Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Поступ у Львові  » 


Під час ЄВРО 2012 до Львова приїде найбільша кількість європейців
 
До Львова в рамках чемпіонату приїде в 5-6 разів більше туристів із Європи, аніж у будь-яке із міст східної України. Про це йдеться у урядовому проекті Концепції транспортного обслуговування та управління дорожнім рухом під час проведення ЄВРО 2012, який розглянула Львівська міська рада.

Так, з загальної кількості вболівальників, які прибудуть до Львова з Європи, країн СНД та сусідніх регіонів України, 50% становитимуть громадяни країн ЄС, тоді як у інших містах східної України цей показник коливається від 5% до 10%.
Концепція передбачає створення якісного та ефективного управління транспортним забезпеченням команд та офіційних представників УЕФА, уболівальників та туристів. Ця концепція визначає принципи координації всіх видів транспорту, що обслуговуватимуть чемпіонат. «Одним із засадничих положень транспортної концепції є стимулювання використання громадського транспорту на рівні 70-80% та приділення особливої уваги електротранспорту, що сприятиме розвитку громадського транспорту у нашому місті», – розповів начальник управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури Олег Вілюра.

За словами Олега Вілюри, наразі транспортна концепція знаходиться на стадії обговорення. Зокрема, найбільші дискусії викликають прогнози щодо прогнозованої кількості футбольних туристів, яка коливається від 100 до 450 тис чоловік.

Транспортна концепція Львова повинна бути затверджена Кабінетом міністрів та до 10 червня 2009 року представлена УЄФА.


Про це ПОСТУП повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Обговорити в форумі» 
Львівський губернатор розповів, як бореться з кризою
 
Світлина ЗІКуРівень інфляції на Львівщині - найвищий по Україні: якщо в країні він становить 2,9%, то на Львівщині - 3,8%. Про це 24 лютого підчас прес-конференції "Антикризові заходи на Львівщині" зазначив голова Львівської ОДА Микола Кміть.

За його словами, рівень інфляції в області збільшився через збільшення тарифів на комунальні платежі. "Тарифи повинні бути реальними, щоб комунальні підприємства були прибутковими. Ціна на газ росте і, думаю, буде рости. Нам необхідно переходити на альтернативні види палива", - додав він.
Детальніше>>
» 
Карантину у львівських школах поки що не буде
 
Про це повідомила працівник обласної СЕС Наталія Тімко. За її словами, підстав для закриття навчальних закладів наразі немає.
Детальніше>>
» 
Донецьким студентам у Львові розкажуть про повстанців
 
До Франкового університету звернувся один із донецьких вузів з проханням обмінятися студентами. Під час літньої практики донеччанам розповідатимуть про повстанців.
Детальніше>>