Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Місцева влада.    Точка зору.    Аналітика.    Тема.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    Сьогодні у світі.    postup.in.ua.

15 листопада 2017 р.

17:48 17-11-2017 -   У центрі Львова побудують церкву
  15:13 17-11-2017 -   У Львові буде вулиця Яцека Куроня, але це не Стрийська
  15:10 17-11-2017 -   На Львівщині стартує сезон полювання на зайців
  14:46 17-11-2017 -   На Радехівщині затримали браконьєрів, що вполювали двох косуль
  13:25 17-11-2017 -   У районному суді Львова вибухівки не знайшли
  15:17 17-11-2017 -   Розробку спідньої білизни для жінок у ЗСУ відклали через критику
  15:15 17-11-2017 -   Луценко каже, що справа у НАБУ стосується його сина
  14:45 17-11-2017 -   Дніпровські лікарі рятують капітана поліції, що підірвався на міні
  14:44 17-11-2017 -   Дощі зі снігом: якою буде погода на вихідні
  13:38 17-11-2017 -   У Києві у ході весільних гулянь, сталося вбuвствo через необережність
  15:19 17-11-2017 -   Польські кардіологи безкоштовно прооперували жителів Львова
  15:8 17-11-2017 -   В італійській тюрмі помер колишній ватажок «Коза ностра» Тото Ріїна
  10:57 17-11-2017 -   Саудівським принцам запропонували обміняти свої статки на свободу - ЗМІ
  10:41 17-11-2017 -   В Японії залізнична компанія вибачилась за відправлення поїзда на 20 секунд раніше
  10:17 17-11-2017 -   Німеччина – фаворит букмекерів на перемогу у Чемпіонаті світу з футболу

·  ·

___________________________________________________________________________

"Карпати" розгромили "Волинь"

Карпати23-ий тур. 03.04.2011, 17:30. «Авангард», Луцьк. 11 200 глядачів
Сонячно. +12°С

Арбітр – Юрій Вакс (Сімферополь).

Асистенти арбітра: Геннадій Бич, Сергій Цимбал (обидва – Київ).
Резервний арбітр – Сергій Бойко (Київська обл.).

Інспектор ФФУ – Геннадій Коваленко (Київ).
Делегат ФФУ – Олександр Балакін (Київ).

«ВОЛИНЬ»: Неділько, Бутко, Ващук, Зозуля, Максимюк, Карковський, Парасків (Герасимюк, 54), Бабир (Павлов, 46), Пічкур, Пищур, Лисенко (Гошкодеря, 23).
Запасні: Літовченко, Лопес, Годований, Ізворану.
Головний тренер – Віталій Кварцяний.

«КАРПАТИ»: Тлумак, Петрівський, Мілошевіч, Б. Гомез, Федецький, Ткачук, Худоб’як, Голодюк, Зеньов (Батіста, 67), Кожанов (Кополовець, 75), Кочіш (Тістик, 82).
Запасні: Богатінов, Гірський, Гудима, Тіаго.
Головний тренер – Олег Кононов.

Голи: Кожанов, 3, 33, Худоб’як, 59.

Попередження: Карковський, 38, Максимюк, 40 – Мілошевіч, 22, Кожанов, 33, Тістик, 90+2.

До вчорашнього дня «Карпати» і «Волинь» у чемпіонатах України зіграли між собою 13 матчів і в жодному (!) з них не було зафіксовано нічийного результату. Обійшлося без підписання мирної угоди й цього разу. Втім, справжньої боротьби, з інтригою та закрученим сюжетом, глядачі нині також не побачили. Адже на полі була практично одна команда – команда гостей. А в заключні півгодини суперники відверто догравали матч. На той момент на табло стадіону «Авангард» горіли цифри 0:3 і гравці як «Волині», так і «Карпат», зрештою як і вболівальники обох команд, чудово розуміли, що долю зустрічі вже остаточно вирішено. Однак давайте про все за порядком.

Суперники чудово вивчили один одного, а тому почали гру без розвідки, одразу перейшовши до активних дій. І вже в дебюті спочатку господарі, а потім і гості створили небезпечні моменти. І якщо з ударом головою у ліву «шістку» воріт після подачі кутового воротар «Карпат» Тлумак впорався, то кіпер «Волині» Неділько вже на 3-й хвилині змушений був виконати найнеприємнішу для себе місію у футболі – вийняти круглого із сітки своїх воріт. Отримавши м’яч в центрі поля, Голодюк розіграв коротку комбінацію з Кочішом і вертикальним пасом по центру вивів на очне побачення з Недільком Кожанова. Форвард «зелено-білих» миттєво зорієнтувався і спокійно прокинув круглого повз кіпера, який вискочив йому на зустріч – 0:1.

Швидкий гол у власні ворота дуже негативно вплинув на волинян і за великим рахунком вони так і не оговталися від нього. Адже вдруге демонструвати свою майстерність Тлумаку довелося лише тоді, коли рахунок був вже 0:3. Ні, господарі намагалися загострити гру у передній лінії. Однак робили це надто одноманітно – весь час використовували довгі передачі верхом з надією на те, що виграють боротьбу на другому поверсі і в такий спосіб вдасться або зачепитися за м’яч поблизу володінь Тлумака, або ж пробити по його воротах. Однак всі їхні зусилля були марними – карпатівці були готовими саме до такої гри і спокійно зводили нанівець усі намагання гравців «Волині» в атаці.

Натомість воротар та лінія оборони команди Віталія Кварцяного весь цей час діяла з повним навантаженням. Вже до середини першого тайму «Карпати» могли вигравати з рахунком 5:0. Але Худоб’яку, який намагався вразити з кута штрафного майданчика ліву «шістку» воріт господарів, трохи забракло влучності, а постріли Зеньова і Кочіша з забійних позицій заблокували досвідчені Максимюк та Ващук відповідно. Ну а найкращий момент подвоїти перевагу своєї команди за цей ігровий проміжок часу змарнував автор першого голу. На 13-й хвилині Неділько дальній удар Зеньова відбив прямо перед собою і Кожанову, якому ніхто не заважав, залишалося з кількох метрів пробити повз воротаря. Однак він з цим завданням не впорався і вдарив прямо в руки кіперу.

Виправився Денис на 33-й хвилині, коли в фіналі красивої багатоходівки «зелено-білих» Голодюк від лицьової лінії викотив круглого йому під удар: проти пострілу низом правою щокою в дотик у притирку з ближньою стійкою Неділько був безсилий – 0:2. За переваги гостей у два м’ячі команди й пішли на перерву.

З початком другого тайму нічого у грі не змінилося. «Карпати» за рахунок якісного контролю м’яча та швидкості у всіх її проявах повністю перегравали «Волинь». А от у господарів м’яч аж ніяк не хотів триматися. Різниця у технічному вишколі гравців була помітна неозброєним оком. Якщо карпатівці легко та невимушено грали в дотик і багато комбінували, то волиняни з м’ячем явно були «на ви».

В принципі вже на перших хвилинах другого тайму стало очевидно, що лише диво може врятувати підопічних Віталія Кварцяного від поразки. Однак для того, аби остаточно вбити у господарів будь-яку надію на позитивний результат, гостям потрібно було зробити «контрольний постріл» – забити третій м’яч.

Вони це зробили на 59-й хвилині. Хоча мали чудові шанси і значно раніше. Так, щойно поновилася гра, як Зеньов знайшов пасом у штрафному майданчику Ткачука і той пробив метрів з десяти, але Неділько відбив м’яча ногами. А на 50-й хвилині супершанс змарнував герой матчу Кожанов. Партнери вивели його на ударну позицію прямо по центру воріт. Однак переоформити «дубль» на «хет-трик» 9-му номеру нашої команди не судилося – круглий пройшов трішечки вище правої «дев’ятки».

Після цього епізоду карпатівці й надалі легко та невимушено перегравали опонентів, а в деяких моментах навіть трохи десь загравалися. Аж поки не настала вже згадана 59-та хвилина. Федецький, який за відсутності Ощипка грав лівого захисника, пройшов флангом і довгою діагоналлю на протилежному крилі знайшов у карному майданчику самотнього Худоб’яка. Неділько очікував від капітана «Карпат» потужного пострілу, а той спокійно пробив під опорну ногу кіперу і круглий перетнув лінію воріт – 0:3.

У заключні 30 хвилин матчу «Волинь» виглядала активніше і навіть створила кілька непоганих моментів. Однак, така зміна диспозицій команд на полі сталася не випадково. По-перше, гості скинули трохи оберти і робили все, щоб спокійно довести гру до переможного завершення. А по-друге, господарі дуже вже не хотіли зазнавати поразки з великим рахунком на очах власних вболівальників. До того ж «Волинь» у 2011 році ще не забила жодного м’яча і, зрозуміло, гравці горіли бажанням перервати неприємну для себе гольову «засуху».

Однак їхні проблеми, перш за все психологічного характеру, не знайшли розуміння зі сторони кіпера «Карпат». Тлумак, для якого це був перший офіційний матч у весняній частині чемпіонату, «тягнув» сьогодні все, що летіло у його сторону. Зокрема, ефектно він зіграв на 83-й хвилині, коли дістав у нижньому куті красивий удар Піщура головою. А найвищий суперклас Андрій продемонстрував вже в компенсований час, коли у красивому польоті відбив удар Герасимюка з кута воротарського майданчика і в такий спосіб пішов з поля «сухим».

На останок кілька слів про вболівальників нашої команди. На жаль, не всім бажаючим вдалося дістатися на трибуни стадіону «Авангард». Схоже, працівники міліції Волинської області всіма методами робили все можливе, аби якомога менше фанатів «зелено-білих» підтримували «Карпати» у галицько-волинському дербі. Що тут казати, коли навіть мікроавтобус, у якому їхали львівські журналісти, на в’їзді у Луцьк озброєні беркутівці перевіряли настільки ретельно і довго, що ми в якийсь момент навіть відчули себе справжніми терористами.

Втім, незважаючи на всі перепони, на трибунах було достатньо фанатів «Карпат», аби не лише забезпечити належну підтримку улюбленій команді, а й повністю «переграти» своїх візаві. Сьогодні ми всі – і гравці, і тренери, і вболівальники, і журналісти – відчули себе насправді однією великою сім’єю, яка називається одним словом – «Карпати»!

Джерело: Інформаційний центр "Карпат"

·  Українське фентезі: «Гречка по 14 грн, бензин по 9,75 грн»