Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Аналітика.    Репортаж.    Дайджест.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    zaxid.net.    Реклама.
Життя – це супермаркет, бери що хочеш, але каса попереду
Ігор КОЛОМОЙСЬКИЙ

27 листопада 2007 р.

12:2 20-06-2018 -   На Львівщині відбудуться Всеукраїнські змагання «Ігри Героїв»
  12:1 20-06-2018 -   На Львівщині розпочався Чемпіонат України зі стрибків у воду
  11:4 20-06-2018 -   Львівські прикордонники затримали жінку, яка хотіла незаконно вивезти дитину
  11:2 20-06-2018 -   Патрульні затримали хуліганів, які вночі понищили рекламні вивіски на Франка
  10:12 20-06-2018 -   «Обрядові забави на Петра» у Шевченківському гаю
  12:5 20-06-2018 -   Київський суд випустив на волю злочинне угрупування, яке грабувало підприємців
  12:3 20-06-2018 -   Стало відомо, за яких умов Україна зможе отримати гроші від МВФ
  11:56 20-06-2018 -   Під Кабміном затримали чоловіка з автоматом
  11:54 20-06-2018 -   В Україні обмежили рух вантажівок дорогами у спеку
  11:52 20-06-2018 -   Українські військовики зайняли нові території
  11:58 20-06-2018 -   Неподалік кордону зі Словаччиною затримали 16 громадян В’єтнаму
  11:11 20-06-2018 -   Мадридський «Реал» підписав українського голкіпера
  11:10 19-06-2018 -   Парламент Канади підтримав легалізацію марихуани
  11:7 19-06-2018 -   Парламент Канади підтримав легалізацію марихуани
  10:17 19-06-2018 -   У Парижі хлопчику, який народився у потязі, подарували безкоштовний проїзд до 25 років

·  ·

___________________________________________________________________________

Суркіса на "мило", футболістів розпродати у Першу лігу
Микита МАЛИНСЬКИЙ, champion.com.ua

Саме такі найбільш цензурні рецензії уболівальників можна було почути на гру "Динамо" у першому таймі матчу 5 туру Ліги чемпіонів з "Ромою".

Нинішнього в.о головного тренера біло-синіх Олег Лужного фанати столичного клубу нікуди не відправляли і не посилали, пояснюючи усе дуже просто: немає в Києві команди і ніякий тренер тут не допоможе. Протягом літнього міжсезоння і навіть провальних ігор в чемпіонаті України власник "Динамо" Ігор Суркіс настійливо наголошував, що у команди класний підбір гравців і їх потрібно лише налаштувати на гру.

Про який такий класний підбір гравців розповідав Суркіс-молодший і досі стає незрозуміло, оскільки команда програла свій 5 матч у Лізі чемпіонів і не може виграти в єврокубках вже 3 роки:)

0:3 після першого тайму і, дивлячись на лаву запасних киян, другий тайм і зовсім стає не цікавим, і стає зрозуміло, що нам нічого не допоможе. Кого міг випустити Лужний, щоб підсилити гру. Белькевича? Шацьких...? Чи можливо Мілевського, який при вітрі в 5 метрів на секунду не зможе наздогнати м`яч.

Сама ж гра "Динамо" з "Ромою" вийшла традиційною для нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів. Першими пропустили і причому доволі швидко. На 4 хвилині Пануччі прострілив у штрафну з під ноги Несмачного і Вучініч у падінні намагався проштовхнути його далі, але не влучив по м`яч і своїм рухом так налякав Рибку, що той пропустив шкіряного у ворота - 0:1.

Що могло "Динамо" запропонувати "Ромі"? Щось можливо і могло, але не зробило. Кожна третя-четверта передача була неточною і поки Ващук та Гавранчіч перепасовувалися у центрі поля усі гравці "Роми" були вже у своєму штрафному майданчику, включаючи у Вучініча.

На 10 хвилині Тонетто пробіг по правому флангу і пострілив на дальню штангу, де Пануччі пробачив "Динамо" з 3 метрів, не влучивши у ворота ударом головою.

На 14 хвилині єдиний момент забити в "Динамо". Бангура пройшов по лівому флангу, увійшов у штрафну і пробивав у дальній кут - Доні відбиває.

Ще один момент "Рома" забити втратила на 25 хвилині, коли вже Жюлі зі зростом 167 см перестрибнув захисників і знову м`яч пролітає поруч зі штангою.

Надалі "Рома" перестала пробачати "Динамо". Ротань обрізався по центру поля і йде передача на Жюлі, який вийшов сам на сам з Рибкою, поклав воротаря на газон і пробив у пусті ворота - 0:2.

Через 4 хвилини уже 0:3 і трибуни НСК "Олімпійського" починають ставати ще більш пустими. Вихід 4 в 4 і пас на Вучініча, який вийшов на побачення з Рибкою і відправив м`яч у кут воріт - 0:3.

У другому таймі "Динамо" у перші хвилин 10 намагалося щось змінити у цій грі, але лише намагалося. Лужний випустив Белькевича та Шацьких, хоча у цій ситуації можна було б дати шанс дебютувати тому ж Кравцю, який був в запасі, але не вистачило сили волі...

63 хвилина і "Динамо" забиває. Шацьких в один дотик віддав на Бангура, який з 16 метрів пробиває у кут воріт - 1:3. Забитий гол приніс натхнення київському клубу, але голів - це натхнення у ворота "Роми" не додало. Римська команда у другій 45-хвилинці здала, але на 68 хвилині могла забити четвертий гол, коли Жюлі пробивав з 14 метрів і не влучив у ворота.

На 78 хвилині "Рома" трохи забігала і забила четвертий гол доволі невимушено. Знову на правому фланзі розтерзаний захист "Динамо" і йде пас на Вучініча, який з 16 метрів ударом в один дотик кладе м`яч у кут воріт Рибки, який навіть не здригнувся.

На 84 хвилині удар Еспозіто і м`яч пролітає поруч зі штангою.

Що для "Динамо" означає ця розгромна поразка? Практично нічого, ми вже звикли. Статистично відомо лише одне - "Динамо" буде останньою командою в групі і євровесна знову без біло-синіх і схоже, що Лужний в команді також довго не затримається...

"Динамо" - "Рома" - 1:4 (0:3)

Голи: 0:1 - Пануччі (4), 0:2 - Жюлі (32), 0:3 - Вучініч (36), 1:3 - Бангура (62), 1:4 - Вучініч (78).

"Динамо": Рибка, Гіоане, Бангура, Ротань (Белькевич, 46), Діого Рінкон (Мілевський, 69), Гусєв, Несмачний, Ващук, Гавранчич, Нінкович (Шацьких, 55), Допілка.

Рома: Доні, Пануччі, Д.Пісарро, Жуан, Таддеі (Еспозіто, 46), де Россі (Баруссо, 59), Вучініч, Феррарі, Тонетто, Касетті, Жюлі.

champion.com.ua

У понеділок поки ще головний тренер збірної України Олег Блохін прокоментував для журналістів результати жеребкування відбіркового турніру до ЧС-2010, де в суперники збірної України дісталися команди Англії, Хорватії, Білорусі, Казахстану та Андорри.

За словами Блохіна з цієї групи можна виходити, якщо не допускати помилок таких, які були у відборі до Євро-2008.

"Суперники нам дісталися не найпростіші. Безперечно, головними фаворитами є збірні Англії і Хорватії. Хоча інших також не слід скидати з рахунків, і не робити не потрібних помилок, що ми допускали в цьому доборі. Наприклад, у грі з Грузією."