Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Перша сторінка  » 


БЮТ і "Наша Україна" нарешті створили коаліцію…Опозиційну
 
Те, чого не вдалося довести до логічного завершення помаранчевим союзникам після парламентських виборів, коли вони були за крок від влади, нарешті матеріалізувалося. Однак, вже, умовно кажучи – за годину до розстрілу.
Коли про владу залишається лише мріяти, а опоненти методично і неухильно підминають під себе ті залишки повноважень, які ще залишилися в руках єдиного помаранчевого при владі – Президента.

У суботу, 24 лютого лідер БЮТ Юлія Тимошенко і голова ради НСНУ Віктор Балога підписали угоду про створення єдиної опозиції. Перед підписанням Тимошенко висловила сподівання, що "таким чином, мінімум 200 голосів у парламенті стануть на захист українського народу".

За її словами, документ складається з трьох частин, які збігаються з відповідними частинами угоди про створення коаліції демократичних сил.

Це засади діяльності, регламент, "в якому зазначається, що всі кроки щодо законотворчості будуть узгоджені" між двома політичними силами. Третя частина, за словами Тимошенко, передбачає засади діяльності "Нашої України" та БЮТ як провладної коаліції після перемоги на дострокових парламентських виборах.

Одним із перших кроків спільної опозиційної діяльності, за словами лідера БЮТ, стане лист, який на даний момент підписують вона і Балога і який буде спрямований президенту України.

На підписанні також присутні всі лідери партій, що входять до блоку "Наша Україна", а також депутати від обох політичних сил.

Голова ради партії НСНУ Віктор Балога під час підписання спільної угоди з БЮТ назвав ситуацію, що склалася в країні, спробою державного перевороту. При цьому він назвав підписання цієї угоди "боротьбою з тим державним переворотом, який проводить парламентська більшість і сформований нею уряд".

"Я хочу сказати, що є ознаки руйнування державності", - сказав Балога, назвавши серед таких ознак "антиконституційний" закон про Кабмін, "фактичне створення республіки імені прем’єр-міністра України, це і боротьба з українством і всім українським".

На переконання Балоги, таким чином, правляча коаліція ставить під загрозу існування України як суверенної держави.

За словами Балоги, починаючи від моменту підписання угоди БЮТ і "Наша Україна" розпочинають "негайну, безкомпромісну та жорстку" протидію більшості та уряду.

При цьому він висловив переконання, що він і Юлія Тимошенко "з сьогоднішнього дня перегортають сторінку, починаючи все з нової". Балога зазначив, що спільна опозиційна діяльність не означає втрати політичної самобутності кожної з політичних сил, "тут не буде єдиного вождя".

Водночас опоненти досить іронічно прокоментували фкт підписання угоди між «Нашою Україною» та БЮТ.

Підписання угод між БЮТ і “Нашою Україною” нагадує мексиканський серіал, - так охарактеризував підписання угоди про створення єдиної опозиції між БЮТ і НСНУ член фракції Партії регіонів Сергій Льовочкін. Як повідомили у прес-службі Партії регіонів, С.Льовочкін переконаний, що “виборці втомилися рахувати спроби цих політичних сил склеїти уламки розбитого горщика”.

“Історії з підписанням угод між БЮТ і Нашою Україною нагадують мексиканський серіал, і сьогоднішня угода – є черговою серією”, - зазначив народний депутат.

Заяву голови Ради блоку “Наша Україна” Віктора Балоги і, зокрема, щодо нібито урядом здійснено державний переворот С.Льовочкін назвав “провокацією”. ”Спроби до державного перевороту ми бачимо в діях інших політичних сил, які для цього намагаються дестабілізувати ситуацію в країні, а не в діях антикризової коаліції і уряду”, – наголосив депутат-регіонал.

“Дострокові вибори, якщо вони і відбудуться, а я впевнений, що їх не буде, не принесли б бажаного тим, хто їх так прагне”, - зазначив він.


За матеріалами Української правди, УНІАН, ForUm.

Обговорити в форумі» 
Як Ющенко відзначив свій день народження
 
Свої 53-ті іменини глава держави Віктор Ющенко відсвяткував без зайвої помпезності. Президент не влаштовував офіційних прийомів з VIP-гостями, а обійшовся домашнім застіллям у своїх столичних апартаментах.
Детальніше>>
» 
"Регіони" хочуть звільнити Томенка
 
Народний депутат, член фракції Партії регіонів Василь Кисельов пропонує Верховній Раді під час найближчого голосування бюлетенями звільнити Миколу Томенка з посади заступника Голови ВР. Про це він сказав сьогодні на засіданні парламенту.
Детальніше>>