Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Поступ реляксу  » 


ГОРОСКОП
 
ОВЕН

Не тікайте від долі. Усе одно в неї довгі руки, які дістануть вас навіть у Гамериці, візу до якої пропонує вам купити Козеріг. Усе одно документи в нього фальшиві.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня вам не можна пити, гуляти і зраджувати дружину. Світова карма вже нависла над вам через ваші походеньки й готова дати вам по голові, по аурі і по всіх астральних каналах.

БЛИЗНЮКИ

Будьте добрішими. Не лупцюйте своїх дітей, дружину і кота. Не кричіть на підлеглих. Не оминайте людей, які підходять до вас зі словами: "Ми люді нє мєстниє, пагарєльци...", -- і просять десять копійок. Може, хоч тоді нарешті відчуєте себе людиною.


РАК

Ви нарешті посміливішаєте. Посміливішаєте настільки, що не страшні вам будуть ні теща, ні шеф, ні світова карма, яка нависла зовсім поряд -- над сусідом-Тельцем.

ЛЕВ

Наступного тижня віддайтеся мріям про сонце, море, троянди й кохання. Іншого виходу у вас немає -- реальність принесе вам лише дощ, калюжі, похмілля й шпичака від кактуса.

ПАННА

Тиждень удалий для тихого сімейного відпочинку. Тому зорі радять нарешті трохи відволіктися від роботи і висиджування по барах і нарешті зайнятися створенням сім'ї, з якою ви могли б тихо відпочити.


ТЕРЕЗИ

Ваша енергійність дивуватиме усіх: родичів, друзів, знайомих, сусідів і навіть звичайних перехожих. Найбільше ж вона здивує правоохоронні органи, яким буде дуже важко довести в суді, що за п'ятнадцять хвилин одна людина може пограбувати вісім банків і один цигарковий кіоск.

СКОРПІОН

Вас відвідає дух Мауглі. Він подивиться на вас замріяно і скаже: "Ми з тобою одної крові". Але це буде не найгірше. Найгірше -- це пантера Багіра у ванні і ведмідь Балу в туалеті.

СТРІЛЕЦЬ

Вам пощастить. Ви знайдете купу грошей, за які можна було б купити омріяні авто, віллу і костюм від Кардена. Шкода, що гроші фальшиві.

КОЗЕРІГ

На вас чигає небезпека. Прибутковий бізнес -- фальшиві паспорти і візи -- може накритися. СБУ може вийти на ваш слід. І все через долю й непоступливого сусіда- Овна, який занадто довіряє гороскопам.

ВОДОЛІЙ

Зорі радять не робити нічого протизаконного. Але не вишукуйте поглядом співробітників спецслужб, які сіли вам на хвіст. Просто від минулого тижня нічого не змінилося: порушувати закон і далі негарно.

РИБИ

Знайдіть собі тиху місцину, де можна відпочити від навколишньої суєти, набридливих людей і вибриків лихої долі. Найкращий варіант -- сусідський підвал. По-перше, сусід у відрядженні, по-друге, у нього в підвалі кілька пляшок чудового французького вина. Щоби не докоряло сумління, переконайте себе, що вино ви йому колись віддасте.

Обговорити в форумі» 
Традиції доброї кави
 
Віденська кав'ярня
Кава для Львова з давніх часів мала неабияке значення. Тут її п'ють вже не одне століття. Тому, традиційно, найкращих друзів та знайомих ми запрошуємо "на каву" у найстарішу львівську кав'ярню "Віденська".
Детальніше>>
»  НАША АФІША
ТЕАТРИ
 
Оперний (тел.:72-88-60)

2 (сб) "Запорожець за Дунаєм". 18.00

3 (нд) "Циганський барон". 18.00
Детальніше>>
»  НАША АФІША
ІМПРЕЗИ
 
Філармонія (тел.: 72-58-64)


14 (чт) Вечір пам'яті видатної української співачки Соломії Крушельницької за участю артистів Львівської філармонії. 18.00
Детальніше>>
»  НАША АФІША
ВИСТАВКИ
 
Фотогалерея В. Пилип'юка (просп. Т. Шевченка, 14; тел.: 72-91-81)

Виставка швейцарських світлин Любомира Винника

Галерея мистецтв (вул. Стефаника, 3; тел.: 72-80-60)

Графіка Євгена Безніска.
Детальніше>>
»  НАША АФІША
КІНОТЕАТРИ
 
Галицький центр кіномистецтва (тел.: 72-36-30)

"Хеловін"", США, 2002, 10.00, 11.40, 13.20, 15.00, 16.40, 18.30
Детальніше>>