Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Пост-Factum  » 


Новини кіно
 
Найцікавіші новини зі світу кіно

Обговорити в форумі» 
Вагітна африканка врятувала чоловіка від крокодила
 
КрокодилМешканка ПАР на ім'я Керрін Манро врятувала чоловіка Лоренса, на якого напав триметровий крокодил, пише 3 березня The Daily Telegraph. Жінка знаходиться на шостому місяці вагітності.

Інцидент стався під час вечірньої прогулянки з собаками. Пара зупинилася передихнути на березі ріки. За словами Лоренса Манро, він сів на камінь і опустив ноги у воду. У цей момент не помічений подружжям до цього великий крокодил схопив чоловіка за ногу і потягнув його у воду.
Детальніше>>
» 
Німецьке містечко почало розпродаж вибоїн на дорогах
 
Вибоїна на дорозіНевеликий німецький муніципалітет Нідерціммерн (Niederzimmern) в Тюрінгії розпочав розпродаж вибоїн на дорогах, щоб таким чином зібрати необхідні кошти на ремонт дорожнього полотна, що постраждало в результаті суворої сніжної зими, повідомляє Mitteldeutsche Rundfunk.

У рамках акції, назву якої можна перевести як "Залатай це" ("Teer muss her"), кожен охочий може зайти на офіційний сайт Нідерциммерна і вибрати собі вибоїну на смак. На продаж виставлені близько 40 ям, вартість кожній з яких складає 50 євро.

Імена покупців будуть увічнені на невеликих табличках, вправлених поряд із залатаними на їх кошти вибоїнами.
Детальніше>>
» 
Леонардо ді Капріо зіграє вікінга у фільмі Мела Гібсона
 
Леонардо ді Капріо зіграє одну з головних ролей в новому і поки що безіменному фільмі Мела Гібсона, присвяченого культурі вікінгів. Про це повідомляє видання Variety.
Детальніше>>