|
|
 |
Перша сторінка »
|
|
 |
|
 |
___________________________________________________________________________
Нашоукраїнці визнали, що вони самі підштовхнули Тимошенко до співпраці із антикр |
|
|
|
Член фракції «Наша Україна» Микола Катеринчук пропонує НУ підписати угоду щодо співпраці з Блоком Юлії Тимошенко у парламенті. Про це він сказав на брифінгу у четвер.
«Як депутат «Нашої України» я буду пропонувати підписати широкомасштабну угоду з БЮТ для певної співпраці в парламенті», - сказав він.
Катеринчук пояснив необхідність такої угоди тим, що «треба, щоб питання з подоланням вето просто не виникало».
У свою чергу інший «нашоукраїнець» Руслан Князевич визнав тактичною помилкою «Нашої України» відмову фракції голосувати за прийняття у першому читанні закону про опозицію «напередодні розгляду вето на закон про Кабмін».
За його словами, тим самим «Наша Україна» спонукала БЮТ до співпраці з антикризовою коаліцією.
Нагадаємо, що 12 січня, Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про опозицію. За відповідне рішення проголосувало 362 народних депутати.
За матеріалами proUA, Української правди. |
 |
|
 |
Кабмін в Законі. А Ющенко і ПАРЄ необ’єктивні |
|
|
|
Офіційні видання «Голос України» та «Урядовий кур’єр» повинні сьогодні надрукувати Закон про Кабінет міністрів. Як повідомили в редакції видання «Голос України», станом на ранок вчорашнього дня вони вже отримали текст закону для публікації. Також перший заступник головного редактора газети «Урядовий кур’єр» Микола Махінчук повідомив учора зранку, що в редакції також очікують на текст закону для того, щоб в п’ятницю його надрукувати. |
Детальніше>> |
|
 |
Президент вручив Гайдемарі Стефанишин-Пайпер орден Княгині Ольги |
|
|
|
Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із американською астронавткою українського походження Гайдемарі Стефанишин-Пайпер.
На зустрічі Віктор Ющенко підкреслив, що в Україні з великим піднесенням зустріли звістку про те, що перша жінка українського походження вийшла у відкритий космос. «Ми пишаємося тим, що Ви відмінно виконали програму космічної місії», – сказав він. |
Детальніше>> |
|
 |
Найдорожчий український особняк продають за 13,5 мільйона доларів |
|
|
|
Місцеві впевнені, що будівля на Дарвіна у Києві донедавна належала Вікторові Пінчуку. Найдорожчий особняк Києва розташований в одному з дворів центру, над Бессарабською площею. Агентства нерухомості повідомляють на інтернет-сайтах, що власники дому на Дарвіна, 1б оцінюють його у $13,5 млн. |
Детальніше>> |
|
 |
Депутати вимагають розслідувати факти впливу Секретаріату Президента на СБУ |
|
|
|
Народні депутати Володимир Сівкович (Партія регіонів), Ігор Мітрошкін (Партія регіонів) та Григорій Омельченко (БЮТ) звернулися до Генеральної прокуратури з вимогою офіційно розслідувати факти незаконного впливу Секретаріату Президента на керівництво Служби безпеки України. Про це повідомили в прес-службі Сівковича. |
Детальніше>> |
|
 |
|