Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Перша сторінка  » 


Регіонали бояться відставки уряду
 
Заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді 5-го скликання Василь Кисельов вважає період до 19 травня досить небезпечним, оскільки в цей час уряд Віктора Януковича може бути відправлений у відставку.

За його словами, «зараз найскладніший і найнебезпечніший період, оскільки до 19 травня Президент має або підписати закон про внесення змін до бюджету, або накласти на нього вето». При цьому Кисельов відзначив, що якщо закон не буде підписаний Президентом Віктором Ющенком, то Олександр Мороз як Голова ВР зобов’язаний опублікувати його в газеті «Голос України», і після цього він вступає в силу.

Кисельов відзначив, що цим законом передбачено, що «18 мільйонів громадян України отримають істотні надбавки до пенсій, зарплат». Він вважає, що в зв’язку з цим президентська команда «намагатиметься відправити Кабінет Міністрів у відставку, щоб не дати можливості цьому уряду виконувати рішення Верховної Ради».

За словами Кисельова, рішення про відставку уряду Януковича може бути проведене через будь-який районний суд. «Ми зараз у напрузі, тому що цей період найскладніший і найнебезпечніший», - відзначив він.

При цьому Кисельов відзначив, що «це не вся небезпека». Він вважає, що наполягання опозиції на проведенні виборів у найближчі терміни – це спроба зробити все для того, щоб «їх результати сфальсифікувати». «Ви бачите, як вони женуть ці вибори – їм потрібно фальсифікувати їх, а нам це не потрібно», - відзначив Кисельов.

Нагадаємо, 4 травня Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік». Парламент проголосував за урядовий законопроект, яким передбачається, зокрема, збільшити витрати на оплату праці працівників бюджетної сфери на 4,2 млрд. грн.

За матеріалами УНІАН, proUA.

Обговорити в форумі» 
Вибори відбудуться 15 липня
 
Дострокові вибори до Верховної Ради відбудуться 15 липня. Таку заяву зробив секретар Ради національної безпеки та оборони Іван Плющ в інтерв’ю «КоммерсантЪ-Украина». «Термін проведення виборів – 60 днів, він властивий більшій половині європейських країн. Вчора ми попросили президента дати нам ще трохи часу – робоча група працює і сьогодні, і всі ці дні. Думаю, в середу ми все закінчимо, тому можна говорити, що вибори відбудуться через 60 днів після середи», - сказав Плющ.
Детальніше>>
» 
Гавриш вважає, що нову Раду Президент теж розпустить
 
Суддя Конституційного Суду Степан Гавриш вважає, що Верховна Рада, яку виберуть на дострокових виборах, буде «технічною» і Президент її теж розпустить. Про це Гавриш заявив в інтерв’ю газеті «Известия в Украине».
Детальніше>>
» 
Конституційний Суд відкрив провадження по другому указу Ющенка
 
Конституційний Суд України відкрив провадження у справі відносно конституційності указу Президента Віктора Ющенка про розпуск парламенту від 26 квітня. Про це говориться на офіційному сайті КС.
Детальніше>>