Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Соціум.    Дайджест.    Культура.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Події.    КуПол: Новини.    zaxid.net.    Реклама.

11 травня 2007 р.

16:28 26-07-2017 -   У львівській психіатричній лікарні шукали вибухівку
  14:29 26-07-2017 -   Львівський трамвай подорожчає до 3 грн
  14:27 26-07-2017 -   Цього року у Львові ремонтують 3 аварійні житлові будинки
  14:25 26-07-2017 -   Львів молитвою вшанує пам’ять загиблих у Скнилівській трагедії
  13:9 26-07-2017 -   У квартирі львів'янина слідчі під час обшуку виявили 100 кг бурштину
  17:14 26-07-2017 -   Доступні ліки: з 1 серпня розширять список препаратів
  14:33 26-07-2017 -   В Україні знімають документальний фільм про участь жінок у війні на Донбасі

champion.com.ua

На матч-відповідь 1/2 фіналу кубка України харківський «Металіст» відправився у піднесеному настрої. Напередодні підопічні Мирона Маркевича з рахунком 5:1 перемогли у чемпіонаті ще одну столичну команду, муніципальний «Арсенал». Завдяки цьому харків'яни впевнено почувають себе на третьому місці у турнірній таблиці чемпіонату. Що ж до цьогорічного розіграшу кубка, то «біло-сині» по-черзі пройшли «Гірник-Спорт», «Енергетик», «ФК Львів», «Іллічівець» і в півфіналі потрапили на «Динамо». Нагадаємо, що перша зустріч у Харкові завершилась з рахунком 1:0 на користь киян, в якій точним ударом відзначився Артем Мілевський.

У кубку України «Динамо» та «Металіст» зіграли між собою 8 матчів і у жодному харків'янами не вдавалось перемогти. Тому виходячи сьогодні на поле, підопічні Мирона Маркевича планували зламати неприємну для себе традицію. Першу небезпечну атаку створили господарі, коли Клебер отримавши м'яча у штрафній не зміг вчасно пробити і захисник відвів загрозу. Після цього два кутових у виконанні «Динамо» ледь не завершились взяттям воріт, проте інший бразилець, Рінкон головою пробив не точно.

Відкрити рухунок гості могли також після подачі кутового. На 14 хвилині Рикун зробив передачу від прапорця на дальню штангу, а Шовковський помилився на виході. Цим скористався Антонов, однак нападник пробив поруч зі стійкою воріт. А в наступній атаці «біло-сині» вийшли вперед. Під час контратаки Антонов обігрує Родріго, зближується із Ващуком та віддає передачу Фоміну. Руслан не довго думаючи відразу переправляє м'яч у сітку воріт «Динамо» - 0:1.

Проте не довго тішились гості, оскільки через хвилину рахунок стає нічийним. Це Несмачний з лівого флангу зробив навісну передачу на Ротаня, який спочатку пробив у перекладину, а повторним ударом надіслав м'яча на Клебера, який практично з лінії воріт добив круглого у сітку - 1:1. Знову атакує «Динамо»: Діого обігрує двох захисників, віддає на Клебера, який з-під Гуйє пробиває не точно.

А на 23 хвилині у ворота «Металіста» було призначено пенальті. Атаку «Динамо» зупиняє Горяїнов, який у штрафній збиває прохід Діого. Сам бразилець пробивав з одинадцятиметрової позначки і ... воротар відбиває, але на жаль для прихильників харків'ян першим на добиванні був захисник «біло-синіх» Родріго - уже 2:1. Змінити ж рахунок до перерви жодній із команд не вдалось, хоча небезпечні моменти виникали біля обох воріт.

Щойно розпочався другий тайм, як уже «Металіст» отримав право пробити пенальті. Віталій Мандзюк, який вийшов на заміну збиває нігерійського нападника Онєкачі Нвоху, а Рикун забиває Шовковському - 2:2. З початку другого тайму гра проходить на зустрічних курсах і команди практично не тримають м'яча у центрі поля. Так на 53 хвилині після штрафного у виконанні Алієва «гаряче» було у штрафній «Металіста», гравці якого ледь вибили «круглого» подалі від воріт.

Активно увійшов у гру нігерієць Нвоха, але відзначитись нападнику не вдалось. Натомість футболісти «Динамо» до завершення поєдинку зробили це ще двічі. Спочатку з третьої спроби реалізував пенальті Рінкон, а за 4 хвилини до закінчення основного часу крапку в зустрічі поставив Гусєв, використавши навіс з кутового Алієва.

«Динамо» (Київ) - «Металіст» (Харків) - 4:2

Голи: Фомін 16, Клебер 17, Родріго 23, Рикун пен. 49, Діого Рінкон пен.82, Гусєв 86

Динамо: Шовковський, Гіоане (Алієв 46), Ващук, Родріго, Несмачний, Гусєв, Юссуф, Чернат (Мандзюк 46), Ротань, Діого Рінкон, Клебер. Тренер - А.Демяненко.

Металіст: Горяїнов, Хомин, Бабич, Валяєв, Слюсар, Данилов, Фомін (Діденко 76), Рикун (Девіч 69), Папа Гуйє, Бордіян, Антонов (Онєкачі 46). Тренер - М.Маркевич.

Попередження: Данилов, Гіоане, Несмачний, Бабич, Папа Гуйє, Родріго

»
Футбол. Ющенко залучив до Євро-2012 Януковича та Кравчука

Президент України Віктор Ющенко увів до складу організаційного комітету з підготовки до проведення в країні фіналу Чемпіонату Європи 2012 року Прем'єр-міністра Віктора Януковича і ряд інших членів уряду.
  ·  Ющенко вимагає не обговорювати Указ про розпуск парламенту, а виконувати його