Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Історія Поступу.    Арт-Поступ у світ.    Пост-Factum.

17:2 28-03-2017 -   Віктор Пушкарьов звільнився з міської ради за згодою сторін
  16:1 28-03-2017 -   Понад 50% безробітних Львівщини становлять жінки
  15:52 28-03-2017 -   У Львові затримали рецидивіста, який торгував боєприпасами
  14:26 28-03-2017 -   У Львові на хабарі затримали прокурора
  12:51 28-03-2017 -   На Львівщині може з’явитися завод із ливарного виробництва
  16:57 28-03-2017 -   Справу Януковича передали в інший суд
  16:0 28-03-2017 -   У Чернівцях патрульного поліцейського звільнили за кермування напідпитку
  15:57 28-03-2017 -   Сума збитків від вибухів та пожеж у Балаклії може сягнути близько 300 млн грн

Голи: Воробей 51, Воронін 81

Україна: Рева, Лужний(К), Старостяк, Тимощук, Кормільцев (Ребров, 72), Гусін, Серебренніков (Воронін, 25), Зубов, Мороз (Радченко, 25), Калініченко, Воробей.

Нарешті збірна України потішила хорошим результатом за досить непоганої гри. Незважаючи на побоювання вболівальників, тренери і гравці зробили таки висновки з катастрофічного другого тайму в Єревані й довели, що можуть вигравати навіть без Шевченка, навіть із незіграною обороною і навіть тоді, коли перед матчем гімн співає Олександр Пономарьов. Тож тепер ані фахівці, ані фани не зможуть звинуватити тренерський штаб у невдало обраній тактичній схемі, а самі тренери не скаржитимуться на те, що хтось із гравців не виконав установки на матч або викладався не сповна.

Щоправда, початок матчу на "Олімпійському", де збірна України, до речі, не вигравала до суботи вже більше трьох років, не віщував нічого доброго. Хоча грекам і не вдалося в першій половині тайму створити щось надто небезпечне, але їхня гра була значно організованішою, а захист збірної України часто припускався помилок, які, на щастя, не перетворилися у провали. Значно до не дуже вдалої гри в обороні спричинився черговий експеримент тренерів. Невпевнено себе почував, граючи в захисті, Геннадій Мороз. Анатолій Тимощук, який раніше виявляв себе як добрий "чистильник", доволі часто порушував правила біля штрафного майданчика, а супердосвідчений Олег Лужний трохи губився на лівому фланзі.

Та допомогло збірній України нещастя. На 25 хвилині через травми випали з гри одразу двоє футболістів, і Леонід Буряк не помилився із замінами. Олександр Радченко, який вийшов замість Мороза, непогано зіграв на лівому фланзі оборони, натомість Лужний зміг перейти на більш звичне (хоча й не "рідне") для себе місце в центрі захисту. Після цього захисна ланка українців стала значно стрункішою. Особливо ж посилив гру нашої команди легіонер із другодивізійного німецького "Майнца" Андрій Воронін. Андрій став справжнім "мотором" команди, до того ж, за наявності такої потужної підтримки забігав і Геннадій Зубов. Як наслідок -- під кінець першого тайму вони впіймали свою улюблену гру і провели кілька цікавих контратак. Найбільше ж запам'ятався удар Вороніна метрів із 25-ти -- м'яч потрапив у хрестовину.

У другому таймі міць українських контратак вилилася, нарешті, в гольову перевагу. На 51-й хвилині після точного пасу Зубова рахунок відкрив його одноклубник Андрій Воробей. За кілька хвилин Андрій зіграв не так вдало, змарнувавши (традиційно для останніх матчів) вихід один на один із голкіпером грецької збірної. Однак і надалі українцям, завдяки надійній грі в обороні, мобільності півзахисту та агресивності в єдиноборствах, також вдавалося тримати гру під контролем, незважаючи на те, що греки частіше атакували. Крапку ж у матчі красивим ударом з-за меж штрафного майданчика поставив усе той же Воронін. Після цього наші футболісти дещо розслабилися й дозволили супернику створити кілька гострих моментів, однак виручав Віталій Рева, який упевнено відіграв весь матч.

В іншому матчі шостої групи іспанці трьома сухими голами залишили в аутсайдерах збірну Північної Ірландії (два голи забив Бараха, ще один -- Гуті). Тож після двох турів лідерами залишилися іспанці (6 очок), другі -- українці (4), на третьому місці збірна Вірменії (1 очко і гра в запасі). Нульовий очковий баланс у греків та північноірландців. Саме з представниками Британських островів гратиме завтра збірна України і тепер нічого, крім перемоги, від наших хлопців не чекають.

Серед матчів в інших групах варто відзначити сенсаційну перемогу латвійців над поляками у Варшаві, а також незавершений через проблеми з освітленням стадіону бій між росіянами та грузинами в Тбілісі -- матч переграватимуть наступного року.

Група 10

Грузія -- Росія -- 0:0 (після першого тайму).

Тарас КУХАР

Минулими вихідними село Княжий Міст стало свідком ще одної неординарної події: 72 представники львівських мас-медіа, об'єднані у 13 журналістських колективів, брали участь у щорічних змаганнях "Прес-ралі -- 2002", традиційно організованих львівським "Медіа-клубом".

Щоправда, цього разу представники четвертої влади доводили свій професіоналізм не на шпальтах газет, у теле- чи радіоефірі: нестримне прагнення акул пера бути в курсі, інформувати шановних читачів та першими дізнаватися про всі найважливіші суспільно-політичні проблеми знайшли свій резонанс і в бажанні тримати пальму першості на ниві фізкультурної підготовки. Найперший журналістський хліб -- ноги -- цього разу не торували свого шляху до цікавих (та не завше) прес-конференцій чи зустрічей з відомими (і не зовсім) політиками: неабиякий хист швидко пересувати ногами ой як знадобився під час проходження складної траси (до речі, з перешкодами) на гірських велосипедах. А звиклі клацати комп'ютерною клавіатурою пальці хутко перепрофілювалися на знавців весел: розлякуючи сонних карасів, журналісти невтомно гребли на байдарках та катамаранах.