Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Поступ у Львові  » 


Проїзд у львівських маршрутках коштуватиме 2 гривні
 
У Львові проїзд в автобусах, що працюють у режимі «експрес» та «маршрутне таксі», може подорожчати до 2 грн. Зокрема 14 січня виконавчий комітет Львівської міської ради розглядатиме питання щодо перегляду тарифів.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

З листом-повідомленням про проведення страйку та мітингу пасажирських перевізників звернулось до міської ради профспілкове об’єднання пасажирських перевізників. Причина звернення - неможливість подальшого надання послуг з перевезення за діючими тарифами.

Асоціація "Львівський пасажирський транспорт" просить збільшити вартість проїзду до 2 гривень в автобусах, що працюють у режимі "експрес" та "маршрутне таксі". Тарифи пропонують скоригувати лише в частині збільшення вартості палива, яке є основною складовою.

"В оновлення автотранспорту міста перевізники вклали більше 50 млн доларів своїх та кредитних коштів приватних підприємців, які не мають змоги повертати банкам кредитні суми і вимушені продавати автобуси через збитковість їх роботи", – йдеться у зверненні Асоціації "Львівський пасажирський транспорт".

Нагадаємо, востаннє тарифи на проїзд переглядались 21 серпня 2009 року. Тарифи на перевезення у розмірі 1,75 грн розраховані враховуючи вартість палива 5,28 грн/л. Зростання палива за цей період становить 50,6%. Крім того, зросла мінімальна заробітна плата, вартість мастильних матеріалів, акумуляторів, шин тощо.

"В місті ще з минулого року триває друга хвиля оновлення транспорту. Частину нових автобусів місто закуповує в рамках підготовки до Євро-2012, також підприємства-перевізники повинні оновляти транспортний склад. Але купити нові автобуси, які, наприклад, курсують маршрутами №24 та №5, не всі підприємства можуть. Важко досягти окупності, якщо у місті діють чи не найменші в Україні тарифи на перевезення", - повідомив в.о. начальника управління транспорту і зв'язку департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ігор Собенко.

"Вартість перевезення у Львові сьогодні найнижча в Україні", – вважають перевізники.

Нагадаємо, львів’яни за користування маршрутним таксі платять 1,75 грн. Для порівняння, середня вартість перевезення у столиці – 2,25 грн, в Луцьку, Одесі, Івано-Франківську – 2 грн, у Харкові – від 1,5 до 4 грн, у Донецьку – від 1,50 до 2 грн.

"При розрахунку ціни на проїзд 1,75 грн пальне коштувало 5 гривень 28 копійок, тоді як сьогодні його вартість становить 7 грн 95 коп. Позиція перевізників, чітка – усі перевізні компанії на сьогодні є збитковими. Зараз у місті працює лише 24 перевізники, інші через збитковість припинили свою діяльність. Сьогоднішні тарифи на перевезення у Львові чи не найнижчі в Україні", – розповідає голова Асоціації перевізників перевізники Лобода Роман.

"Ми ще торік частково почали вирішувати проблему із транспортом, зокрема у проблемних районах – з’єднали Рясне з центром (маршрут №3) та Сихів з центром (маршрут №5). Зараз продовжуємо тролейбусний маршрут №24. Також цього року плануємо розпочати роботи з продовження ще одного маршруту – №2.

Найближчим часом плануємо отримати ще близько 15 нових автобусів і підсилити ними проблемні маршрути", - зазначив міський голова Андрій Садовий.


За матеріалами ZAXID.NET.

Обговорити в форумі» 
Галичина виступила на захист Бандери
 
Пам'ятник БандеріДепутати Львівської міської та обласної рад сьогодні, 13 січня, біля пам’ятника Степанові Бандері дадуть офіційну відповідь Януковичу та судам. Про це учора, 12 січня, повідомив заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Юрій Михальчишин.

«Завтра, 13 січня, біля пам’ятника Степану Бандері відбудуться збори депутатів Львівської міської та обласної рад з метою офіційної реакції на антиукраїнське рішення Вищого адміністративного суду та цілеспрямованої політики Віктора Януковича проти національної пам’яті українців», - повідомив Юрій Михальчишин.
Детальніше>>
» 
У Львівській області порахують диких тварин
 
У Львівській області користувачі мисливських угідь проводять облік чисельності фауни, в тому числі червонокнижних видів.
Детальніше>>
» 
У Львові визначили найбільш забруднені перехрестя
 
Впродовж 2010 року у Львові були проведені вимірювання забруднення атмосферного повітря на 42 перехрестях та вулицях міста в межах малого транспортного кільця і визначено найбільш забруднені.
Детальніше>>