Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Політика у Поступі.    Тема Поступу.    Точка зору.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    Сьогодні у світі.    postup.in.ua.

19 листопада 2013 р.
  11:19 29-08-2019 -   В результаті обвалу під'їзду в Дрогобичі загинули 8 осіб, рятувальні роботи завершили
  15:19 27-08-2019 -   25-річна львів'янка відверто зізналася, як стала жертвою сексуального насилля на вулиці
  13:38 27-08-2019 -   На Львівщині за розкрадання 2 млн грн судитимуть злочинне угруповання
  13:35 27-08-2019 -   У Львові почали святкувати уродини Франка
  13:33 27-08-2019 -   Першим заступником голови Львівської ОДА став Василь Лозинський
  16:1 29-08-2019 -   Разумков очолив Раду і сказав, за що буде соромно
  16:0 29-08-2019 -   Зеленський пропонує призначити Гончарука прем'єром
  15:49 29-08-2019 -   Фракція Порошенка офіційно пішла в опозицію
  15:49 29-08-2019 -   "Слуга народу" сама із себе створила коаліцію
  15:49 29-08-2019 -   У Раді створили 5 фракцій і депутатську групу. Список керівників
  11:19 29-08-2019 -   Сенцова перевезли в Москву – РосЗМІ
  11:19 29-08-2019 -   У партії Зеленського звинуватили В'ятровича у погіршенні відносин з Польщею
  16:1 27-08-2019 -   Макрон проголосив кінець епохи Заходу
  10:54 27-08-2019 -   Газопровід "Північний потік-2" завершено на три чверті
  10:25 27-08-2019 -   Президент Бразилії відмовився від допомоги G7 у боротьбі з пожежами

·  ·

___________________________________________________________________________

Франція не пускає Україну на чемпіонат світу: огляд матчу
Андрій ШКУРЕНКО

Футболісти збірної ФранціїЗбірна України не зуміла втримати перевагу у два м'ячі, поступившись на Стад де Франс з розгромним рахунком.

П'ятничний тріумф ввів українську футбольну громадськість в стан ейфорії. Тільки найзавзятіший песиміст не вірив у підсумковий успіх синьо-жовтих. Адже всього один забитий гол у виїзному матчі на Стад де Франс міг поставити на надіях суперника жирний хрест. Фоменко зі своїми підопічними їхали до Парижа в статусі фаворита протистояння. На жаль, впоратися цією ношею збірної України не вдалося.

Після київського провалу Дідьє Дешам серйозно змінив стартовий склад своєї команди, внісши в нього відразу п'ять змін. В центрі оборони вийшли Мамаду Сахо і відбув дискваліфікацію Рафаель Варан. Знайшлося місце на полі Йоану Кабайе, який зміцнив центральну вісь. Ну, а атакуючий потенціал Триколірних посилили Карім Бензема і Матьє Вальбуена. Дивно, але кожен з цих гравців вніс вагомий внесок у розгром української дружини.

Фоменко також вирішив змінити малюнок гри команди. І якщо кадрові перестановки в обороні були вимушеними, то вихід на поле з перших хвилин Романа Безуса явно свідчив про намір українців вести контргру. Задумка провалилася...

Господарі розпочали зустріч надзвичайно потужно. Про ставку на швидкий гол напередодні писала преса, говорили футболісти, міркували вболівальники. Але українці до натиску суперника виявилися банально не готові. Ле Бле швидкими атаками на шматки розривали оборону синьо-жовтих, яка в п'ятницю зіграла практично бездоганно. Французи легко вигравали верхові єдиноборства, раз за разом замикаючи навісні передачі Вальбуена зі стандартів, повністю переважали українців на флангах, а тріо центральних півзахисників Матуїді - Погба - Кабайє випалювало центр поля. Так і вийшло, що протягом всього матчу Україні довелося оборонятися.

За перші десять хвилин Ле Бле втратили три вірних гольові можливості. Спочатку Пятов дивом парирував кручений постріл Вальбуена в дальній кут, а удари головою Погба і Бензема виявилися неточними. Швидкий гол назрівав, і уникнути його не вдалося. Вальбуена в черговий раз гостро навісив зі штрафного. М'яч відскочив до Рібері, який пробив у дотик. П'ятов прийшов на допомогу Україні, от тільки першим на добиванні виявився Сахо - 1:0.

Пропущений гол став передвісником лиха. Франція виглядала на голову сильніше, і зупинятися на досягнутому підопічні Дешама не збиралися. Десь у глибині душі ще в середині першого тайму було зрозуміло, що утримати здобуту в Києві перевагу навіть до перерви не вдасться. У підсумку, другий м'яч у ворота Пятова влетів вже на кінець півгодини ігрового часу. Рібері знову легко розібрався з Мандзюком, змістився з флангу в центр і прострілив на дальню штангу. Бензема відправив м'яч у сітку, але арбітр, до радості всієї України, скасував чистий гол, угледівши неіснуючий офсайд.

Дамір подарував надію - Дамір її і забрав. Всього через кілька хвилин словенський рефері повернув борг французам. Кабайе пробив, м'яч відскочив від Вальбуена, і Бензема, який перебував у положенні поза грою, легко переграв П'ятова. 2:0 - ситуація для збірної України стала критичною.

Тим не менше в душі ще жевріла невиразна надія, що в другому таймі гості зуміють переломити хід зустрічі. На жаль, жила вона всього пару хвилин. Рібері видав черговий рейд по лівій бровці, який в грубому підкаті перервав Хачеріді. Євген побачив перед собою жовту картку, яка виявилася для нього другою. Тут-то шанси України і зійшли на нівець. Рано чи пізно чисельна перевага збірної Франції повинна було позначитися на результаті. До фінального свистка Ле Бле створили масу гольових моментів, П'ятов продемонстрував кілька вражаючих сейвів, але м'яч все-таки опинився у воротах Андрія. Трапилося нещастя на 72-й хвилині після удару-прострілу Рібері м'яч у свої ворота зрізав Гусєв.

У розпорядженні підопічних Фоменка було близько двадцяти хвилин, щоб створити диво і вирвати путівку на мундіаль, от тільки ні моральних, ні фізичних сил у збірної України не залишилося. Лише на останній компенсованій хвилині Льорісу довелося продемонструвати свою майстерність. Але і удар Ракицького лише розім'яв кіпера, що нудьгував весь матч.

3:0 - Україна в черговий раз зупинилася за крок від мрії, яка була так близько. Але навряд чи в когось повернеться язик критикувати Михайла Фоменка і його хлопців, які змусили українців пишатися своєю збірною і майже зробили неможливе.

Джерело: Football.ua

Франція - Україна - гольові моменти - відеоогляд матчу

»

АхметовПрезидент донецького "Шахтаря" Рінат Ахметов дав ексклюзивне інтерв'ю програмі "Профутбол", яка виходить на телеканалі "2+2".

У ньому власник "гірників" розповів про нинішній стан команди та клубу, літні трансфери, стосунки з Ігорем Суркісом і подальшу долю Прем'єр-ліги та київського "Арсеналу".

Про нинішній "Шахтар"

- Минулорічний "Шахтар" із сьогоднішнім порівнювати не можна. Бо сьогоднішній "Шахтар" - сильніший.
»
Как попасть на Финал Лиги Чемпионов 2013/2014 на Эштадиу да Луш

Зрелищное событие сезона 2013-2014, а именно Лига Чемпионов пройдет в прекрасном Лиссабоне на Эштадиу да Луш. Этот стадион вмещает в себя 65 400 зрителей.
  ·  Зона невизначеності або «торги тривають»
  ·  Франція не пускає Україну на чемпіонат світу: огляд матчу
  ·  Ахметов: ''Якщо український футбол стане біднішим від об'єднаного чемпіонату, то я категорично проти''