|
|
 |
Поступ у світі »
|
|
 |
|
 |
___________________________________________________________________________
Тоні Блер поставив Росії ультиматум |
|
|
|
Ще на жодному саміті “великої вісімки” на Москву не звалювалося стільки критики. Британський прем’єр Тоні Блер фактично поставив ультиматум Володимирові Путіну.
Якщо Кремль, мовляв, не повернеться на шлях демократії - європейські компанії підуть з російського ринку.
Блер закликає російського президента ще раз подумати перед тим, як націлювати ракети на Європу. Щоправда поки що відвертої розмови між Блером і Путіним не відбулося. Вони лише мило побалакали під час вечері глав “великої вісімки”.
Підтримав Москву у суперечці з Вашингтоном венесуельський президент Уго Чавес. Каже - намір США розмістити системи ПРО на території Європи абсурд. Чавес усіляко вихвалявся дружбою з Путіним і навіть зізнався, що звертається до нього “Владіміто”.
Про це повідомляє Новий канал. |
 |
|
 |
Лідери G8 домовилися про скорочення викидів парникових газів |
|
|
|
Лідери країн "великої вісімки" погодилися внести в текст остаточного комюніке за підсумками саміту пункт про необхідність "істотного" зниження обсягів викидів парникових газів, повідомляє Reuters з посиланням на джерела в керівництві Євросоюзу, який об’єднує 25 держав.
"Вони (лідери) домовилися про необхідність істотного зниження викидів парникових газів", цитує агентство слова джерела.
За словами джерел, лідери G8 прийняли також рішення про те, що запропонована американською стороною ініціатива щодо боротьби зі змінами клімату повинна бути передана на розгляд ООН. |
Детальніше>> |
|
 |
Президент Білорусі - персона нон-грата в Литві |
|
|
|
Президент Білорусі Олександр Лукашенко і понад п'ятдесят інших політиків та державних службовців цієї країни стали в Литві персонами нон-грата. |
Детальніше>> |
|
 |
У Китаї сталися масові зіткнення студентів з поліцією |
|
|
|
У місті Чженчжоу цетральної китайської провінції Хенань сталися масові вуличні зіткнення студентів з поліцією.
Причиною зіткнень стало побиття представниками правопорядку однієї зі студенток, яка торгувала сувенірами на вулиці, не маючи на те відповідного дозволу. |
Детальніше>> |
|
 |
|