Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Поступ у Львові  » 


Ющенко візьме участь у святкуванні ювілею Романа Шухевича
 
Президент України Віктор Ющенко завітає до Львова 29 червня на урочисту академію, присвячену 100-річчю від дня народження Головного командира УПА Романа Шухевича. Про це повідомив під час прес-конференції голова ЛОО КУН Микола Пшевлоцький.

За його словами, урочиста академія відбудеться в Оперному театрі, і її організатором є Львівська обласна адміністрація. «Саме ми були ініціаторами того, щоби Президент України прибув на цю академію і віддав шану не лише генералу Чупринці, але й іншим героям, які полягли у боротьбі за незалежність України», - наголосив керівник львівських КУНівців.

Окрім того, Конгрес українських націоналістів пропонує заснувати ордени Степана Бандери та Романа Шухевича, яким нагороджували б тих, хто упродовж 20-го століття боровся за самостійну соборну Українську державу. На думку М.Пшевлоцького, такі постаті як С. Бандера та Р.Шухевич не варто нагороджувати орденами, ліпше заснувати ордени їх імені, адже саме з цими прізвищами найбільше асоціюється поняття самостійної соборної Української держави. «Ми ж не беремося нагороджувати Богдана Хмельницького, а заснували орден його імені», - наголосив М.Пшевлоцький.

«Можливо, це буде Золотий хрест за заслуги, зараз ми працюємо над розробкою таких орденів. Такими орденами потрібно відзначати всіх тих, хто у XX ст. боровся за Українську державу: чи це воїни УНР, чи УГА, чи УПА. Потрібно зробити перелік імен тих людей, які стануть кавалерами орденів ім. С.Бандери чи Р.Шухевича», – каже Микола Пшевлоцький.

За його словами, така ідея дасть можливість об’єднати українців – всіх, хто боровся за самостійну українську державу.

Серед іншого, Конгрес українських націоналістів є ініціатором проведення турніру з міні-футболу на Кубок Романа Шухевича. 28 червня, до 100-річчя Головнокомандувача УПА, партії патріотичного спрямування зможуть показати свою вправність на спортивному полі. Відомо, що Роман Шухевич свого часу грав за команду «Русалка».

Окрім турніру з міні-футболу, до 100-річчя з дня народження Тараса Чупринки, КУН візьме участь в урочистій академії, організованій ЛОДА, що проходитиме у Львівській опері 29 червня.

30 червня Конгрес українських націоналістів відзначатиме 66-річчя проголошення Акту відновлення української державності 1941 року. В цей день відбудеться автопробіг Білогорща-Львів, та мітинг на пл. Ринок, куди КУН запрошує усі демократичні сили.

«Відзначення Акту відновлення Держави стало вже традицією з 1991 року, відколи в Україну повернулась Слава Стецько. Цей день задекларував прагнення української нації до самостійного життя», — повідомив голова ЛОО КУН Микола Пшевлоцький.

Серед іншого, голова ЛОО КУН заявив, що вважає, що у недалекій перспективі праві партії мають створити одну потужну політичну силу. «На цих виборах є потреба створити якомога ширший блок, але на перспективу ми бачимо створення потужної правої партії», - сказав він.

За його словами, в Україні регулярно складається так, що вибори стають випробуванням для держави. Тому КУНівці чинять так, як буде добре для держави загалом. Однак вони сподіваються, що вже незабаром можна буде говорити з іншими представниками правих партій про створення єдиної правої партії, яка могла б захищати всіх прихильників правої ідеології.


За матеріалами ЗІК, Львівського порталу.

Обговорити в форумі» 
28 червня львів’ян екзаменуватимуть на знання Конституції
 
28 червня 2007 року ЛОМГО «Християнсько-демократичний союз молоді», ЛМО «Українська народна молодь» та Об’єднання студентів-правників влаштують львів`янам та гостям міста іспит з предмету «Конституція України». Про це повідомляє ЛОМГО «Християнсько-демократичний союз молоді».
Детальніше>>
» 
У Львові зареєстровано 35 мільйонерів
 
За підсумками декларування доходів, одержаних фізичними особами у 2006 році, цим правом скористалися понад 6 тис. львів’ян. Доходи, сума яких перевищує 1 млн грн задекларували 35 громадян, що понад вдвічі більше, ніж минулого року.
Детальніше>>
» 
На екзамені у "Львівській політехніці" помер 21-річний студент
 
"Коли бригада “швидкої” прибула у головний корпус університету, - розповідає головний лікар Львівської станції швидкої медичної допомоги Наталія Поважук, - хлопець уже був бездиханним, у стані клінічної смерті.
Детальніше>>
» 
На Львівщині на 100 молодих жінок припадає 107 чоловіків
 
В цілому по області чисельно переважають жінки (52,7% від загальної чисельності мешканців), проте у молодому віці (15-29 років) лідирують чоловіки (63,1% від чисельності молоді). Серед молоді на 100 жінок – 107 чоловіків. Про це повідомило ГУ статистики у Львівській області.
Детальніше>>
» 
У Львівській області встановили інформаційні кіоски
 
В Львівській області встановлено інформаційні кіоски, які представляють собою комп’ютеризований високотехнологічний апарат у захищеному корпусі з установленим спеціальним програмним забезпеченням та сенсорним екраном для спрощеного користування.
Детальніше>>