Співробітники Управління у боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, викрили помешкання, де дві подруги надавали сексуальні послуги. Про це повідомили у ВГЗ ГУ МВС України у Львівській області.
В одній з газет працівники міліції знайшли номер телефону і оголошення про те, що молода дівчина шукає будь-яку роботу. Правоохоронцям оголошення здалось підозрілим, тому вони вирішили зателефонувати за вказаним номером.
Дівчина зраділа дзвінку і розповіла, що насправді шукає не роботу, а клієнтів, надає інтим-послуги. Година задоволення коштує 350 гривень. Діє також система знижок для постійних клієнтів. Розповідала дівчина й про те, що має подругу, і якщо клієнт приїде з товаришем, то той також не залишиться без уваги. Прослухавши «телефонну рекламу», оперативники поїхали за вказаною адресою. У квартирі застали двох дівчат – вони саме «працювали».
Згодом працівники міліції вислухали історії «дів ночі». Оксана, дівчина за викликом, яка знімала квартиру, розповіла, що вже не перший рік надає інтим-послуги. Більш ніж вісім років тому вона приїхали з Жовківського району до Львова. Роботи тут не було, а оскільки батьки полюбляли випити, то й додому вертатися не дуже хотілося. Така життєва ситуація змусила дівчину вивчити ази найдавнішої професії. За зароблені гроші жила сама, ще й батькам допомагала.
Спершу повія мала сутенерів, та згодом вирішила, що краще працювати на себе. Зняла квартиру і там влаштувала так би мовити «дім розпусти». Оскільки була в цьому «бізнесі» понад вісім років, не потребувала додаткової реклами, не роздавала візиток, а орієнтувалась на постійних клієнтів. Чотири роки тому у секс-індустрію взяла подругу, з якою познайомилась, коли працювала на сутенера.
singapore escort
Не обходилось і без казусних ситуацій, адже дівчата не були захищені. Неодноразово з помешкання Оксани клієнти крали гроші і били її. Дівчина розповідала, були й такі, що бачили куди вона кладе гроші, і коли вона йшла митися забирали їх і тікали. Якщо ж Оксана ловила злодія на гарячому, то отримувала стусанів.
Проти дівчини, яка у найнятій квартирі надавала інтимні послуги порушили карну справу за ст. 302 КК України «Утримання місця розпусти». Їй загрожує штраф або обмеження волі на строк до двох років. |