Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Поступ з краю  » 


Яценюк збере підписи за відставку Азарова
 
Лідер "Фронту змін", народний депутат Арсеній Яценюк ініціює збір підписів під резолюцією недовіри уряду Миколи Азарова. "Щоб внести резолюцію недовіри уряду треба зібрати 150 підписів. Ми сьогодні отримали підписні листи, і я їх передам не тільки опозиційним фракціям", - повідомив він журналістів у понеділок в Києві.

Яценюк також нагадав, що, як лідер "Фронту змін", раніше звертався до президента України Віктора Януковича з ініціативою відправити уряд Азарова у відставку. Він також відзначив, що вважає за необхідне заслуховувати інформацію уряду про стан соціально-економічного розвитку держави до 15 березня поточного року. За словами лідера "Фронту змін", відповідний проект ухвали він вже зареєстрував у Верховній раді.

Як наголошується в записці, пояснення, до проекту ухвали, в даний час спостерігається тенденція загострення соціально-економічної ситуації в суспільстві, що викликає масову незадоволеність громадян України і нерозуміння з їх сторони, чому вони стали заручниками бездіяльності уряду. "Україна падає в безодню економічного і політичного хаосу, тому виникає необхідність заслуховувати уряд про їх діяльність протягом 2010 року і причини політичного і економічного непорядку в країні", - наголошується в документі.

Яценюк пояснив, чому заслуховувати інформацію необхідно до 15 березня: саме 15 березня виконується рік з початку дії уряду під керівництвом Азарова.

Яценюк відзначив, що в останні пленарні тижні парламент в середньому працює до 12:00, що, на його думку, свідчить про відсутність підготовлених до розгляду парламенту законопроектів, зокрема, реформ, що стосуються здійснення. Яценюк також заявив, що про реформи говорять багато, проте реформаторських законопроектів по суті немає. "Раз ви хочете реформ, вносіть хоча б законопроекти, щоб ми розуміли про які реформи йде мова", - відзначив він.

Раніше фракція НУНС ініціювала проведення на кожному пленарному тижні Ради дня, який був би присвячений обговоренню здійснення реформ в країні.

Обговорити в форумі» 
Україну на Євробаченні представлятиме Міка Ньютон
 
Міка НьютонУ національному відборі на пісенний конкурс Євробачення 2011 перемогла співачка Міка Ньютон (Оксана Стефанова) з Бурштина.

У національному відборі на пісенний конкурс Євробачення 2011 перемогла співачка Міка Ньютон. Хоча раніше фавориткою вважали співачку Джамалу. Журі перераховує голоси.

Перемога Міки Ньютон у відборі на Євробачення викликала сумніви деяких членів журі. На офіційній сторінці національного відбору на Євробаченння повідомляється, що адміністрація конкурсу, на чолі із Савіком Шустером, провела перерахунок голосів.
Детальніше>>
» 
У Табачника пропонують відмінити стипендії
 
Члени Всеукраїнської студентської ради у суботу погодилися з пропозицією Міносвіти виплачувати стипендію лише студентам-пільговикам, а також у вигляді академічного заохочення, пише "Комерсант-Україна".
Детальніше>>