Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світ.    Економічний Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.
Пакистанська поліція у пошуках Перла.

5 лютого 2002 р.

15:27 26-05-2017 -   У Стрию засудили зловмисника, що обікрав лікарню на 40 тис грн
  14:12 26-05-2017 -   Незабаром ще сім поїздів зупинятимуться на станції Підзамче
  14:0 26-05-2017 -   Найбільше проблем із невивезеним сміттям у жителів Шевченківського району Львова
  13:18 26-05-2017 -   13-річний школяр з Жовківського району наклав на себе руки
  13:16 26-05-2017 -   У музеї Франка показали сімейні скарби
  15:6 26-05-2017 -   Підписано указ про право українців на безвіз
  14:11 26-05-2017 -   Гройсман ще не знає, що робити з автівками на іноземних «бляхах»
  14:7 26-05-2017 -   Чоловік, який розстріляв мотоцикліста в Києві, здався поліції

Роман ТАРАТУЛА

3 лютого у Львові у приміщенні Спортивного клубу армії (СКА) відбувся перший тур клубного чемпіонату України з боксу серед любителів. У цьому матчі помірялися силами команди ФБК “Карпати” (Львів) та СК “Спартак-Поділ” (Київ). На відкритті чемпіонату були старший тренер збірної України з боксу Ельдар Шарафутдінов, президент Львівської обласної федерації боксу й кікбоксингу Сергій Янчишин та інші.
Чемпіонат між шанувальниками боксу умовно був поділений на два періоди. У першому (три раунди по три хвилини) відзначилися представники ФБК “Карпати” (у своїх вагових категоріях здобули перемоги Георгій Чагаєв – 51 кг, Олександр Бодня – 54 кг, чемпіон світу Сервім Сулейманов – 57 кг, Володимир Липинський – 60 кг. І лише Артем Пащук (вагова категорія до 63,5 кг) не зумів підтримати почину своїх партнерів, програвши Артему Айвазиді.
Нічиєю закінчився поєдинок Віктора Плотникова та киянина Юрія Павлючика (67 кг). А ось Андрій Докучаєв у ваговій категорії 71 кг легко здолав Євгена Павлючика. Проте найцікавішим був поєдинок між львів’янином Олегом Буцом та киянином Максим Головизником (вагова категорія до 75 кг). У важкій боротьбі львів’янину вдалося перемогти киянена.
А другої поразки у матчі господарі зазнали у ваговій категорії до 81 кг. Василь Кондур так і не зумів знайти потрібних аргументів проти киянина Юрія Мельника. Проте вже у наступному поєдинку львів’яни знову святкували перемогу. Цього разу Мирослав Фудзін (вагова категорія до 91 кг) не залишив жодних шансів Петру Романову.
І, нарешті, в останньому поєдинку цього матчу в ваговій категорії понад 91 кг боксував львівський суперважковаговик, призер Чемпіонату України Павло Ваник, який у нелегкому та цікавому поєдинку зумів “добити” представника СК “Спартак-Подія” (Київ) Романа Капітоненка. Отже, дебют львівському клубу вдався: у підсумку господарі здобули перемогу з загальним рахунком 28-16.

»  ЄВРОЧЕМПІОНАТИ
В Англії “Лідса” “відшили”
Остап АНДРЕЙЧУК

Світлина Yahoo.Sports
Дуже кумедним вийшов рятівний гол Каладзе у матчі проти “Лаціо”. На останній хвилині зустрічі грузин, пробиваючи головою, поцілив м’ячем у шию Шевченка, після чого м’яч опинився у воротах Перуцці. У підсумку – нічия 1:1.
»  ГАНДБОЛ
Восьме місце – поки що тільки мрії
Захар ФЕДОРАК

“Поступ” регулярно повідомляв про перипетії на Чемпіонаті Європи з гандболу, який завершився в неділю, йшлося і про виступи на цих змаганнях української збірної. На жаль, приємних новин з табору нашої збірної було небагато.
»  БАСКЕТБОЛ
Погроми в Донецьку
Роман ДОРОШ

Більш ніж жахливо закінчився візит “Львівської Політехніки” до Донецька. Команда Анатолія Заверикіна за два матчі так і не змогла зрозуміти, що трапилося. Щоправда, ще у першому матчі львів’яни чинили гідний опір донеччанам. Більше того, “Львівська Політехніка” виграла боротьбу під кільцем. Проте провал у третьому періоді зробив свою справу.
»  СПОРТ-БЛІЦ
Люїс вибрав Бірда

Леннокс ЛЮЇС
Чемпіон світу за версіями IBF і WBC Леннокс Люїс заявив, що має намір провести бій 6 квітня. Але його суперником буде не Майк Тайсон, а Кріс Бірд, офіційний претендент на титул за версією IBF. Однак Люїс не проти зустрітися Тайсоном ще у цьому році. “Дата 6 квітня вже не актуальна для бою з Тайсоном, але вона цілком підходить для іншого поєдинку, – заявив Леннокс в інтерв’ю Бі-Бі-Сі. – Думаю, що в цей день я проведу бій за захист титулу з Крісом Бірдом.