Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Політика.    Дайджест.    Культура.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    zaxid.net.    Реклама.

4 червня 2007 р.

16:19 26-04-2017 -   На Львівщині запрацював перший центр у сфері захисту прав інтелектуальної власності
  16:18 26-04-2017 -   На Львівщині вшанували героїв та жертв Чорнобильської трагедії
  14:56 26-04-2017 -   Курс гуманного ставлення до тварин запровадять в усіх школах Львова
  14:52 26-04-2017 -   На вул. Городоцькій украли близько 20 щойно висаджених кущів спіреї
  13:27 26-04-2017 -   Небайдужих закликають допомогти доньці учасника АТО
  16:22 26-04-2017 -   В ОБСЄ заявили про загрозу ескалації на Донбасі
  16:15 26-04-2017 -   Співачка Джамала вийшла заміж
  14:56 26-04-2017 -   На Тернопільщині працівниця колонії передала в’язню наркотики у каві

Відбірковий матч чемпіонату Європи. Франція-Україні 2:0

Схоже не надто переймались відсутністю своїх лідерів французи, які відразу розпочали насідати на ворота Шовковського. До речі участь Олександра у матчі також була під питанням. Однак невеличке ушкодження, яке СаШо отримав напередодні не завадило взяти йому участь у поєдинку проти французів.

Господарі на початку зустрічі повністю володіли ініціативою, атакуючи як флангами, так і через центральну зону. Малуда активно трудився на лівому фланзі, однак українські захисники самовіддано протистояли французові. Бажання себе проявити було і у майже дебютанта, юного марсельського вундеркінда Насрі, який вдруге одягнув футболку своєї національної збірної.

Саме він на 10 хвилині матчу на підступах до штрафної «вирізав» м'яча зовнішньою стороною стопи у дальній від Шовковського кут, але удар йому не вдався. А що ж Україна? У Єзерського була нагода замкнути навіс зі штрафного Калініченка, однак не встиг до м'яча. Потужно пробивав Воронін - вище воріт.

З середини першої половини матчу українці заграли трохи активніше. У діях футболістів з'явилась упевненість, хоча розраховувати вони могли лише на котратаки. Та й грати саме другим номером, Блохін і планував. Принаймні така тактика могла принести свої дивіденди.

Однак жодна із команд у першому таймі стовідсоткових нагод відкрити рахунок не мала. До перерви більш хороші нагоди створили все-таки гості. Спочатку на 42 хвилині Михалик ледь не відправив м'яча у дальню «девятку», але пробив вище. А через три хвилини до воріт французів проривався Гусєв, пробити якому завадили захисники. У господарів Рібері пробив поруч із стійкой.

Відпочивши гравці збірної Франції активніше розпочали другий тайм. Відкривати рахунок у його дебюті мав Анелька. Отримавши у штрафній передачу він звільнився від опіки суперника, однак задалеко відпустив м'яча і Єзерський завадив йому пробити більш точно. Хоча м'яч пролетів у декількох сантиметрах від стійки. Пізніше з правого флангу в штрафну увірвався Малуда, на простріл якого відгукнувся Анелька. Удар гравця, якого хоче Манчестер, Шовковський накрив.

Як забивати м'ячі своїм партнерам продемонстрував ще один гравець, який хоче змінити клуб - Рібері. Центральні захисники збірної України не впильнували вихід Франка з побаченням на Шовковського. Приємною зустріч була для француза, який обвівши Олександра на 57 хвилині відкрив рахунок у матчі.

Французи повівши у рахунку, наче скуштувавши енергетичного напою, з більшими силами пішли у напад. І не дивно, що українці пропустили майже відразу другий м'яч. Малуда з центру поля закинув за комірець центральним захисникам «круглого», а Ніколя Анелька технічно обігравши Русола, зробив рахунок 2:0.

До завершення матчу нічого не змінилось. Лише Несмачний дозволив собі запустити м'яча вище воріт. «Не вистачає Україні забивного форварда», сказав відомий коментатор цього матчу і цього разу з ним не можна не погодитись.

Франція - Україна - 2:0

Голи: Рібері 57, Анелька 71

Франція: Купе, Клер, Галлас, Абідаль, Тюрам, Малуда, Насрі (Л. Діарра 82), Макелеле, Тулалан, Рібері, Анелька (Д.Сіссе 76)

Україна: Шовковський, Єзерський (Левченко 78) , Русол, Несмачний, Чигринський, Тимощук, Михалик, Гай, Калініченко (Ротань 65), Гусєв, Воронін (Воробей 72)

Попередження: Галлас, Тимощук