Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Аналітика.    Політика.    Точка зору.    Дайджест.    Культура.    Пост-Factum.    Спорт-Поступ.    Події.    КуПол: Новини.    Реклама.

11 квітня 2007 р.

14:54 29-05-2017 -   У Львові через невивезене сміття та навалу щурів перекриватимуть дорогу
  14:44 29-05-2017 -   Зовсім скоро на Львівщині розпочнеться призов офіцерів запасу
  14:41 29-05-2017 -   Завтра на Львівщину приїде Володимир Гройсман
  14:23 29-05-2017 -   У Львові створять сайт для незрячих людей
  14:21 29-05-2017 -   Проект реконструкції Замарстинівського парку найближчим часом подадуть на експертизу
  14:58 29-05-2017 -   Підозрюваних у мукачівській стрілянині відпущено
  14:52 29-05-2017 -   У Києві затримали педофіла, який роками розбещував дітей співмешканки
  14:48 29-05-2017 -   Адвокати Януковича хочуть, щоб суд допитав Порошенка
  14:46 29-05-2017 -   Податківець на Київщині отримав подарунком 2 млн грн від дружини
  14:42 29-05-2017 -   Україна несе відповідальність за довгі черги на кордоні, - прикордонна служба Польщі
  14:51 29-05-2017 -   Генетики Китаю зібралися клонувати Леонардо да Вінчі
  14:50 29-05-2017 -   Вчені довели можливість розмноження в космосі
  11:41 29-05-2017 -   У Ворохті 19-річний юнак загинув, зірвавшись з тарзанки
  11:36 29-05-2017 -   Смерть на фестивалі у Нью-Йорку: через нерозкритий парашут загинув військовий
  10:17 29-05-2017 -   У Каннах перемогла шведська картина "Квадрат"

·  ·

___________________________________________________________________________

"Карпати" здолали непоступливий "Іллічівець" – 1:0

Львівські «Карпати» у суботу, 7 квітня, провели черговий матч чемпіонату України у вищій лізі. Цього разу львів’яни приймали на стадіоні «Україна» маріупольський «Іллічівець» і перемогли з рахунком 1:0.

Підопічні головного тренера «Іллічівця» Івана Балана з перших хвилин гри довели, що матч планують провести за таким же сценарієм, як і минулу гру з донецьким «Шахтарем»: «Іллічівець» віддав ініціативу «Карпатам» і зробив ставку на швидкі контратаки з одним нападником на вістрі. Нагадаємо, у минулому турі маріупольці сенсаційно відібрали очки у чемпіона України «Шахтаря», зігравши з донеччанами внічию 1:1.

Як виявилося, львів’яни були готові до такого перебігу подій, досить вдало перехоплювали дальні передачі суперника й на початку першого тайму контролювали м’яч. З самого початку матчу «Карпати» пішли в атаку. Хоча нагоди забити гол мали Годвін, Федорів, Кобін, проте підопічні Олександра Іщенка зуміли пробити насичений захист маріупольців тільки на 21 хвилині: після дальнього пасу білоруського флангового півзахисника Аляксєя Сучкова, нападники «Карпат» дали собі раду із захистом «Іллічівця», і Лєанід Ковєль, вийшовши один на один з воротарем маріупольців Шуховцевим, влучно пробив повз голкіпера.

Після забитого голу «Карпати» відійшли у захист і могли пропустити: після подачі з флангу небезпечно пробив Олександр Малигін: на щастя, для львівського клубу м’яч пролетів над поперечиною.

У другому таймі Євгена Шмакова замінив Руслан Платон. Як не дивно, гравець, котрий, зазвичай, грає у нападі, цього разу зайняв позицію опорного півзахисника і діяв на ній досить непогано. У другій половині зустрічі львівські футболісти здебільшого оборонялися. При цьому львівські захисники кілька разів грубо помилилися, але добре зіграв воротар Мацей Налєпа, врятувавши «Карпати» від, здавалося б, неминучого голу. Водночас карпатівці намагалися контратакувати, однак Батіста не зміг реалізувати чудові гольові моменти.

Склади команд:

«Карпати»: Налєпа – Федорів, Іщенко, Петрівський, Пшеничних – Сучков (Ситник, 74), Шмаков (Платон, 46), Годвін, Кобін – Батіста, Ковєль.

«Іллічівець»: Шуховцев – Краснопьоров, Олефір, Кулаков (Ара Акобян, 70), Мальцев, Малигін – Єсін, Мазурнеко, Кривошеєнко, Конюшенко – Арам Акобян (Оберемко, 58).

Голи: Лєанід Ковєль, 21 хв.

Попередження: Мазуренко, 18 хв.

За матеріалами ЗІКу

»
Теніс. Кубок Девіса. Догралися до Нігерії
champion.com.ua

Збірна України з тенісу програла у матчі другої євро-африканської зони Кубка Девіса команді Греції з рахунком 2:3.

Тепер на українців очікує матч за збереження прописки в євро-африканської зони проти команди Нігерії. Ігри пройдуть 20-22 липня 2007 року.

Що стосується гри з греками, то українці стартували з перемоги. У першій грі Сергій Стаховський переміг Александра Якуповича з рахунком 6:3, 6:1, 6:2. У наступному матчі греки відігралися.
»
Футбол. Шевченко виводить "Челсі" у півфінал

Лондонський "Челсі", який після домашньої нічиєї у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з "Валенсією" поступився роллю фаворита, зумів пробитися до півфіналу турніру. У грі на "Местальі" лондонці виграли з рахунком 2:1. Переможний гол для команди Жозе Моурінью приніс влучний удар Ессьєна на 90-ій хвилині матчу.