На Львівщині різко зросла захворюваність на кір та краснуху
На Львівщині фахівці наразі не очікують жодних епідемій інфекційних хвороб. Однак попереджають про cуттєве зростання захворюваності на кір та краснуху. Про це повідомила завідувач епідвідділу Львівської обласної СЕС Наталія Тімко.
За словами Тімко, цього року на Львівщині порівняно з минулим роком суттєво зросла захворюваність на кір та краснуху.
«Цього року маємо близько 50 випадків захворювання людей на кір, при тому що минулого року не було жодного випадку. Захворюваності на краснуху зафіксовано близько 300 випадків від початку року, минулого року було зафіксовано лише 32 випадки», – повідомила фахівець.
За словами Тімко, такий стан справ був прогнозований, оскільки захворюваність на ці хвороби збільшується з циклічністю у близько 5 років.
«Раз у 5 років збудник активізується і спричиняє збільшення кількості захворювань. Тому була ідея додаткової імунізації проти кору і краснухи, щоб цей ланцюжок перервати. Ось п’ятирічка від останнього піку захворюваності завершується. Ми прогнозували у 2011-2012 роках підйом захворюваності на кір та краснуху», – розповіла Тімко.
Єдиний вихід, за її словами, вакцинація. «Очікуємо, що надійдуть вакцини від МОЗ, які вже закуплені і розпочнуть активно робити щеплення тим людям, яким вони передбачені», – зауважила начальник епідвідділу облСЕС.
Разом із тим, у 2011 році на Львівщині зареєстрований 1 випадок підозри на дифтерію, який не підтвердився. Минулого року був підтверджений один випадок дифтерії у Львівській області. Насторога щодо цієї небезпечної хвороби у фахівців теж є, оскільки є перебої з вакцинами. «Але епідемій ми не очікуємо», – запевнила Тімко.
За матеріалами ЗІКу.
»
Львівський КОД
У Львові відкрили перший Західноукраїнський фронт опору владі
Анна НОВИК, ПОСТУП
Після арешту Юлії Тимошенко, який відбувся в п’ятницю, всі політичні сили, які називають себе опозиційними до влади вирішили, що це такий собі лакмусовий папірець, або ж перевірка на патріотизм. Відразу розпочалася мобілізація сил і «Батьківщина» відчула в собі нове дихання. Їм ніби знову дали шанс повернутися до політичного життя та розпочати все з самого початку.
Львів, як столиця галицьких патріотів, не зміг стояти осторонь і на засіданні новоствореного Комітету опору диктатурі, з досить символічною абревіатурою КОД, було вирішено відкривати перший фронт опору...
Львівські міські депутати закликали звільнити Тимошенко і провести вибори
Депутати Львівської міської ради на позачерговій сесії сьогодні, 8 серпня, прийняли політичне звернення з вимогою негайного звільнення Юлії Тимошенко та всіх кого переслідують за політичні погляди, а також із закликом до громадян виявити єдність в рішучому опорі диктатурі.