Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Аналітика.    Дайджест.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    zaxid.net.    Реклама.

19 травня 2007 р.

16:49 18-10-2017 -   «Укрзалізницю» мають повернути в підпорядкування Мінінфраструктури
  16:47 18-10-2017 -   У Львові планують відновити ще 20 тролейбусів
  14:40 18-10-2017 -   Випускники ПТУ та коледжів складатимуть ЗНО
  14:33 18-10-2017 -   Працівники Львівської митниці вилучили понад 500 пар контрабандного взуття
  14:28 18-10-2017 -   Сашко Семенов потребує допомоги, щоб перемогти лейкемію
  15:9 18-10-2017 -   В Україні створили інститут сертифікації військової техніки
  14:43 18-10-2017 -   Заробітчани отримають право на пенсію, купивши страховий стаж, - Пенсійний фонд
  14:38 18-10-2017 -   Кабмін доручив сформувати демографічний реєстр
  14:36 18-10-2017 -   З початку безвізу ЄС відвідали 7,5 млн українців
  14:37 18-10-2017 -   У Перу поліція виявила труби з 1,3 тоннами кокаїну
  13:34 18-10-2017 -   У Нідерландах відкрили надрукований на 3D-принтері велосипедний міст

Битва з вилученнями і без голів

Сьогодні, 19 травня, в поєдинку 27-го туру чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги львівські „Карпати” вдома зіграли внічию з донецьким „Шахтарем” 0:0. Враховуючи те, що київське „Динамо” вдома перемогло ФК „Харків” 2:0, гірники за три тури до завершення чемпіонату суттєво погіршили свої шанси на золоті нагороди.

Львівські "Карпати" як і обіцяли, дали бій донецькому "Шахтарю". У матчі 27 туру чемпіонату України "Карпати" у Львові зробили шанси "гірників" на золото ще більш примарними. Гру на стадіоні "Україна" футболом можна назвати лише в першому таймі. У заключній 45-хвилинці було багато грубої гри, вилучення та абсолютна інертність на завершальній стадії атаки.

Перший тайм давав уболівальникам, які заповнили стадіон "Україна", шанси на видовищний футбол. Уже на 10 хвилині Батіста міг забивати, але його удар з 10 метрів злету прийшовся вище воріт.

У перші ж 20 хвилин зустрічі перевагою володіли гості, але більш небезпечно контратакували "Карпати". На 15 хвилині Кобін виманив з воріт Шуста і намагався його обіграти на куту штрафного майданчика, після чого відпасував на Ковєля, який з 15 метрів пробивав у пусті без голкіпера ворота, але замість кіпера відіграв Кучер, що вибив м`яч в поле.

На 24 хвилині перший небезпечний момент у "Шахтаря". Вукіч пробивав з 14 метрів, але м`яч зрикошетив від захисника і летить поруч зі штангою. Через три хвилини до атаки підключається Чигринський і в штрафній "Карпат" пробиває з 12 метрів і влучає у захисника.

У першій частині гри небезпечно пробивав Ткачук - вище воріт.

Друга частина гри розпочалася незапланована перш за все для Мірча Луческу. Зробивши подвійну заміну форвардів: замість Бєліка та Адріано вийшли Брандау та Маріка, як донеччани опинилися в меншості.

На 47 хв у центрі поля ігровий епізод і зчепилися Іщенко та Вукіч. Харківський арбітр Ігор Подушкін показує, що порушив правила "гірник" і це не подобається сербу, який поривався щось сказати судді. Подушкін же довго не думав і відразу показує Вукічу червону картку, а Іщенку - жовту.

Після цього моменту на полі точилася жорстка гра. Гравці постійно порушували правила, а на 62 хвилині після зіткнення залишив поле на ношах 19-річний Ткачук, який більше не повернувся у гру.

На 64 хвилині арбітр показує другу жовту картку за гру рукою Батісті і за секунду перед бразильцем з`явилася червона картка і прохання залишити поле.

Надалі футбол перетворився і догравання матчу обома командами. "Карпати", схоже, були задоволені і нічийним рахунком, а чемпіони України просто перестали грати.

На 87 хвилині один з найреальніших моментів забити у грі втратив Брандау, який після прострілу Матузалема пробивав під поперечину, і "Карпати" вже рятує Тлумак, який у стрибку переводить м`яч на кутовий.

У додані арбітром три хвилини жодна з команд так і не пробила по воротах, закінчивши східно-західне протистояння "сухою" нічиєю.

„Я вважаю, що рахунок 0:0 у поєдинку „Карпати” - „Шахтар” абсолютно по грі. „Карпати” - це сильна команда, тим паче за такої підтримки вболівальників”, - заявив на прес-конференції головний тренер ФК „Шахтар” Мірча Луческу.

На думку румунського тренера, його команда створила більше небезпечних моментів біля чужих воріт, ніж футболісти „Карпат”. Пану Луческу натомість хотілося б, аби „Карпати” раділи не тільки нічиїй з такими командами як „Шахтар”, а прагнули їх перемогти. Від цього, на його думку, зростав би рівень українського футболу. Звоніміра Вукіча, котрого вилучили з поля за неспортивну поведінку, Мірча Луческу пообіцяв покарати.

Виконуючий обов’язки головного тренера ФК “Карпати” Юрій Дячук-Ставицький залишився задоволений підсумком гри. Наставник „Карпат” зазначив, що у кількох епізодах не пощастило Ковєлю та Батісті на завершальній стадії атак. Оборона команди, на думку Дячука-Ставицького, зіграла чітко, в результаті чого чемпіони України не забили жодного голу. Якщо у наступних матчах на стадіоні „Україна” буде така ж підтримка львівських вболівальників, то Дячук-Ставицький пообіцяв, що його підопічні гратимуть ще краще.

"Карпати" - "Шахтар" - 0:0