Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Поступ у світі  » 


МЗС РФ звинуватив Японію в потуранні екстремістам
 
МЗС Росії в середу, 2 березня, висловив протест у зв'язку з тим, що влада Японії відмовилася від кримінального переслідування японців, які сплюндрували російський прапор перед будівлею посольства РФ в Токіо. Як зазначається в повідомленні міністерства, протест висловили викликаному для цього тимчасовому повіреному в справах Японії в РФ Кейдзі Іде.

Російські дипломати заявили своєму японському колезі, що "м'якість" влади Японії до "екстремістів" розцінюється в Росії як потурання. Російська сторона зажадала провести нове розслідування і покарати винних, пообіцявши, що дії Японії з цього питання враховуватимуться при вибудовуванні подальших двосторонніх відносин.

У ще одному повідомленні МЗС зазначається, що російська влада залишає за собою право привернути людей, що плюндрують прапор, до відповідальності за законами РФ.

Крім того, ухвалено рішення про заборону на в'їзд до Росії для керівників японської громадської організації "Дай Ніхон Тюсей Досікай" ("Суспільство товаришів, відданих Великій Японії"), члени якої, за даними російських дипломатів, брали участь в акції з прапором. Заборона на в'їзд торкнеться також представників ще однієї японської організації - "Ліги солідарності за повернення північних територій".

Раніше, 1 березня, японська влада оголосила, що не знайшли складу злочину в діях групи японців, які принесли до посольства РФ російський прапор, протягнули його по асфальту і спалили.

Японські активісти провели акцію біля російського представництва 7 лютого, коли в Японії відзначаєється День Північних територій - південних островів Курильської гряди, які відійшли до СРСР після Другої світової війни і які японці продовжують вважати своєю територією.

Чергове загострення російсько-японських відносин з цього питання відбулося після того, як в листопаді 2010 року президент РФ Дмитро Медведєв відвідав Курили.

Обговорити в форумі» 
Прем'єр перехідного уряду Єгипту пішов у відставку
 
Ахмед ШафікВища військова рада Єгипту ухвалила рішення затвердити відставку прем'єр-міністра перехідного уряду країни Ахмеда Шафіка, повідомляється на офіційній сторінці єгипетської армії в Facebook.

Згідно з тим же джерелом, до виконання обов'язків керівника кабінету міністрів приступив колишній міністр транспорту Ессам Шараф.

Раніше ЗМІ повідомляли, що відставки Шафіка, призначеного прем'єр-міністром ще під час правління екс-президента Хосні Мубарака, добивалися демонстранти...
Детальніше>>
» 
Світові ціни на продовольство встановили новий максимум
 
Світові ціни на продовольство в лютому нинішнього року відновили максимум, встановлений в попередньому місяці.
Детальніше>>
» 
Конгрес США подолав загрозу зупинки роботи уряду
 
Нижня палата Конгресу США 1 березня проголосувала за скорочення бюджетних витрат на чотири мільярди доларів, повідомляє Associated Press.
Детальніше>>
» 
Michelin піднімає ціни по всьому світу
 
Michelin оголосила про підвищення цін на свою продукцію на ринках Північної Америки, Африки, Індії і Близького Сходу.
Детальніше>>
» 
Британський безробітний виставив себе на торги на онлайн-аукціоні
 
Безробітний агент з продажу, що проживає в британському місті Брістоль, виставив самого себе на торги на сайті онлайн-аукціону eBay, повідомляє сайт Small World news Services.
Детальніше>>