Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Тема Поступу.    Точка зору.    Психологічний Поступ.    Калейдоскоп Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Фактум.    Кримінал.    КуПол: Новини.    Сьогодні у світі.    postup.in.ua.

4 липня 2014 р.
  11:19 29-08-2019 -   В результаті обвалу під'їзду в Дрогобичі загинули 8 осіб, рятувальні роботи завершили
  15:19 27-08-2019 -   25-річна львів'янка відверто зізналася, як стала жертвою сексуального насилля на вулиці
  13:38 27-08-2019 -   На Львівщині за розкрадання 2 млн грн судитимуть злочинне угруповання
  13:35 27-08-2019 -   У Львові почали святкувати уродини Франка
  13:33 27-08-2019 -   Першим заступником голови Львівської ОДА став Василь Лозинський
  16:1 29-08-2019 -   Разумков очолив Раду і сказав, за що буде соромно
  16:0 29-08-2019 -   Зеленський пропонує призначити Гончарука прем'єром
  15:49 29-08-2019 -   Фракція Порошенка офіційно пішла в опозицію
  15:49 29-08-2019 -   "Слуга народу" сама із себе створила коаліцію
  15:49 29-08-2019 -   У Раді створили 5 фракцій і депутатську групу. Список керівників
  11:19 29-08-2019 -   Сенцова перевезли в Москву – РосЗМІ
  11:19 29-08-2019 -   У партії Зеленського звинуватили В'ятровича у погіршенні відносин з Польщею
  16:1 27-08-2019 -   Макрон проголосив кінець епохи Заходу
  10:54 27-08-2019 -   Газопровід "Північний потік-2" завершено на три чверті
  10:25 27-08-2019 -   Президент Бразилії відмовився від допомоги G7 у боротьбі з пожежами

·  ·

___________________________________________________________________________

Бразилія не без труду проходить Колумбію

У прекрасному поєдинку в 1/2 фіналу турніру вишли підопічні Луіса Феліпе Сколарі.

У другому чвертьфіналі дня в черговий вже раз сильного виявляли дві південноамериканські збірні, що практично у повному складі попали у верхню частину сітки плей-офф. Явної переваги і в цій парі до матчу нікому не віддавали, хіба що Бразилія на папері мала перевагу домашніх трибун. Втім, весь бразильський фаворитизм грунтувався виключно на факті господарювання, тоді як по грі колумбійці виглядали набагато цікавіше. Підопічні Хосе Пекермана холоднокровно рухалися по турнірній сітці, залишаючись єдиною досі командою, що не випробувала на шляху майже жодних проблем.

В порівнянні з двома останніми матчами аргентинський наставник провів ряд змін, повернувшись до поєднання 4-2-3-1, з яким Колумбія починала турнір: замість другого форварда на полі знов з'явився Ібарбо, що відправився на фланг, а Агилар поступився місцем Гуаріну. Луіс Феліпе Ськоларі також не обійшовся без перестановок, одна з яких виявилася вимушеною: основний опорний півзахисник Луіс Густаво перебрав карток, і пару в центрі поля склали Фернандіньо з Пауліньо. А ось Майкон на правому фланзі з'явився цілком усвідомлено — страшно уявити, що зробили б з Дані Алвеса там Ібарбо з Армеро, та ще і Родрігес, що зміщувався періодично.

Проте всі передстартові розклади з перших же хвилин стали розбиватися об власну неспроможність. Господарі дуже могутньо почали гру, пристойно поддавів суперника. Вже на четвертій хвилині Фред заробив небезпечний штрафний для Неймара, але м'яч після удару останнього пройшовся поряд з воротами. А через ще три хвилини бразильці виявилися удачливішими, коли поданий Неймаром з кутового м'яч замкнув на дальній штанзі Тіаго Силва. Тут-то і почалася свистопляска: швидкісний футбол і відчайдушне рубілово. Колумбійці могли вмить відігратися після удару Куадрадо, але успіх опинився не на стороні півзахисника.

Не сказати, що гра була двосічною — погрунтовніше попереду виглядали все-таки бразильці, головною ударною силою у яких несподівано опинився Халк. З двома непростими ударами зенітовца справився Оспина, а ще два пройшлися трохи вище за ворота. Але сої претензії на гол були і у номінальних гостей — Куадрадо поганою передачею запоров вихід «три в одного», а Хамес не зміг перекинути стінку з небезпечного штрафного удару у самої лінії штрафної площі.

Після перерви Пекерман знову повернувся до гри в двох форвардів, випустивши на полі Рамоса, проте ніяких дивідендів це колумбійцям не приносило — довгий час вони грали абсолютно без моментів біля воріт Жуліо Сезара. Повторно вибухнула гра лише після закінчення години, коли іспанська бригада арбітрів не зарахувала гол, забитий Маріо Йепесом, що проштовхнув м'яч у ворота після товкучки в штрафній. На жаль для Колумбії, трохи раніше у момент подачі із стандарту захисник заліз в положення поза грою. Тут же, через всього дві хвилини Бразилія зміцнила свою перевагу: неймовірний удар з штрафного вдався Давиду Луїсу, таким чином, на табло наголосилися обидва центральні захисники господарів.

Пекерман почав кидати в полі свіжих атакуючих гравців, Колумбія пішла ва-банк, не оглядаючись побігши вперед, і заробила пенальті! Відмінна атака колумбійців завершилася блискучим пасом Родрігеса на Бакку, що розкрив захист бразильців, і Жуліо Сезару нічого не залишалося, як зрубати форварда. Чітко реалізований Родрігесом пенальті повернув інтригу матчу і подарував жарку кінцівку, проте як не старалася Колумбія, яка грунтовно насіла на ворота супротивника, зрівняти рахунок, господарі перемогу утримали.

Бразилія — Колумбія 2:1

Голи: Тіаго Силва, 7, Давид Луїс, 69 — Джеймс Родрігес, 81 (з пенальті).

Бразилія: Жуліо Сезар — Майкон, Тіаго Силва, Давид Луїс, Марсело — Фернандіньо, Пауліньо (Эрнанес, 86) — Неймар (Энріке, 88), Оскар, Халк (Рамірес, 83) — Фред.

Колумбія: Оспина — Суньіга, Сапата, Йепес, Армеро — Карлос Санчес, Гуарін — Ібарбо (Рамос, 46), Джеймс Родрігес, Куадрадо (Кінтеро, 81) — Тео Гутьеррес (Бакка, 71).

Попередження: Тіаго Силва, Жуліо Сезар — Джеймс Родрігес, Йепес.

Джерело

·  Скільки ще триватимуть «кілька годин» Президента?
  ·  Проект Конституції: простору для кардинальних змін немає
  ·  Львівщина і АТО: прощання з авіаторами, відправка чергового батальйона, збір коштів і амуніції
  ·  Газовий настиск уряду в умовах війни з Росією
  ·  Прем'єра Австралії звинуватили в образі аборигенів
Тема Поступу
  ·  Порошенко пішов на посилення, або Що стоїть за призначеннями в Мінборони
Точка зору
  ·  Військовий експерт про бої у місті: два гранатометники знищать танк за кілька секунд