13:14 22-09-2017 -   Вихідні в жовтні: скільки відпочиватимуть українці
  13:12 22-09-2017 -   Луценко шокований станом другої лінії оборони в зоні АТО
  10:44 22-09-2017 -   Житомирщину накрив аномально великий град
  15:15 22-09-2017 -   Актрису з "Мухтара" ввели в кому через травму
  13:11 22-09-2017 -   У російській Держдумі з виставки вкрали хамон
  13:9 22-09-2017 -   Вчені назвали легкий спосіб продовження життя
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм

·  ·

___________________________________________________________________________

"Карпати" удома поступилися "Таврії"
champion.com.ua

Гра 23 туру чемпіонату України між місцевими "Карпатами" та сімферопольською "Таврією" закінчилася перемогою гостей. Інтрига зумовлена тим, що "Карпати", як і "Таврія" всерйоз борються за місце у Кубку УЄФА, і втрачати очки їм аж ніяк не можна. Ці команди дихають одне одному вспину, набравши по 31-му очку. В турнірній таблиці чемпіонату вони займають відповідно 5-е і 6-е місце відповідно. Лише переможець цього матчу залишав шанси на боротьбу за місце в єврокубках.

Непередбачуваність протистояння була продемонстрована вже на початку матчу. На 8-ій хвилині Сучков порушив правила на лівому фланзі захисту. Голайдо подав у штрафний майданчик, і Гуменюк, вигравши боротьбу на другому поверсі, класно зрізав його у ворота. Після взяття воріт суперника, окрилена успіхом "Таврія", не відсиджуючись у захисті, знов пішла вперед. Вже на 12-ій хвилині матчу, Любенович класно пробив з 25 метрів, і Налєпа не без труднощів перевів м'яч на кутовий.

За тим вже "Карпати", жадаючи реабілітуватися на очах у власних вболівальників, захопили територіальну перевагу, але без гострих моментів.
А сімферопольці часу не гаяли і вже на 30-ій хвилині знову розписалися у воротах Налєпи. Ідахор обікрав Петрівського на підступах до штрафного майданчика, і ввірвавшись туди, майстерно пробив повз Налєпу. М'яч влучив у стійку, але Лакі був першим на добиванні, зробивши рахунок 2:0. Цей м'яч остаточно деморалізував львівян, і до кінця тайму вони не створили жодного моменту. Треба зауважити, що боротьба була дуже коректною- жодного попередження за перший тайм.

Другий тайм розпочався з грубого фолу Годвіна. Який за підкат ззаду отримав перший гірчичник у матчі. "Таврія" продовжувала тиснути і ледь не відзначилася втретє. На 49-ій хвилині матчу, після подачі з кутового, Ідахор знов ледь не скористався необчністю захисників львівян у власному штрафному, але не влучив по м'ячу. Псля цього "Карпати"
Трохи оговталися і створили низку моментів, серед яких запам'ятався удар Сучкова з 30-метрів на 52-ій хвилині.

Тодіч не без труднощів відбив цю гармату, а Кобін невдало зіграв на добиванні. Перевага "Капрпат" була тотальною, але без голів.
Дуже красивий і динамічний момент стався на 71-ій хвилині коли Батіста навісив з правого флангу, і Фещук прекрасно пробив зльоту у падінні ножицями, але м'яч пройшов у сантиметрі від дальньої стійки. В останні 10 хвилин матчу "Карпати" більше атакували, але загрожували воротам суперника лише ударами здалеку, а єдиний 100-відсотковий момент втратив Фещук, пробивши повз ворота з трьох метрів, після навісу Федоріва з правого флангу.

"Карпати" - "Таврія" - 0:2

Голи: Гуменюк,8; Ідахор,30.

"Карпати":Налєпа, Федорів, Петрівський, Пшеничних, Тимчишин, Ґодвін, Шмаков(к.) (Платон,33), Кобін, Сучков(Сворак,75), Батіста, Ковєль(Фещук, 63)

"Таврія":Тодіч, Першин, Омоко, Зельмикас, Йокшас(Васіляускас,92), Снітко, Любеновіч(Іванов, 90), Галюза, Голайдо, Гоменюк, Ідахор(Заборовський. 89)

Попередження: Годвін,47; Снітко,56; Зельмикас,60.

»
Футбол. Чемпіонат України. Результати інших матчів 23 туру
champion.com.ua, 22.04.07

"Динамо" - "Ворскла" - 1:1

Голи: Корреа 71 - Груміч 51

"Динамо": Шовковський, Гіоане, Корреа, Клебер, Ротань (Туре 70), Шацьких (Мілевський 61), Михалик, Гусєв, Ващук, Родріго, Маркович (Чернат 82)

"Ворскла": Пятов, Далку, Стоян, Груміч, Чижов (Артюх 73), Пуканич (Кондратюк 78), Левіга (Янузі 46), Цуррі, Медведєв, Джурічіч, Ярмаш
  ·  Податківці Львова попередили 46 фактів незаконного відшкодування ПДВ
  ·  Позиція опозиції: “Заколоту – ні! Виборам – так!”
  ·  У Януковича пропонують новий Універсал
  ·  Мороз підготував меморандум примирення
  ·  Президент наполягає на референдумі щодо змін до Конституції
  ·  Саркозі і Руаяль вийшли в другий тур президентських виборів у Франції (оновлено)
  ·  Віце-прем’єр Польщі: у польсько-російських стосунках настає "льодовий період"