Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Аналітика.    Політика.    Точка зору.    Дайджест.    Культура.    Пост-Factum.    Спорт-Поступ.    Події.    КуПол: Новини.    Реклама.

11 квітня 2007 р.

14:52 27-07-2017 -   Синютка розповів, скільки сміття насправді продукує Львів і скільки грошей крали на вивезенні ТПВ
  14:1 27-07-2017 -   На Самбірщині відзначили День поля
  14:0 27-07-2017 -   Рівень злочинності на Львівщині знизився майже на 17%
  13:59 27-07-2017 -   Рівень злочинності на Львівщині знизився майже на 17%
  13:58 27-07-2017 -   Просідання у Вірменському дворику підрядники усунули
  14:48 27-07-2017 -   Кошти на «Стіну» розкрадала фіктивна фірма, якою «керувала» прибиральниця, – НАБУ
  14:46 27-07-2017 -   Хресна хода в Києві: прийшли шість тисяч осіб
  13:54 27-07-2017 -   У центрі Дніпра вибухнуло авто з дівчиною за кермом
  13:48 27-07-2017 -   Звільнено суддю, в якого знайшли $300 тисяч і угорський паспорт
  13:17 27-07-2017 -   У МОЗ оприлюднили новий реєстр препаратів програми «Доступні ліки»
  13:56 27-07-2017 -   Уряд Фінляндії планує оцифрувати всі архіви до 2030 року
  13:51 27-07-2017 -   Легендарне фото Ейнштейна продадуть на аукціоні: ціна стартує від $100 тисяч
  13:49 27-07-2017 -   Наносупутники для дослідження Альфи Центавра уже випробовують на орбіті
  13:18 27-07-2017 -   Американці знімуть художній міні-серіал про Чорнобильську катастрофу
  12:16 27-07-2017 -   У Пакистані дівчину публічно зґвалтували за рішенням сільської ради

·  ·

___________________________________________________________________________

Футбол. Шевченко виводить "Челсі" у півфінал
champion.com.ua

Лондонський "Челсі", який після домашньої нічиєї у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з "Валенсією" поступився роллю фаворита, зумів пробитися до півфіналу турніру. У грі на "Местальі" лондонці виграли з рахунком 2:1. Переможний гол для команди Жозе Моурінью приніс влучний удар Ессьєна на 90-ій хвилині матчу.

Перший тайм цього протистояння нагадував перший матч між цими командами. "Челсі" мав територіальну перевагу, а забила першим "Валенсія". На 31 хвилині швидка атака "Валенсії" і Морьєнтес з метрів 12-ти пробиває у штангу. А за дві хвилини "Валенсія" забила. Хоакін навішує з правого флангу і центральні захисники "Челсі" втрачають Морьєнтеса, який замикає простріл - 1:0.

Через хвилину вже Сільва міг забивати, але його удар відбиває Чех.

У "Челсі" наприкінці тайму удару головою завдає Дрогба і лише політ Канісареса у бік 9-ки рятує "Валенсію" від голу.

Андрій Шевченко в першому таймі був знову у тіні і запам`ятався тим, що на українцю заробив жовту картку дель Орно.

Другий тайм став бенефісом Шевченка. На 52 хвилині Дрогба бореться у штрафній за м`яч і від дель Орно він відскакує до українця, котрий з трьох метрів забиває, зрівнюючи рахунок у грі - 1:1.

Варто сказати, що для Шевченка цей гол став 59-им в єврокубках. На 54 хвилині Шевченко пробиває здалеку і м`яч пролітає поруч із хрестовиною.

Після рахунку 1:1 обидві команди стали обережніше. І вже "Челсі" виглядав більш переконливо. На 65 хвилині удар головою Баллака і знову "Валенсію" рятує Канісарес.

Коли вже більшість футболістів мріяла про додатковий час на "Месталью" прийшла біда у вигляді Ессьєна. Іде 90 хвилина, і Ессьєн отримує чудовий пас від Шевченка і неочікуваним ударом у ближній кут воріт змушує капітулювати Канісареса, що може записати цей гол і на свій рахунок. Після цього м`яча Моурінью робить відразу подвійну заміну і замість Шевченка та Лемпарда виходять Калу та Макелеле, а за дві хвилину звучить фінальний свисток, який виводить "Челсі" до півфіналу.

В 1/2 фіналу "Челсі" буде грати з переможцем пари "ПСВ" - "Ліверпуль".

Чвертьфінал. Матч у відповідь.

"Валенсія" (Іспанія) - "Челсі" (Англія) - 1:2
Голи: 1:0 - Морьєнтес (32), 1:1 - Шевченко (52), 1:2 - Ессьєн (90).

Валенсія: Канісарес, Мігель, дель Орно, Айяла, Альбельда, Вілья, Морьєнтес (Ангуло, 65), Хоакін, Альбіоль ((Угу Віана, 72), Сільва, Моретті.

Челсі: Чех, Е.Коул, Ессьєн, Рікарду Карвалью, Обі Мікель, Террі, Діарра (Д.Коул, 46), Баллак, Лемпард, Шевченко, Дрогба.

Попередження: Ессьєн (4), Баллак (21), дель Орно (45), Альбельда (51), Айяла (60), Моретті (62).

Перший матч: 1-1.

»
Теніс. Кубок Девіса. Догралися до Нігерії

Збірна України з тенісу програла у матчі другої євро-африканської зони Кубка Девіса команді Греції з рахунком 2:3.

Тепер на українців очікує матч за збереження прописки в євро-африканської зони проти команди Нігерії. Ігри пройдуть 20-22 липня 2007 року.

Що стосується гри з греками, то українці стартували з перемоги. У першій грі Сергій Стаховський переміг Александра Якуповича з рахунком 6:3, 6:1, 6:2. У наступному матчі греки відігралися.
»
"Карпати" здолали непоступливий "Іллічівець" – 1:0

Львівські «Карпати» у суботу, 7 квітня, провели черговий матч чемпіонату України у вищій лізі. Цього разу львів’яни приймали на стадіоні «Україна» маріупольський «Іллічівець» і перемогли з рахунком 1:0.