Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Політика.    Дайджест.    Точка зору.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    ZAXID.NET.    postup.in.ua.
Життя – це супермаркет, бери що хочеш, але каса попереду
Ігор КОЛОМОЙСЬКИЙ

2 лютого 2008 р.

15:38 11-12-2017 -   До Львова привезли головну ялинку міста
  15:31 11-12-2017 -   На Львівщині вшанують ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи
  13:57 11-12-2017 -   У польський автобус на Львівщині стріляли з гранатомета - ЗМІ
  13:54 11-12-2017 -   Патріотичний потяг “Труханівська Січ” завітав на Львівщину
  13:53 11-12-2017 -   Для допомоги вихованцям інтернату організують благодійний аукціон
  15:40 11-12-2017 -   Тимошенко хоче взяти Саакашвілі на
  15:36 11-12-2017 -   Рівненська АЕС готується змінити російське ядерне паливо на американське
  15:23 11-12-2017 -   Погода на Новий рік 2018 в Україні: невеликі морози
  14:2 11-12-2017 -   В Україні очікується потепління
  13:59 11-12-2017 -   У Золотоноші впала головна ялинка міста
  15:33 11-12-2017 -   У Нью-Йорку на автовокзалі вибухнула бомба
  15:28 11-12-2017 -   Саудівська Аравія знімає 35-річну заборону на роботу кінотеатрів
  14:1 11-12-2017 -   Через снігопад у Бельгії затори розтягнулися на 1200 км
  11:10 11-12-2017 -   У французькому дитячому харчуванні «Lactalis» виявили сальмонельоз
  10:58 11-12-2017 -   Пожежі в Каліфорнії: у Санта-Барбарі оголосили евакуацію

·  ·

___________________________________________________________________________

Юрій Сьомін вважає, що ”Динамо” заслужило право на чорну ікру

Київське "Динамо" стало переможцем турніру Кубка Першого каналу, який проводиться в Ізраїлі на гроші Романа Абрамовича. У четвер "Динамо" в українському фіналі по пенальті з рахунком 5:4 обіграло донецький "Шахтар". Переможний пенальті на рахунку Мілевського, а героєм фіналу став Шовковський, який відбив три 11-метрових з п`яти.
На фінал Кубка Першого каналу прийшло доволі мало глядачів і гра команд в основний час гри цього цілком заслуговувала.

"Динамо" у грі із "Шахтарем" грало другим номером і практично немало шансів забити з гри в 90 хвилин поєдинку. Підопічні Мірча Луческу також не далеко пішли від киян, і можна відзначити рикошет від Несмачного, який парирував Шовковський та два напівмоменти у Брандау, які той успішно "запоров", перетримавши м`яч.
У другому таймі Юрій Сьомін робить доволі дивну заміну. Замість одного з найактивніших
гравців біло-синіх Кравця вийшов Мілевський, а пізніше на полі з`явився і Шацьких.

Тим не менш навіть вихід на поле двох форвардів не додав у гру "Динамо" гостроти. На 86
хвилині "Шахтар" забив хоча і зробив це при допомозі доволі сумнівного пенальті. Швейцарський рефері Базукка вирішив, що у штрафній Допілка збив Брандау. На відеоповторі здалося, що київський захисник грав у м`яч. З 11 метрів Фернандіньо переграв Шовковського, відправивши м`яч низом у кут воріт – 1:0.

У доданий арбітром час "Динамо" перервало завчасне святкування перемоги "Шахтаря" донецькими уболівальниками. Алієв пройшов по правому флангу і від лінії навісив на дальню штангу на Юссуфа, який виграв верхову боротьбу у Кучера і ударом головою зрівнює рахунок - 1:1. За кілька секунд Буззака свистить про завершення основного часу, що не сподобалося Сьоміну і вони ледве не розпочали штовханину з арбітром на полі...

У першу додані 15-хвилинку "Динамо" перевершувало "Шахтар" і за грою, і за моментами. На 95 хвилині Мілевський у незвичній для себе манері зумів забігти у штрафну "Шахтаря", не втративши м`яч і відкинув його під удар Юссуфу, який пробив сильно, але поруч зі штангою.

Через три хвилини Гусєв пробіг по правому флангу і ударом з 18 метрів струсонув поперечину воріт П`ятова. На 103 хвилині "Динамо" залишається в меншості. За другу жовту картку був вилучений Федорів.

На 105 хвилині "Динамо" забиває. Шацьких, який був малоактивний, зіграв на добивання після подачі кутового і ударом зходу пробиває П`ятова – 1:2.
На початку завершального додаткового тайму мав шанс забити Фернандіньо, але його удар головою з 11 метрів бере Шовковський.

З 109 по 112 хвилину на полі відбулася сутичка. Алієв заїхав ззаду по ногах Срні і хорват намагався щось пояснити динамівцю, а той кинувся давати відсіч і ззаду отримав підзатильник від Ілсіньо і в результаті зчинилася масова сутичка, в які найактивнішими були Гіоане Мілевський, Шевчук і Шовковський, котрий побіг розбороняти. У результаті Гіоане отримав червону картку за удар ногою Ілсіньо, а Алієв з Срною по жовтій.

Через дві хвилини друге попередження отримує Срна і залишає поле.

На 118 хвилині "Шахтар" зрівнює рахунок і знову з пенальті. Юссуф косить у штрафній Фернандіньо і сам постраждалий з 11 метрів цілить у 9-ку воріт Шовковського 2:2. На останній хвилині доданого часу у штрафній "Шахтаря" падає Корреа, але Бузакка не вказує на 11 метрів.
Далі були 11 метрові удари. Фернандіньо переграє Шовковського - 3:2. Шацьких пробиває прямо в П`ятова. Удар Брандау парирує Шовковський. Алієв з 11 метрів навіть не влучає у ворота. Адріано б'є в той же кут, що й Бранлдау і Шовковський відбиває.
Корреа з пенальті влучний і 3:3. Вілліан пробиває у кут воріт і Шовковському не вистачає кількох сантиметрів, щоб відбити і цей пенальті - 4:3. Гусєв з 11 метрів пробиває технічно і упевнено - 4:4.
Удар Гая - Шовковський знову бере. Вирішальний удар за Мілевським і той не хибить, пробивши П`ятова. 5:4 перемога за "Динамо" як і перемога у фіналі Кубка Першого каналу з 1 млн. доларів призових.

Кубок Першого Каналу. Фінал.
"Шахтар" (Донецьк) - "Динамо" (Київ) - 2:2 (0:0) по пенальті 4:5.
Голи: Фернандіньо 86, 118 - з пенальті - Юссуф 90+3, Шацьких 105.
"Шахтар": Шуст (П`ятов 46), Шевчук (Гай 71), Єзерський (Хюбшман 46), Кучер, Гладкий (Адріано
46), Дуляй (Жадсон 69, (Кравченко 99)), Фернандіньо, Левандовськи (Вілліан 46), Ілсіньо,
Брандау, Срна.

"Динамо": Шовковський, Корреа, Допілка, Гіоане, Гусєв, Кравець (Мілевський 46), Михалик,
Несмачний (Федорів 46), Нінкович (Алієв 89), Ребров (Шацьких 79), Юссуф.
Попередження: Юссуф , Федорів , Брнадау, Фернандіньно, Шацьких, Гай, Срна, Алієв, Федорів, Хюбшман.
Вилучення: Федорів, Срна, Гіоане.

Наставник київського "Динамо" Юрій Сьомін увійшов до конференц-залу стадіону "Блюмфілд" під аплодисменти журналістів. Матч з "Шахтарем" на Кубок Першого каналу він охарактеризував як складний і важливий для гравців і тренерів: "Кожен футболіст вів максимальну боротьбу. У якихось періодах матчу мали перевагу ми, в якихось - суперник. Два вилучення, серія пенальті. Вдячний гравцям за характер, за уміння долати складнощі, які виникають. Вони подолали їх, що говорить про хорошу мотивацію і вольові якості. Це найголовніше".

Тренер "Динамо" все ж таки вважає, що в техніко-тактичних діях і індивідуальній грі огріхів було багато: "Розбиратимемося. Багато часу "Шахтар" володів ініціативою. Але ми компактно оборонялися і на кожну атаку суперника старалися проводити свою контратаку. Щось виходило, а щось ні".

Юрій Сьомін з радістю повідомив журналістам: "Зараз ми маємо право поласувати чорною ікрою. Одержали чималий приз. Приємно, що завдяки заробленим нами коштам у клубній дитячій школі зможуть побудувати додаткові поля. Гравці зробили великий подарунок нашій школі."

За матеріалами "Сегодня", УНІАН, champion.com.ua.

·  Балога розповів про БЮТ, Медведька та проект „НУНС”