Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Політика.    Львівська політика.    Поступ мандрів.    Тема Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    Сьогодні у світі.    postup.in.ua.

3 вересня 2012 р.
  21:3 25-06-2019 -   Музей "Шевченківський гай" у Львові забудують
  21:2 25-06-2019 -   Львівським випускникам, які отримали по 200 балів на ЗНО, виплатять по 5000 грн
  21:1 25-06-2019 -   Найпотворніший будинок в центрі Львова перетворять на бізнес-центр для IT-компаній
  21:1 25-06-2019 -   Садовий знову анонсує переговори з "Голосом"
  9:50 19-06-2019 -   У Львові вперше у світі порахують безпритульних котів
  21:7 25-06-2019 -   Росія відмовляється виконувати рішення трибуналу і відпускати українських моряків
  21:6 25-06-2019 -   Вибори в Раду: з'явився свіжий рейтинг партій
  21:5 25-06-2019 -   Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї
  21:4 25-06-2019 -   Президент України висловив розчарування рішенням ПАРЄ повернути Росію
  21:4 25-06-2019 -   Рішення ПАРЄ: механізм санкцій скасований, Росія може повертатися
  9:52 19-06-2019 -   У Молдові хочуть скасувати надання громадянства за інвестиції
  9:51 19-06-2019 -   Компанія Facebook представила власну криптовалюту під назвою Libra
  9:51 19-06-2019 -   Британія: Джонсон виграв другий тур виборів лідера Консервативної партії
  10:45 03-06-2019 -   У Фінляндії заборонили шлюби неповнолітніх
  14:51 30-05-2019 -   У Китаї знайдений комплекс з тисячолітніми гробницями

·  ·

___________________________________________________________________________

"Шахтар" перемагає "Динамо" та відривається на шість очок

Фрагмент матчу Шахтар - ДинамоТаким уже вийшов календар нинішнього сезону Прем'єр-ліги, що за сім стартових турів не було жодного матчу між грандами українського футболу. І от, у восьмому турі, у Донецьку зійшлися найсильніші команди України, які цього сезону, нарешті, разом представлятимуть країну у Лізі Чемпіонів.

Підійти до звітного матчу команди без втрат не зуміли. І стосувалося це у більшій мірі оборони. У "Шахтаря" був відсутній Дмитро Чигринський, до чого вже майже всі звикли, у "Динамо" - Тарас Михалик. Вважати на даному етапі серйозною втратою ушкодження Марко Рубена буде перебільшенням. Йому ще потрібно дуже багато працювати, щоб пробитися в основу киян.

Сім останніх разів у Донецьку "Динамо" обов'язково програвало. Не змогли "біло-сині" досягнути позитивного результату і всьоме поспіль. Щоправда, цього разу кияни забили один м'яч. А не робили вони цього у столиці Донбасу із 7 травня 2009 року, коли відзначилися у півфіналі Кубку УЄФА ще на РСК "Олімпійський".

"Шахтар" почав підтверджувати статус фаворита з перших хвилин. Цілком можливо, що по настрою "динамівців" болісно вдарила домашня поразка від "Боруссії". Хоча швидше не поразка, а той факт, що вони ледве не вилетіли за крок від потрапляння у груповий етап. Як би там не було, а господарі загнали підопічних Сьоміна у володіння Коваля хвилини із 7-ої.

Як і очікувалося, Луческу обрав для своїх футболістів стандартну атакуючу манеру. Сьомін, звичайно, більше розраховував на оборонні дії. А також на швидкість Ідейє, як це було з "Боруссією". Однак не виправдалася жодна із задумок головного тренера "біло-синіх", який, до слова, не влючив Мілоша Нінковіча навіть у заявку на гру. Чи був Сьомін настільки розчарований грою серба у першому таймі гри з "Боруссією", може сказати лише він сам.

Раз по раз у штрафному майданчику "Динамо" виникали пожежі. Ставалося таке щойно "гірники" вмикали швидкості та грали флангами. Незважаючи на це, забили господарі два перші м'ячі після стандартних положень - кутових. І двічі відзначався безумовний герой зустрічі Олександр Кучер. Чомусь центральні захисники киян виявилися неготовими до його підключення. Одним словом - провалювалися. До цього вже якось починаєш звикати... на жаль...

"Шахтар" сам винен у тому, що "динамівці" відігралися наприкінці першого тайму. Занадто вони притиснулися до власних воріт. До того ж Ярмоленко показав свою техніку, коли отримав пас на хід (вперше та востаннє пройшла така передача у гостей). У перерві Луческу пояснив підлеглим, що так діяти не можна, тому у другому таймі, коли "помаранчево-чорні" вийшли вперед, вони такої помилки не повторили. А завершилося все красивим ударом Адріано у дальній кут.

По арбітражу. Анатолій Абдула, загалом, зі своїми обов'язками впорався. Єдиною претензією до рефері є відсутність прізвища Ілсіньо у переліку тих гравців, які отримали жовті картки. Занадто брудно грав бразилець у першому таймі, але з якоїсь причини Абдула відмовлявся попереджувати хавбека.

"Шахтар" пішов на двотижневу перерву, маючи шість очок переваги над "Динамо". Деякі гравці та фахівці стверджують, що для чемпіонату України такий відрив є занадто великим. Що ж, побачимо, як донеччани поєднуватимуть виступи у Лізі Чемпіонів, де у них дуже серйозні суперники, та чемпіонаті України. "Біло-синім" же перерва має піти на користь, адже занадто щільний графік вони мали у серпні.

Джерело: champion.com.ua