Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Перша сторінка  » 


Вже після 10 січня на всій території України слід очікувати похолодання
 
Цьогорічна зима в Україні найтепліша за останні шістдесят років. Середня температура у грудні 2006 року становила плюс 1 - плюс 7 градусів тепла. Про це розповіла начальник сектору метеорології прогнозів гідрометцентру Олена Кальницька.

За її словами, температура повітря у січні значно вища за норму: мінус 2 градуси на рівнині і мінус 4 - в горах. Метеорологічна норма у січні становить 4 градуси морозу на рівнині і мінус 8 градусів у горах.

Справжньої зими зі снігом поки що немає, говорить пані Олена, але вже після 10 січня на всій території України слід очікувати похолодання. Важко сказати точно, буде температура повітря мінус двадцять чи мінус п’ятнадцять. Адже на зміну одному циклону приходить інший, а природа жива, говорить Олена Кальницька. Наприклад, у 2000 році зима почалася 31 січня. У цей день випав сніг, який пролежав до 7 березня.

Минулого року всі говорили про наслідки глобального потепління. Але згадайте, каже синоптик, яким морозним був січень минулого року. У цьому році переважають потоки повітря з Атлантики та Середземного моря, тому так тепло.

Вже 5 січня на Львівщині буде хмарна погода з проясненнями. Мокрий сніг, вітер із заходу. Місцями пориви вітру від 15 до 20 м за секунду. Вночі температура повітря від нуля до 5 градусів морозу. Вдень від мінус 3 градусів до 2 градусів тепла.

6 січня – вночі від мінус 2 до 7 градусів морозу. Вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. Місцями невеликий мокрий сніг.

На Різдво, 7 січня, температура повітря вночі близько нуля. Вдень 2-4 градуси тепла. Уночі невеликий мокрий сніг, вдень із дощем.

А тим часом власники карпатських курортів намагаються дати собі раду за безсніжної погоди. Як розповіла кореспонденту “ВЗ” адміністратор туристичного комплексу “Буковель” (Івано-Франківська область, с. Паляниця) пані Зоряна, зараз на курорті працює лише один підйомник - за рахунок штучного снігу. Випало й трошки снігу природного, тож через два дні планують запустити ще один підйомник, напиливши ще й штучного. У готелі “Буковель” на сьогодні близько 350 гостей. За один день гірськолижні траси курорту приймають близько тисячі туристів. Це менше, ніж минулого року.

Адміністратор туристичного комплексу “Захар Беркут” (с. Волосянка, Львівська область) пані Галя розповіла, що у них є сніг, але мало, лише на горі. Уся база заселена. На лижах туристи не катаються, лише на санках. Штучного снігу на цій базі не використовують. “Залишається лише чекати, коли випаде сніг. Проти природи нічого не вдієш”, - зітхнула адміністратор.


Про це пише Високий замок.

Обговорити в форумі» 
Президентські релаксації у Гуті
 
3 січня Президент Грузії Михаїл Саакашвілі прибув до України разом з дружиною Сандрою Руловс і двома синами на особисте запрошення В.Ющенко. Заплановано, що Президент Грузії з сім'єю гостюватимуть в Україні до суботи, 6 січня.

Під час зустрчі Віктор Ющенко привітав свого колегу з новорічними та різдвяними святами. Зі свого боку Михаїл Саакашвілі подякував за запрошення в Україну.

Сьогодні президенти України і Грузії Віктор Ющенко і Михайло Саакашвілі разом з подружжям відвідали місто Коломию на Прикарпатті.
Детальніше>>
» 
Янукович не хоче проводити референдум про НАТО та ЄЕП
 
Прем'єр-міністр України Віктор Янукович вважає, що рішення Центральної виборчої комісії щодо референдуму з НАТО і ЄЕП необхідно виконувати.

«Державний орган, непідконтрольний ніякій гілці влади, виніс свій вердикт, який ми всі повинні виконувати», - сказав він, коментуючи рішення ЦВК про визнання дійсними підписних листів у підтримку проведення референдуму.
Детальніше>>
» 
В Україні у 4 рази подорожчала кров
 
Плата за здачу донорами крові, плазми крові і клітин крові збільшена в середньому в чотири рази. Це визначено постановою Кабінету міністрів від 27 грудня 2006 року, що розміщена на офіційному сайті уряду. Постановою також затверджено новий порядок оплати за здачу донорами крові і (або) її компонентів натомість діючого раніше від 25 грудня 1997 року.
Детальніше>>