Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Дайджест.    Аналітика.    Політика.    Культура.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Події.    КуПол: Новини.    Реклама.

3 квітня 2007 р.

11:4 23-11-2017 -   Сторінку Львівського військкомату зі списками ухилянтів заблокували у Facebook
  10:59 23-11-2017 -   В Буську урочисто відкрили два спортивних майданчики
  10:33 23-11-2017 -   «Львівобленерго» знеструмить частину будинків у п’яти районах Львова
  10:32 23-11-2017 -   На об’їзній Львова у ДТП потрапили п’ять автомобілів
  10:23 23-11-2017 -   Під час аварії загинув боєць АТО зі Львівщини
  11:3 23-11-2017 -   Українським військовим дозволили носити вуса і бороди
  10:56 23-11-2017 -   В Україні впало виробництво горілки
  10:30 23-11-2017 -   У Полтаві побили суддю Ларису Гольник
  10:29 23-11-2017 -   Зарплата жінок становить лише 80% чоловічої, - Кабмін
  10:28 23-11-2017 -   Вулицю в Запоріжжі назвали іменем «кіборга», який загинув в Донецьку
  11:1 23-11-2017 -   Кріштіану Роналду побив черговий рекорд Ліги чемпіонів
  10:55 23-11-2017 -   Великобританія вилетіла з п'ятірки найбільших економік світу

champion.com.ua

У п`ятому поспіль матчі донецький "Металург" під керівництвом досвідченого Ко Адріансе не може виграти. Після трьох поспіль поразок "металурги" в Донецьку внічию завершили матч із львівськими "Карпатами". Рахунок гри 3:3.
Гості першими відкрили рахунок. Вже на 8 хвилині помиляється захист "Металурга" і Сучков пробив влучно повз Воробйова - 0:1. Через 11-ть хвилин після навісу з лівого флангу влучний удар Косиріна поновлює рівновагу.

З таким рахунком перший тайм і закінчився. У заключній 45-хвилинці обидві команди показали відкритий футбол і глядачі побачили ще чотири голи.

Спочатку вперед знову вийшли "Карпати", після удару Ковеля рахунок став 1:2.

У наступній атаці "Металург" знову робить нічию. Простріл з лівого флангу ударом головою замикає Окодува.

На 66-ій хвилині вперше у цій грі вперед вийшли господарі. Після серії рикошетів м`яч приземлився на голову Косиріну, і той ударом головою відправляє його в кут, а Прийомов для підстраховки з лінії воріт ще й добавляє ногою - 3:2.

Зрівняли рахунок "Карпати" на 72 хвилині. Після того як м`яч влучив у руку Чечеру суддя призначив 11-метровий удар. Батіста пробив чітко в кут воріт - 3:3.

У подальші 15 хвилин матчу команди заграли більш обережно, а спалах активності був у останні три хвилини.

Першими момент вирвати перемогу мали львів`яни. Сучков пробив з гострого кута - Воробйов парирує, Платон на добиванні влучив знову у кіпера господарів, м'яч відлетів до Шмакова, і той уже з 13-ти метрів не влучає практично у пусті ворота.

У донецького "Металурга" змарнував нагоду забити Деметрадзе, який з двох метрів пробив вище воріт Налєпи. У вже доданий час Платон вибігав сам на сам з Воробйовим, але з кута штрафного майданчика пробив не влучно.

На цьому гра закінчилася і заробленим очком мають бути задоволені обидві команди.

"Металург" (Донецьк) - "Карпати" - 3:3
Голи: Косирін 19, Окодува 58, Прийомов 66 - Сучков 8, Ковель 56, Батіста 72 - з пенальті.

"Металург": Воробйов, Бечірі, Незірі, Фернандес (Бусаіді 46), Чечер, Глад, Міту, де Олівейра (Окодува 46), Зезе, Косирін, Прийомов (Деметрадзе 76) "Карпати": Налєпа, Іщенко, Лапко (Тимчишин 74), Петрівський, Федорів, Кобін, Пшеничних, Сучков, Шмаков, Батіста (Ситник 90), Ковель (Платон 73).

Попередження: Глад 52 - Іщенко 6, Лапко 50, Батіста 77.