Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Теле-Поступ.    Політика.    Дайджест.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    zaxid.net.    Реклама.

18 червня 2007 р.

14:38 27-06-2017 -   На модернізацію шахт «Львіввугілля» – 4 млн грн
  14:36 27-06-2017 -   Мешканців Львівщини закликають не палити суху траву
  14:35 27-06-2017 -   Інспекція ДАБК перевірить забудову по вул. Тучапського та Городницькій
  14:24 27-06-2017 -   У п’яної матері у Львові забрали в притулок річну дитину
  14:21 27-06-2017 -   У Львові затримали турка, що перебував у розшуку
  14:28 27-06-2017 -   У затриманих податківців арештували майна майже на мільярд
  14:25 27-06-2017 -   На Донеччині правоохоронці виявили вбитою шестирічну дівчину
  14:22 27-06-2017 -   В Україну прийде шалена спека
  14:19 27-06-2017 -   Парубій: Візи з РФ розглянуть наступного тижня
  12:57 27-06-2017 -   Вибух авто у Києві: Міноборони підтвердило смерть полковника ГУР Шаповала
  14:34 27-06-2017 -   У Берлінському зоопарку обживається пара панд з Китаю
  14:31 27-06-2017 -   Канадська медсестра отримала вісім довічних термінів за вбивство пацієнтів
  12:58 27-06-2017 -   Метеорит, який впав у Нідерландах, виявився ровесником Сонячної системи
  10:36 27-06-2017 -   Європейське космічне агентство виявило, що з Чумацького Шляху «тікають» зірки
  10:20 27-06-2017 -   Польща прийняла понад 1,4 мільйона біженців з України

·  ·

___________________________________________________________________________

Футбол. Чемпіонат України. Результати завершального 30 туру
champion.com.ua

Команду з Маріуполя в цьому поєдинку влаштовувала лише перемога.

Утім навіть нічию з Полтави гості не змогли відвезти. На 26 хвилині Кравченко вивів "Ворсклу" вперед. У другому таймі "Іллічівець" міг забити, але на 62 хвилині Краснопьоров із пенальті пробив у поперечину. За дві хвилини до цього маріупольці залишилися в меншості, коли за другу жовту картку був вилучений Мазуренко. На 64 хвилині "Іллічівець" залишився вдев`ятером, після вилучення за другу жовту картку Мальцева.

На 75 хвилині "Ворскла" забила вдруге, відзначився Главіна, а на 90 хвилині, після удару Маркоскі м`яч утретє опинився у воротах гостей.

Отже, 3:0 і "Ворскла" продовжує прописку у Вищій лізі.

В інших матчах туру інтрига за місця в турнірній таблиці була виключена. "Динамо" та "Шахтар" вийшли на матчі другими складами. "Динамо" у столичному дербі з рахунком 1:0 переграло "Арсенал". Єдиний у цій грі гол на 12 хвилині після спурту майже з центра поля забив Федорів, який з гострого кута пробив у верхній кут воріт Деонаса.

Донецький "Шахтар" у домашньому матчі із запорізьким "Металургом" зазнав фіаско, програвши 0:2. Мірча Луческу за цією грою спостерігав із трибун, довіривши місце на лаві тренеру "Шахтаря-2" Миколі Федоренку. Віце-чемпіони України, розпустивши своїх гравців у відпустку, повністю програли "Металургу". Гості домінували на полі, створили більше небезпечних моментів і двічі забили. На 27 хвилині ударом з метрів 15 Антон Гай відкрив рахунок. Ще одного разу запоріжці влучили у штангу, а на 85 хвилині Борш ударом із середньої відстані подвоїв рахунок.

Для "Шахтаря" матч із "Металургом" став четвертим поспіль, в якому команда Луческу не змогла виграти. До того ж після перемоги "Металіста" над "Дніпром" відстань від третього місця до другого складає лише два очка, що, напевно, вперше за останні чемпіонати. Також варто зазначити, що залишилися незадоволені грою своєї команди і вболівальники "гірників". Під час гри з "Металургом" на стадіоні були розміщені банери: "Луческу - пора уходить" та "Когда вы будете играть".

Наостанок зазначимо, що наступний сезон в українському футболі стартує 14 липня матчем на Суперкубок України.

"Ворскла" - "Іллічівець" - 3:0
Голи: Кравченко 26, Главіна 75, Маркоскі 90

"Шахтар" - "Металург" З - 0:2
Гол: А. Гай 27, Борш 85
"Шахтар": Купальний, Антонюк (Мікіцей 74), Ковальов, Ощипко, Карамушка, Кожанов (Шаврін 51), Трусевич, Шибко (Свірідов 63), Гай, С.Шевчук, Бєлік.

"Металург": Богуш, Полевой, Кавацив, Невмивака, Дудник, Пісоцький (Попов 58), Семененко (Патяк 84), Гай, Сантрапинських, Лазарович (Борш 59), Модебадзе.

"Арсенал" - "Динамо" - 0:1
Гол: Федорів 12
"Арсенал": Деонас, Ільницький, Литовченко, Кіцута (Євсєєв 83), Старгородський, Ярошенко, Федецький, Бредун, Герасимюк, Селезнєв, Батальський.
"Динамо": Рибка, Аладашвілі, Мандзюк, Єщенко, Федорів (Імедашвілі, 46), Допілка, Мілько (Олейник 73), Морозюк, Алієв Фаркаш (Кравець, 46), Лисенко.

Вилучення: Допілка 90.

"Таврія" - "Металург" Д - 2:0
Голи: Гоменюк 27, 78

"Дніпро" - "Металіст" - 0:2
Голи: Костюк 37, Девіч 52

"Дніпро": Кернозенко, Грицай, Корниленко, Самодін, Матюхін (Кравченко 64), Русол, Денисов (Романчук 46), Канкава (Шахов 73), Андрієнко, Шершун, Назаренко.

"Металіст": Горяінов, Хомін, Слюсар, Давидов (Світличний 82), Данилов, Фомін, Рикун, Папа Гуйе, Девіч (Барілко 90+2), Бордіян, Костюк.

Італія вважає, що УЕФА обікрала їх на користь Польщі та України

Італійці десь віднайшли, так повідомляє La Gazzetta dello Sport, таємний рапорт УЕФА, де розписані слабкі сторони польсько-української пропозиції, але які не вплинули на голосування.

"Євро 2012: як обікрали італійців у Кардіфі" під таким заголовком з'явилося повідомлення у одному з найбільш впливових видань у Європі. В статті розповідається про закулісні моменти вибору кандидата на проведення фінальної частини чемпіонату Європи. До уваги брали 8 критеріїв: загальні умови, стадіони, транспорт та інфраструктура, готелі, маркетинг, фінанси, безпека, гарантія реалізації планів.
»
Завершився чемпіонат ДПА у Львівській області з міні-футболу

17 червня завершився традиційний ювілейний 10 чемпіонат ДПА у Львівській області з міні-футболу.

22 команди-учасниці, які представляли обласний апарат податкової та районні інспекції Львівщини, протягом двох тижнів визначали сильнішого на майданчиках спортивної бази «Динамо».