Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Поступ мандрів.    Тема Поступу.    Політика у Поступі.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    Сьогодні у світі.    postup.in.ua.

4 липня 2013 р.
  19:45 13-10-2021 -   Львів посилює карантин: діти на канікули, у кіно та музеї лише після щеплення
  11:3 05-10-2021 -   “У кризу секс-шопи в плюсі”. В Україні під час локдауну скуповували костюми медсестер і презервативи
  8:39 30-09-2021 -   Львівські «Карпати» на виїзді перемогли вінницьку «Ниву» і залишаються на 4 місці у Другій лігзі
  9:51 05-06-2021 -   Переходила колію в навушниках: на Львівщині потяг насмерть збив жінку
  10:6 26-04-2021 -   На Львівщині скасували жорсткий карантин
  18:54 15-10-2021 -   Ще 4 області з понеділка потрапляють у “червону” зону
  8:41 30-09-2021 -   Мера Запоріжжя звільнили з посади
  8:40 30-09-2021 -   “Слуги народу” озвучили, де й коли проведуть великий “розбір польотів”
  8:40 30-09-2021 -   Разумков привітав закон про олігархів, бо там є його правка про НАЗК
  8:39 30-09-2021 -   Замах на Шефіра Єрмак назвав "викликом президенту"
  11:4 05-10-2021 -   Люстри від компанії SkyLight: на будь-який смак і гаманець
  11:2 05-10-2021 -   Что нового появилось в Джойказино в 2021 году
  8:41 30-09-2021 -   Німеччина заперечила загрозу скасування безвізу з ЄС для України, Молдови чи Балкан
  8:40 30-09-2021 -   Угорщина жорстко відреагувала на реакцію України щодо угоди з "Газпромом"

·  ·

___________________________________________________________________________

Об'єднаний турнір. Динамо К - Зеніт - 3:3. Нічия на користь Блохіна
А от "Шахтар" поступився у Москві "Спартаку"

Фрагмент матчу Динамо - ЗенітКиївське "Динамо" продовжило свою безпрограшу серію у міжсезонному турнірі. Після перемоги над "Спартаком" та "Зенітом", у другому матчі з пітерцями кияни зіграли в результативну нічию - 3:3.

Київське "Динамо" у матчі з "Зенітом" виглядало більш мобільним і націленим на ворота. Тому став підвердженням швидкий гол Гармаша, який кияни провели вже на дев`ятій хвилині. "Зеніт" зумів відігратися лише під завершення першого тайму, коли після помилки захисту Коваля пробив Данні.

У другому таймі Блохін зробив суттєві заміни і на поле вийшов навіть новачок Ленс. Хоча особливо нічим голландець не відзначився, але дебют в "Динамо" відбувся. Вийшовші на заміну динамівці старалися, і зуміли як мінімум не програти. На 58-ій хвилині Дуду, який був одним з найактивніших у складі "Динамо", вивів киян вперед.

Після забитого голу киян дещо віддали ініціативу гостям. Пітерці не особливо турбували Коваля протягом всієї гри, але обвідний удар Кержакова на 76-й хвилині з метрів 17-ти воротар киян не потягнув.

Вже на 84-й хвилині "Зеніт" отримав шанс на першу перемогу. Після безалаберного пасу у власну штрафну від Сілви, Джорджевіч розстріляв ворота Коваля - це вже 2:3.

Але націленість киян на ворота та розмашисті рухи Блохіна з натяком: "усі вперед", зробили свою справу. Після стандарту від Велозу на 90-й хвилині, Безус та Мехмеді поборолися за м`яч, який у власні ворота ударом головою зрізав Нету.

Отже, результативна нічия 3:3 і "Динамо" продовжує лідирувати на турнірі команд, на які вже не збирається навіть і 50% "Олімпійського"...

Стосовно іншого матчу, то чесно кажучи, "Шахтар" програв "Спартаку" у Москві за всіма статтями. Якщо у поєдинку у Донецьку "гірники" мали беззеперечну перевагу, але не змогли її втілити у забитий м'яч, то на стадіоні імені Стрєльцова таких шансів суперник не дав. Натомість, "черовно-білі" використали помилки гостей, що і забезпечило їм результат.

В атаці у "Шахтаря" можна пригадати лише один момент. Коли Дуглас Коста пробив над поперечиною після хорошого прострілу з лівого флангу. Більше справжньої небезпеки біля воріт Пєсьякова і не було. Хіба що удар головою Хюбшмана над воротами після хитрого розіграшу кутового. В інших епізодах оборона, побудована Карпіним, виглядала на голову сильніше за атаку "помаранчево-чорних".

Що стосується гри у захисті донеччан, то тут і зовсім плачевно. Раз у раз оборона "Шахтаря" провалювався. І не тільки оборона, а і півзахист також. Майже до завершення першого тайму П'ятов рятував своїх партнерів після їх недбалих дій. Однак нічого він не зміг зробити, коли пенальті пробивав Мовсісян. Сам Юра його і заробив, змусивши сфолити Ракицького.

У перерві Мірча Луческу змінив фактично півкоманди, тому очікувати, що "Шахтар" заграє краще, не доводилося. Помилок стало ще більше. Апогеєм цього стали провали Воловика. Спочатку його на виході підстрахував Каніболоцький, а з другої спроби "Спартак" забив. Це Яковлєв обікрав Воловика, коли на того поперечний пас віддав Срна.

Якось зовсім непереконливо виглядали підопічні Луческу у Москві. Заряду Кости вистачило лише на тайм, а без своїх лідерів - Фернандіньо та Мхітаряна, який десь зник - "Шахтар" постав беззубим в атаці. Новачки команди наразі у гру входять важко. Веллінгтон кілька разів потрапляв в об'єктиви телекамер, а от Фреда помітно не було. Та і Луїс Адріано якось розчинився на полі.

Отож, "Спартак" заслужено обіграв "Шахтар" і піднявся на друге місце у турнірній таблиці Об'єднаного турніру. У цих команд по чотири пункти, але москвичі вище за рахунок перемоги в очному протистоянні.

Джерело: champion.com.ua