і не мав жодних шансів навіть на гол престижу. Якщо ж щось згадувати про історію Ріу Аве, то найбільш відомим футбольним чоловіком цієї команди був Жозе Моурінью, який розпочинав свою футбольної кар`єру саме в цій команді. Але за часів Моурінью-футболіста ця команда успіхів не досягла і вийшла до єврокубків лише цього сезону. Вихованцем цього клубу був і Фабіу Коентрау, але це було пізніше.

Ріу Аве - Динамо

Для Ріу Аве це був дебют в єврокубках. Але у матчі з Динамо португальці шансів на успіх мали не багато. Про те, що рівень Ріу Аве та Динамо різниться на голову, вже стало відомо після перших хвилин десяти матчу. Українська команда була більш технінча, швидкіша і тактично грамотніша. На 20-ій хвилині Ярмоленко забиває перший гол, вдаривши у кут воріт майже з лінії штрафного.

Через п`ять хвилин ударом у цей же кут воріт робить рахунок Беланда. Динамо в цій грі гралося легко і невимушено. Непогано виглядав хоча і нервово Бурда, якому Ребров довірив грати з Драговічем в центрі захисту. Майже не було роботи в Рибки. Кілька легких ударів воротар Динамо взяв і на цьому уся небезпека біля його воріт була закінчена.

Ріу Аве - Динамо - відеоогляд матчу

На старті другого тайму Ріу Аве намагається грати першим номером. Але пройти навіть до штрафної Динамо португальцям не завжди вдається. Психологічно добив господарів третій гол Кравця. На 70-ій хвилині Беланда знову первірив на реакцію Кассіо і той відбиває перед собою, а Кравець вже технічно переправив круглого у ворота Ріу Аве.

Вже в доданий арбітром час Кравець міг оформити дубль, але не зумів цього разу переграти воротаря португальців. Що стосується гри Кравця, то перший тайм у нього був провальний, а вже в другому його оживив гол і він заграв активніше. В останні хвилин десять матчу Ріу Аве робить ще кілька спроб забити хоча б гол, але кілька стандартів господарі не зуміли реалізувати. У результаті київське Динамо отримує чи не найлегшу перемогу в єврокубках за останні роки.

За матеріалами champion.com.ua, ceprincipat.com.